Şimdi Ara

Ağ kullanımını yüzdelere bölecek program arıyorum lütfen yardım.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
1
Cevap
0
Favori
64
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Araçlar >> Ağ kullanımını yüzdelere bölecek program arıyorum lütfen yardım.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    435 Mesaj
    Arkadaşlar evde kardeşim sürekli dizi izlediği için resmen interneti kullanamıyorum. Masaüstü bilgisayar kullanıyorum, kendim ağ kablosu ile bağlanıyorum. kardeşim dizüstü bilgisayar ile Wifi üzerinden bağlanıyor ama ben hiçbirşey yapamıyorum resmen. İnternet kullanımını paylaştıracak bir yazılıma ihtiyacım var, bağlantım bulunduğum yer nedeni ile zaten çok zayıf. Atıyorum 4 MBit ile bağlanıyorsak bunun %50'sini ağ kablosu ile %50'sini wifi ile paylaştırma yapabileceğim, önemli durumlarda kendime aldığımın yüzdesini artırabileceğim tarzda bir çözüm arıyorum. Doping internet kullanıyorum servis sağlayıcımın sağladığı Airties Air5650ML model modemi kullanmaktayım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

|
    |
    İntel i7 7700k, MSI Z270 Pro Carbon, 32 Gb. G.Skill Tridentz 3200 Mhz 8 Gb x 4 Kit, Msi RTX 2080 Gaming X Trio, NZXT H700i, Nzxt Kraken X62, Samsung 960 Evo 250 Gb M2, Toshiba 960 Gb SSD, Toshiba P300 2 Tb, Samsung LU28E590DS/UF 28" 1ms 4K Ultra HD Led Monitör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.