Şimdi Ara

Afrin'e Dua Yok.Alaska'ya Var.Sonrası Geri Vites.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Afrin'e Dua Yok.Alaska'ya Var.Sonrası Geri Vites.

Oyuncu Gupse Özay, Afrin operasyonuyla ilgili açıklama yapmazken, Alaska'daki depremle ilgili üzüntülerini paylaşması sosyal medyada tepkilere neden oldu. Alaska tweetini silen Özay, tepkiler üzerine açıklama yaptı.

http://www.milliyet.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CAFE96FA5 -- 23 Ocak 2018; 17:11:38 >

• Dişi Recep İvedik değil mi bu? Vasıfsız olduğunu biliyorduk. Hainliğini de şimdi gördük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir burak özçivit rezaleti değil.istediğine dua eder kime ne? haber siteleri haberi öyle bir vermiş ki, sanırsın kadın pydye dua ediyor.
  • Cok buyuk suc islemis. En kisa surede yargilanmasi lazim.
  • Bu kadını ağız mimiklerinden dolayı bir de iğrenç filmlerinden dolayı zaten takip edemiyorum ses tonu yüzünden yolda Dacia gördüğüm zaman bile bakamıyorum.

Ancak istediği yere dua etsin bize ne ? Saçma sapan filmlerden kazandığı paranın vergisini versin bize yeter.
  • Sanatçıların %70-80 i böyle . Kendini kültürlü sanıyor ama insanlıktan nasibini almamış bir çoğu da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendilerini kültürlü sanmaları ayrı,halktan farklı-marjinal tavır sergiliyorlar abisi! Biz avam takımı anlamayız!

• Boş filmleri olan biri filmlerini sevmem artık kendisini de sevmiyorum

• Ölen veya yaralanan yok ki binlerce ölü demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alper4458 -- 24 Ocak 2018; 4:1:42 >
  • ama yine ve yine

Mehmetçik için bir iyi niyet cümlesi bile yok.

ben her zaman diyorum bizim adı sanatçı?ların içinde vatansever bulmak

derenin içinde altın bulmak gibi. bir sürü çeri çöpü ele dök yıka en son işte kalan bir iki küçük altın.
  • Sanatçı işini yapsın dualarım mehmetçikle gibi sahte ve duygusuz şeyler yapmasına gerek yok.

Vatansever olmasına gerek yok ahlakıyla devletine vergisiyle yaşasın devamı umrumda değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle vatan haini aşılması lazım..eyy savcılar

• size ne
    en azından ırakta mücadele eden amerikan askerlerine allahtan yardım diliyorum dememiş
  • Bence kellesi vurulmalı ve hatta yargılanmadan...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

bir burak özçivit rezaleti değil.istediğine dua eder kime ne? haber siteleri haberi öyle bir vermiş ki, sanırsın kadın pydye dua ediyor.

Burak ne yapmış

• Ulan o değilde bunun sevgilisi bu karıya nasıl bakıyor anlamk zor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.