Şimdi Ara

Ağ Sorunsalı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Usb den internete bağlanıyorum, Her usb yi çıkartıp taktığımda Ağ 1, Ağ 2, Ağ 3 diye gitmektedir. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Önceki oluşturulan ağları nereden görüp silebilirim?

Ağ Sorunsalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkOwl -- 13 Aralık 2017; 12:50:39 >

• solda "Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin" yazan yere girip bakabilirsiniz. eskileri orada görünebilir.
  • nohackmove kullanıcısına yanıt
    Ağ Sorunsalı.

Bu seferde ağ 5 oldu eskiler gözükmüyor
  • İngilizceniz yeterli ise veya google çeviri ile aşağıdaki linkten çözümü deneyebilirsiniz.
    https://superuser.com/questions/729305/prevent-windows-from-creating-new-network-names-when-tethering-with-androidhttps://superuser.com/questions/323331/how-to-get-rid-of-auto-generated-sequence-number-in-networks-device-name-in-win

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 13 Aralık 2017; 16:2:4 >

• nohackmove kullanıcısına yanıt
    Deniyorum ama eskileri nereden sileceğiz acaba.
  • hangi ağ bağlantısını silmek istiyorsanız, üzerinde sağ tıklayın, sil deyin, ya da kaldır.
  • bunun düz mantığı şudur, windows işletim sistemi usb olarak takılan aygıtları sırayla belli bir sayıya ulaşana kadar numaralandırır. Tak-çıkar özellikli (Hot plug veya plug and play) bileşenleri kullandığımızda bu numaralandırma normaldir. Sabit kalmasını istiyorsanız, Ya hep aynı usb portunda aynı cihaz takılı kalacak. yada o usb portuna başka hiç birşey takmayacaksınız.
    Bunun ilerisini ancak sizin sorunuzu sormuş başka kişilerden alabilirsiniz.
  • Teşekkürler, herhangi bir zararı yada bilgisayar için yavaşlama yapmayacaksa sıkıntı değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.