Şimdi Ara

Ağ Denetleyici Sorunu ÇÖZÜLDÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
112.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cevikcem

Kardeşim bana san bulabilir misin sana zahmet

PCI\VEN_10EC&DEV_8723&CC_0280

PCI\VEN_10EC&DEV_8723&CC_028000

Bilgisayardan bakarak elimle yazıyorum telefona ben hem kablolu hemde kablosuz bağlananıyorum

Bir iki araştırdım bu driver için Windows aygıtınızın sürücü yazılımını bulamadı dedi bilgisayar w7 ultimate bu arada

http://devid.info/tr/209244
  • Teşekkür ederim eve geçince bakıcam
  • mesuthaksoy kullanıcısına yanıt
    Bak kardeş bende böyle görünüyor attığın linkten indirip kurdum yine aynı hatayı verdi ne yapacağımı hiç bilmiyorum.
  • Cihaz laptop mu acaba? Tam marka Model nedir?
  • Olmadı kardeş ya
    Cihaz w7 ultimate toshiba intel Pentium cpu ram 2020 2.40 ghz 64 bit
  • Bende sarı işaret bilinmeyen aygıtlar kısmında görünüyor olay bu Ethernet denetleyicisi ve ağ denetleyicisi

Ağ Denetleyici Sorunu ÇÖZÜLDÜ
  • Siz benim gönderdiğim linkteki exe yi kurup baktınız mı duruma? Wireless driver linki attım ben size

Model derken laptop un altına bakın orada yazan lazım
    Bilgisayarın altındakini pek fazla anlamıyorum birde sizin verdiğiniz linkteki dosyada kurulu haldeydi Yani demek istediğim şey setup dosyası yoktu. İsterseniz sizedir dosyanın bende nasıl göründüğünü atabilirim.

• O zaman aygıt yöneticisinde o sorunlu aygıta sağ tıkla güncelleştir diyerek indirdiğiniz zip dosyasının içeriğini gösterip deneyin

Zip dosyasını önceden açmanız gerekiyor tabi
  • Zaten ben sağ tıklayıp sürücü için bilgisayarımı tara kısmına tıklayıp ordan seçip öyle yapıyorum ki bir daha yaptım yine olmadı usta be yapacam ben :(
    Ne yapacağımı bilmiyorum kardeş Ya
  • Kardeş aklına başka bir çözüm gelmiyor mu :(
  • http://cdgenp01.csd.toshiba.com/content/support/downloads/tc40225700d.exe

bunu dener misin?

kusura bakma dışarıdaydım mobilden çok bakamıyorum

@Cevikcem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuthaksoy -- 10 Mart 2017; 0:30:18 >
  • Kardeşim şuan indiriyorum olsa da olmasa da o kadar uğraştın gerçekten çok teşekkür ederim inşallah bu sefer olur bunu ağ denetleyicisine atacağım değil mi ?
    Ya kardeş benim çektiğim ne bu durumdan gelmişim en güzel yerine kadar bilgisayar her yerden açık veriyor anlamadım ki hizmetler bölümünden Windows installer'i başlattığım zaman da 2.fotoğraftaki hatayı veriyor

• quote:

Ya kardeş benim çektiğim ne bu durumdan gelmişim en güzel yerine kadar bilgisayar her yerden açık veriyor anlamadım ki hizmetler bölümünden Windows installer'i başlattığım zaman da 2.fotoğraftaki hatayı veriyor

windows yeni kuruldu ise eksik ya da sorunlu kurulmuş gibi görünüyor.
    linkteki dosyaya sağ tıkladığında unrar çıkıyorsa bir klasöre çıkartın içindekileri
    sonra aygıt yöneticisinden tanıtmayı denetin

Malesef ben telefon üzerinden indirdiğim için böyle bir seçenek ile karşı karşıya kalamıyorum fakat yarın Ek bir bilgisayar bulup yapmayı deneyeceğim yarın görüşmek dileğiyle bu arada eğer ben bilgisayara format atarsam hizmetlerde oluşan hata dan kurtulabilir miyim ?
  • quote:

Malesef ben telefon üzerinden indirdiğim için böyle bir seçenek ile karşı karşıya kalamıyorum fakat yarın Ek bir bilgisayar bulup yapmayı deneyeceğim yarın görüşmek dileğiyle bu arada eğer ben bilgisayara format atarsam hizmetlerde oluşan hata dan kurtulabilir miyim ?

Gerekirse yarın exe dosyasını açıp öyle upload ederek yollarım size

Telefonu bağlayıp oradan da dosyaları çekebilirsiniz ama en garantisi başka bir pc ve USB bellek olur

Ayrıca lütfen beni alıntı yapın çünkü konuya Yazdığınızdan haberim olmuyor

Hata konusuna gelince
    Format medyasında bir sorun yoksa
    Pcde virüs vs yoksa
    Format dvdsi sorunlu değil ise düzelir
    Belki format atmadan da düzelir ama sıfır formatlı bir pc de installer hatası pek normal değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuthaksoy -- 10 Mart 2017; 1:47:19 >

Tabi nasıl isterseniz öyle yaparız ben bugün bir arkadaşın bilişim hocasına götüreceğim eğer oda yapamazsa sizi birazcık daha zahmete sokacağım bunun içinde kusura bakmayın.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.