Şimdi Ara

AFYON'UN EN ÜNLÜ LOKUMCUSU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
37.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ibo3458

quote:

Orjinalden alıntı: Pretender

quote:

quote:

Siz afyonlulara kıllık yapmazsanız bişey yapmazlar. Yukarıdaki arkadaş kaşınmıştır kaşımışlardır. Lokum alacaksan valiliğin önündeki meydanda şekerlemeciler var. Orlardan alabilirsin.

hoşgeldin AFYONLUUU

sizler sizin dışınızdaki herkesi kaşınıyor gibi gördüğünüz için genellikle bunu sorun yapıyoruz.neyse boşver kurtulduk oralardan zaten.

Sen normal yolda yürürken kimseye dik dik bakmaz iken gelip biri sana biri çatarsa söyle Afyon'u terkedecem. Ama bu durum merkezde geçerlidir. Bazı yerlerde normal yürürken bile başın belaya girebilir. Ama bu her şehirde böyledir.

sen bahsettiğin yerin afyon oldugundan emin misin?hadı bunlar senın dedıgın gıbı olsun tamam.peki dolmuşta sırtında koyun pisliği yapışmış halde çarşıya gelenleri napıcaz?bu farkirlikten falan değil asla o yüzden söylüyorum.

Beyler Gerçekten konunun dışına sapıyosunuz lütfen burası bir forum tmm mı? lütfen sadece tavsiyelerinizi söleyin konunun dışına taşmayalım beyler hepimiz kardeşiz Filistin- israil kapışması gibi kapışmayalım lütfen

• quote:

Orjinalden alıntı: mt.w3

quote:

quote:

quote:

Siz afyonlulara kıllık yapmazsanız bişey yapmazlar. Yukarıdaki arkadaş kaşınmıştır kaşımışlardır. Lokum alacaksan valiliğin önündeki meydanda şekerlemeciler var. Orlardan alabilirsin.

hoşgeldin AFYONLUUU

sizler sizin dışınızdaki herkesi kaşınıyor gibi gördüğünüz için genellikle bunu sorun yapıyoruz.neyse boşver kurtulduk oralardan zaten.

Sen normal yolda yürürken kimseye dik dik bakmaz iken gelip biri sana biri çatarsa söyle Afyon'u terkedecem. Ama bu durum merkezde geçerlidir. Bazı yerlerde normal yürürken bile başın belaya girebilir. Ama bu her şehirde böyledir.

dün afyondaydım kayıt için gittim aslında abarttıkları gibi deilde laf atanları tip tip bakanları gördüm evet

allah kurtarsın.henüz başlangıçtasın.üniversitede sağa ve sola karışmamaya dikkat et sonra çıkamazsın.

ayrıca kapışmıyoruz sadece gözlemlerimizi söylüyoruz

• quote:

sen bahsettiğin yerin afyon oldugundan emin misin?hadı bunlar senın dedıgın gıbı olsun tamam.peki dolmuşta sırtında koyun pisliği yapışmış halde çarşıya gelenleri napıcaz?bu farkirlikten falan değil asla o yüzden söylüyorum.

Allah kimseyi yoklukla terbiye etmesin inşallah... Seni bile ibo3458...
  • ibocum o gözlemlerin kısmen doğru olabilir ama büyükşeirlerde yaşam daha kötü her türlü pislik war ok? Afyona kötü demk bence tam bi budalalık olur buna kıyasla oke?
  • Beyler Boşverin Afoyonu.
    Gelin SAFRANBOLU lokumu yiyin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bi50likdaha -- 3 Eylül 2008; 19:05:31 >
  • Afyon ne yazık ki Ege bölgesinin Doğu kesiminde kalmakta,Batı'nın Doğusu.. Türkiye'de en çok cinayet işlenen illerden biri. Arkadaşımın anlattığına göre gece gece dışarı çıkmak akıl kârı değil..
  • ben lokumun ilk çıktığı yeri tavsiye derim neymiş o safranbolu ismini bile duymadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: FischeerSAm

ben lokumun ilk çıktığı yeri tavsiye derim neymiş o safranbolu ismini bile duymadım

Safranbolunun ismini duymadınmı?
    Sanırım Türkiyede yaşamıyorsun
  • afyonluyum.Korkmayın ısırmazlar
  • Tek kelimeyle berbat biryer Ama ne yazıkki 4 yılımı orada geçirecem
  • lokumcu tavsiyesi istenmişti galiba bi yerlerde.

hocam uzun çarşıya git (meydanın üstündeki sokaklar) altınay şekerleme var kocaman. en iyisi oradır. ben ora gibi yapanına rastlamadım henüz. her daim de tazedir. özellikle kaymaklısını tavsiye ederim. müthiş bişiy. afiyet olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gorkie

Afyon ne yazık ki Ege bölgesinin Doğu kesiminde kalmakta,Batı'nın Doğusu.. Türkiye'de en çok cinayet işlenen illerden biri. Arkadaşımın anlattığına göre gece gece dışarı çıkmak akıl kârı değil..

Arkadaşın ne dediyse yanlış demiş. Bazi yerler vardır. Sahipata , Cavuşbaş ve Ataköy'ün içleri gibi yerlerden uzak durun yeter. Onun dışında gece size dert olabilecek en kötü şey köpeklerdir. Çünkü sokaklarda onlardan başkası kalmaz.
  • quote:

AFYON İĞRENÇ BİRYER.LOKUMU FALAN GEÇTİM HEMEN KAÇTIM ORDAN.İNSANLAR Bİ TİP BAKIYOR.SIRTINA KEÇİ BOKU YAPIŞAN BİRSÜRÜ ADAM DOLMUŞLARDA GEZİYOR.YABANCIYSAN TİP TİP BAKIYORLAR.OMUZ ATIYORLAR.İĞĞĞ İĞRENÇ BİRYER.LOKUM FALAN BOŞVER ÇIK ORDAN ACİLEN.

Çok istiyosan girişte ikbal ve özdilek var oralardan al lokumu ve kaybol.

• tek suçum tarihinin geçtiğini bilmeden aldığım pişmaniyeyi pastaneciye geri vermek istememdi.
    adamın bakışları heran cinayet işleyecek gibiydi, elimden kutuyu alışı bile ilginçti, ardından da parayı mı , yenisini mi istiyon çabuk söle işim var demesi de cabası.
  • Arkadaşım merkezde uzunçarşı var, oraya gir istediğin yerden al.
  • Bak ne dicem afyon uzun çarşıya git yayla şekerleme yazıo sağ sırada ordan al üstüne yok hem Afyonda herkes onu beğenio hediyelik flnda alırsın 2 3 hafta gidiyo
  • quote:

Afyon ne yazık ki Ege bölgesinin Doğu kesiminde kalmakta,Batı'nın Doğusu.. Türkiye'de en çok cinayet işlenen illerden biri. Arkadaşımın anlattığına göre gece gece dışarı çıkmak akıl kârı değil..

• quote:

Orjinalden alıntı: pik

quote:

Cinayet mi?

Emin ol istanbul kadar değil. Arada bir toplu katliamlar olur. Başka da olmaz. Toplu katliam konusunda ciddiyim. Geçenlerde tarla anlaşmazlığı yüzünden kavga çıkmış. Sonuç 8 ölü.

• Babam memur olduğundan dolayı 6-7 şehir gezdim,afyon gibi kötüsüne rastlamadım henüz.Yukarıda yazılan çoğu şey doğrudur.Afyonun merkezinde oturuyoruz.Gece diyop çekip öküzler gibi anırırlar.İnsan demeye bin şahit ister.Ayrıca insanları da çok kincidir.Bizim din öğretmenimiz bu yüzden tayinini istedi.

Tabi bunlar hepsi için değil çoğunluğu için.Burda da iyi arkadaşlarım da oldu fakat 3ü geçmiyor maalesef.İnşallah össyi kazanıp gidicem buradan volayi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manif3sto -- 3 Eylül 2008; 20:31:21 >
  • Afyon'un tek kötü tarafı biraz muhafazakar bir şehir olması. Öyle eğlence klup bar filan arıyorsanız yanlış yerdesiniz. Birde uzun saçlı ve küpeliyseniz Büyük ihtimal dayak yersiniz. Sadece bir yerde o halde rahat dolaşabilirsiniz. O da Yeşilyol Caddesi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.