Şimdi Ara

Afyon İngilizce İşletme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Afyon Kocatepe Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünü kazandım. Bölümü yazarkende emin değildim ve şuan gidip gitmemektede emin değilim. Emin olmamamın nedenleri bölüm ve üniversite.
    İngilizce İşletmenin düz işletme bölümünden pek farkı olmadığını söyleyen birçok yorum gördüm internet ortamında. Özellikle ''Marka'' olmayan üniversiteler dışında. Benim ingilizcemde düz lise ingilizcesi düzeyinde. Fakat kendimi geliştirebileceğime inanıyorum. Çünkü hep ingilizceye ilgi duyardum okulumuzda dil bölümü olsaydı onun üzerine okumayı bile düşünmüştüm. Ve sonuçta hazırlık sınıfını gidicez zaten.
    Böyle birçok açıldığının farkındayım. Cevaplarda genellikle aynı oluyor fakat yinede sorma durumundayım. Afyon Kocatepe Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun olduğumda iş bulabilir miyim ? Bulamıcaksam maddi durumlar yüzünden okumayı düşünmüyorum. Şimdiden teşekkürler.

• Baba bölümünü bilmem de afyonda hayat yok eminim biryyıl sonra gitmek isteyeceksin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir iş mülaktatında ODTÜ'lü yerine AKÜ'lü alındığını duydum .Prof.un yalancısıyım
    Selçuk İktisattan sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tulparr

Bir iş mülaktatında ODTÜ'lü yerine AKÜ'lü alındığını duydum .Prof.un yalancısıyım
    Selçuk İktisattan sevgiler.

Birebir aynısını bende duydum hocam. Sebep de ODTÜ'lü öğrencinin yeterli donanımda olmamasıymış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.