Şimdi Ara

Afrin merkezine girmeyelim diye Kılıçdaroğlu şimdi ne düşünüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
5.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Yukarıda yazdıklarım sizin içinde geçerli hocam, pek bilmiyorum toplu nasıl yazılıyor.

Ayrıca Erdoğan'ın cenazeye gitmesinde ben hiçbir ayıp görmüyorum. Yahu adam gitse eleştiriyorsunuz, gitmese bak bak umurunda değil diye eleştriyorusunuz.

Gitmeli, cenazeye katılmalı ve miting konuşması yapmamalı.
  • Ben parti ile ilgili meseleleri konuştuğunu hatırlamıyorum. He varsa benim bilmediğim affola.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizinle muhattap olmuyorum. Alıntılayarak rahatsız etmezseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 19 Mart 2018; 10:47:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Sizinle muhattap olmuyorum. Alıntılayarak rahatsız etmezseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Böyle diyordu peki şimdi ne düşünüyor, açıklama yapacak mı acaba.

http://www.diken.com.tr/zeytin-dalina-destek-veren-kilicdaroglundan-serh-afrin-merkezine-girilmesin/

1ay sonra natoya teslim edince yine ypg ler oraya yerleşince ne diyeceksiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holk

Kurtuluş savaşını başlatmayalım günde binlerce şehit veriyoruz. Sevr iyidir (!)

Afrin senin toprağın mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWindows

quote:

Orijinalden alıntı: Bajo

Direnselerdi ve günde 10 şehit verseydik girilsin diyenler ne diyeceklerdi?

Ama vermedik sırf AKP'ye b.k atacam diye doğrularını dahi eleştiriyorsunuz ben sana soruyorum bu ülke için sen ne yaptın

Ben soyleyeyim oturduğun yerden çayını yudumlarken ahkam kestin bu forumda ne zaman anti akp yorum atılsın hemen +268743699 rep geliyor ama doğruları takdir edildiğinde vatan haini terörist oluyoruz

Sen acunun programını izle sonra bidi bidi yap. Neden haburdan terörist aldık iceri?

Neden ypg leri kendi sinirimizdan geçirip eğit Donat yaptık?

Kıbrıs gozumuzun önünde niye sessizce bekliyoruz?

Ege de niye bir askeri karşı hareketimiz yok?

• Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
    Sonra Esed kardeşiyle konuşup ya NATO ya suriyeye teslim edilip yine ypg liler gelip yerleşek. Sizin kulaktan dolma bilgileriniz ancak buna yetiyor. Buyruk kandil orda hadi gidelim.

• Olur mu oy nasıl alacak. Tabuta otobüs şoförü gibi omuz koyup nasıl foto çekilip paylaşacak.

• En başından akil adamları salip teröristi cici çocuklar diye tanıtan kim? Barzaniyi alkışlatip tezahürat yaptıran kim?

Sınırından terörist geçirip kendisine tehdit oluşturan kim?
    Sonra aldık yaptık girdik.

TSK ya kumpas kurudurup dağıtan kim? Tüm gizli belgeleri bilgileri Amerika ya yollatan kim?

Türk demekten korkan kim?

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Birde bunlar var. Sana ne kardeşim. İstediğimi izlerim. Hazırlanıp gelmişsiniz birde mesajlarıma bakarak gelmişsiniz anlaşılan.

Her gün kitapta okuyorum, her gün akşamları bisikletimi alıp ormanda sürüş keyfimi de yapıyorum. Boş vakitlerimde belgeselimi izliyorum. Vatana millete hayrımızı dokunduracak günlük işlerimi de yapıyorum. Gündemi de takip ediyorum. Akşamda çayımı içerken Survivor izliyorum. Size ne ? Sizi gram ilgilendirmez gram.

Ben kulaktan duyma bilgiler ile yazmıyorum. Okuduğum köşe yazıları, izlediğim programlar, okuduklarım takip ettiğim yerlerin yazıları ile kendi kendi düşüncelerimi aktarıyorum anlaşılan Afrini almamız sinirinizi bozmuş. İyi günler.

• Adam şehit vermiyelim diye girilmesin istiyordu sınırlarımız temizlensin yeter merkeze girilmesin diyordu fakat geri çekildiler kahraman askerimiz afrini ele geçirdi

• Afrin merkezine girmeyelim diye Kılıçdaroğlu şimdi ne düşünüyor

Kimse bu tarafını konuşmuyor bu konunun birkaç defa forumda bu soruyu sordum bilende çıkmadı. Acaba esed rejiminemi geri verilecek? Yoksa bi Türk özerk bölgemi olucak. Bizimkiler bas bas bağırdı toprak işgal etmiyoz zart zurt eee rejime geri verilecekse bizene o zaman afrinden? Yada en mantıklısı ülkedeki Suriyeli arkadaşları oraya götürelim misafir perverliğimiz içinde kendimize teşekkür edip orda bırakalım onları.

• birkaç adım ilerisini göremeyenler kk ya şimdiden verip veriştirmiş
    kıbrıs gibi olmayacak 1 sene içinde bakın oralar kimlere kalacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Kimse bu tarafını konuşmuyor bu konunun birkaç defa forumda bu soruyu sordum bilende çıkmadı. Acaba esed rejiminemi geri verilecek? Yoksa bi Türk özerk bölgemi olucak. Bizimkiler bas bas bağırdı toprak işgal etmiyoz zart zurt eee rejime geri verilecekse bizene o zaman afrinden? Yada en mantıklısı ülkedeki Suriyeli arkadaşları oraya götürelim misafir perverliğimiz içinde kendimize teşekkür edip orda bırakalım onları.

RTE nin dediğine gore oralara bizdeki Suriyeli ler yerleşecekmış. Hic yoktan hatayda ki kampta olanlar. Ama şehircilik bakanı da TOKİ onlara ev yapacak dedi. Kafalar yine karışık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 19 Mart 2018; 12:24:33 >
    Tv8 ve programlari bu millete atilmis en buyuk kaziklardan biridir. Kanal bastan sona insanlari aptallastirmaya calisiyor.

• Kılıçdaoğlu yasta.
  • Zerathu Z kullanıcısına yanıt
    Acunun misyonu bu. Hem evli olup başka kadın ile gez çocuk yap çok muhafazakar rte ses etmesin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.