Şimdi Ara

Afterparty türkçe yama (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hiçbir diyalog tam değil, yan, devamındaki diyalogların bazıları yok. İleriki bölümler için baktım onlarda eksik. Bende oynarken çevirdiğim için verdiğim cevaba göre değişiyor oynanış o yüzden diğer eksiklerinde hepsini tespit edemiyorum. Bu attığım hangi npc'nin konuştuğu ve ona ait bütün diyaloglar sıralanmış şekilde. Bu şekilde bir text oluşturulabilirse çok daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jepalion

Hiçbir diyalog tam değil, yan, devamındaki diyalogların bazıları yok. İleriki bölümler için baktım onlarda eksik. Bende oynarken çevirdiğim için verdiğim cevaba göre değişiyor oynanış o yüzden diğer eksiklerinde hepsini tespit edemiyorum. Bu attığım hangi npc'nin konuştuğu ve ona ait bütün diyaloglar sıralanmış şekilde. Bu şekilde bir text oluşturulabilirse çok daha iyi olur.
    Direkt olarak NoFilter olandan çevirin o zaman. Eğer onda da metinler eksikse bendeki sürümün crackli olmasından kaynaklanıyordur. Daha fazla yardımcı olamam demek bu da.
  • Çeviri işi askıya mı alındı yoksa çevirebilecek misin?@jepalion
  • Özelden de yazanlar olmuş buradan senin mesajın üstünden açıklamış olayım. Elimde 2 tane oyunun diyaloglarının olduğu dosyalar var. Bir tanesinde diyaloglar eksik, diğerinde ise düzenli ve tam istediğim gibi ama nasıl geri paketlendiğini bilmediğim(oyuna nasıl aktarıldığını) dosya var. Tam istediğim gibi olan dosyayı hazırlayan kişiye yazdım bana bu konuda yardımcı olmasını ama bana henüz geri dönüş yapmadı. Bende sizler gibi beklemedeyim.
  • Orijinal oyuna sahip olanlar bana oyunun klasöründen Afterparty_Data\StreamingAssets\AssetBundles\localizations klasörünü zipleyip atabilirlerse dosyaları çıkartmayı tekrar deneyebilirim.
  • Oyun Xbox Gamepass'da var eğer birinizde,Gamepass varsa birisi hayrına paylaşsın da türkçe olarak oynayalım.
  • Takipteyim merakla bekliyorum ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DAD5424B4

Orijinal oyuna sahip olanlar bana oyunun klasöründen Afterparty_Data\StreamingAssets\AssetBundles\localizations klasörünü zipleyip atabilirlerse dosyaları çıkartmayı tekrar deneyebilirim.
    Oyunun orjinal sürümüne sahip olan arkadaşlara duyurulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHINJI

Oyun Xbox Gamepass'da var eğer birinizde,Gamepass varsa birisi hayrına paylaşsın da türkçe olarak oynayalım.
    Gamepass var bekleyin indiriyorum

Düzenleme: Oyunu kaldırdılar mı ne gamepass'da gözükmüyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-72F89107A -- 14 Kasım 2019; 19:42:36 >
  • merhaba arkadaşlar bi gelişme var mı ? :(
  • AfroBonibon kullanıcısına yanıt
    keşke😭😭😭kendine has bir atmosferi ve hikayesi olan,yamayı hak eden güzel bir oyun.Lütfen birileri bir şans versin.Çünkü çoook uzun ve çok diyalog içeren bir oyun değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guest-DAD5424B4 G kullanıcısına yanıt

Merhaba, orijinal sürümün zip dosyasını buraya ekliyorum umarım işinize yarar. Oyunun çevirilmesini gerçekten çok istiyorum. https://dosya.co/zr2x3f3uji5k/localizations.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi degistirilmiskarbon -- 21 Ağustos 2021; 18:4:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.