Şimdi Ara

ağ bagdastirici ayarini nasil gorunur yapabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 10
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • nedensiz07 (6 mesaj) programmer_onur (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> ağ bagdastirici ayarini nasil gorunur yapabilirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    604 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar bilgisayarda dns ve ip . nolarini degistirebilecegim ag bagdastirici ayarlari gorunmuyor.. maalum devlet kurumu old. icin gizlemisler.. nasil aktif edicem tekrar.. basit bi sekilde anlatirsaniz cok sevinirim.. simdiden yesekkur ederim

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    17962 Mesaj
    Sınırlı kullanıcı hesabı altında oturum açtığın için birşey yapamazsın direkt olarak.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    normalde ag basdastiricilarina girip sag tiklayip ozelliklerden degistiririz.. fakat su anda ag bagdastiricilarina girdigim zaman ne kablolu ne kablosuz hic birsey gözükmüyor.. bombos bir sayfa var.. degistirmedende filtre programi asilamiyor..
  • Kurmay Yarbay
    17962 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

normalde ag basdastiricilarina girip sag tiklayip ozelliklerden degistiririz.. fakat su anda ag bagdastiricilarina girdigim zaman ne kablolu ne kablosuz hic birsey gözükmüyor.. bombos bir sayfa var.. degistirmedende filtre programi asilamiyor..

Haliyle. Admin hesabından yetki almadıkça çözüm yok. Tek çaren tunnel sitelerini engellemedilerse o tarz tünel, proxy hizmetlerini kullanarak erişim sağlamayı deneyebilirsin. Hidemyass.com gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    cvaplarin icin cok Sağol hocam faka bu fortiguard denen filtre belasi interneti komple kapatiyor.. erisim hic yok yani nete... anlasilan cozumu yok :-(
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    17962 Mesaj
    Portable Firefox indirip proxy bölümüne bildiğin iyi bir proxy ip'sini yazıp bağlanmayı dene.

• Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Portable Firefox indirip proxy bölümüne bildiğin iyi bir proxy ip'sini yazıp bağlanmayı dene.

ama internete zaten hic baglanamiyorum gecit yok yani indirme falan zaten yapamiyorum... pc uzerinden direkt erisim yok zannedersem.. benim amacim pc den direk olarak yapabilcegim bir degisimdi.. oda mumkun diil galiba hocam anlattigin kadariyla..
  • Kurmay Yarbay
    17962 Mesaj
    quote:

quote:

ama internete zaten hic baglanamiyorum gecit yok yani indirme falan zaten yapamiyorum... pc uzerinden direkt erisim yok zannedersem.. benim amacim pc den direk olarak yapabilcegim bir degisimdi.. oda mumkun diil galiba hocam anlattigin kadariyla..

Usb'leride kapadılarsa dediğin doğru malesef.

• Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

Usb'leride kapadılarsa dediğin doğru malesef.

cvp larin icin cok sagol hocam malesef usb lerde kapali.. mobil takilcaz demekki artik.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.