Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ağ bağlantılarım kayboldu...

23
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Ağ bağlantılarım kayboldu...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1386 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: cyberbob__

hocam sende amma sorunluymuşun adamlar sana yardım ediyorum senin girdiğin triplere bak sen burada bilgi adına söylenilen herşey için onlara teşekkür etmen gerekirken neler yapıyorsun neyse bu konudabilgim olmadığı için formu doldurmayacağıma sana iyi araştırmalar inşallah halledersin seLametLe...

cyberbob__ olm sen nerden çıktın TOMBALADANMI?????
    |
    |
    Ryzen1700X, ASUS X370Pro, 16GB Corsair2400Mhz Ram, GTX1060 6Gb Graphics, 2x250GB EVO 850 SSD Raid0, Samsung BX2350 led, Logitech Z5500 5 1 Digital, Momo Wheel, ThermalTake 650WToughPower, Armor Case...

• Binbaşı
    1739 Mesaj
    dostum,tabi ya...
    burda herkes yardım etmeye calısıyor..

ama ellerinden geldiğince tabi...
    |
    |
    Benim yardım konusunda kimseye bişey dediğim yok, ama bazı arkadaşlar cevap yazmak yerine gereksiz post atıyorlar, kaldiki ben seviyemi aşıcak bir yazıda yazmadım.
    |
    |
    Ryzen1700X, ASUS X370Pro, 16GB Corsair2400Mhz Ram, GTX1060 6Gb Graphics, 2x250GB EVO 850 SSD Raid0, Samsung BX2350 led, Logitech Z5500 5 1 Digital, Momo Wheel, ThermalTake 650WToughPower, Armor Case...
  • Er
    10 Mesaj
    arkadaşın sorunundan ben de aynısı var. Sistemi geri döndürtmüyor. Ağ bağlantıları var ama içine girilmiyor. İnternet bağlantısı yok . IP alamıyor. Güvenli kipte bir çok şey denedim ama olmuyor Allah olmuyor. Gerçekten büyük bir sorun . Kaspersky , NOD32 ve AVAST yklü olmasına rağman 4 adet makinamda bu sorun var şu an . Lütfen acil yardım .
    |
    |
Reklamlar
üniversite
google reklamları
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.