Şimdi Ara

afox nvida gt730

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu marka nasıl sizce ben aldım 2.el tanıdığım bi internet kafeci den 140 tl ye geri verme şansım var ama sorun çıkarmaz derseniz iade etmeyeceğim marka olarak ilk kez duyduğum maka afox ?

• bir çok nvidia model kart yapan marka.eğer aldığın kartta sorun yoksa markasından dolayı sorun çıkmaz.

http://www.afox-corp.com/en/pros.asp?Id=47
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuoni

bir çok nvidia model kart yapan marka.eğer aldığın kartta sorun yoksa markasından dolayı sorun çıkmaz.

http://www.afox-corp.com/en/pros.asp?Id=47

kart sorun yok canavar gibi de fanı jet kalkışı hep tam gaz dönüyor fan kontrolü yok sanırım ne spped fan neder başka biryerden kontrol edemedim siz biliyormusunuz ? fanın kablosuna baktım 2 adedt kablo ile bağlı ne yapmalıyım fan devir kesmek için

• 2 kablo varsa fan hız kontrolü yapılamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuoni

2 kablo varsa fan hız kontrolü yapılamaz.

ozaman bende fanı fişini çekip 8 cm kasa fanını sağ ve soldan slikonladım sesiz oldu
  • kart canavar gibi degil.O 2 sene onceydi simdi yeni oyunlar minimum gt840m veya gtx260 istiyor.tabi yeni oyunları orta ayarlarda oynarsın.Idare eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord405

kart canavar gibi degil.O 2 sene onceydi simdi yeni oyunlar minimum gt840m veya gtx260 istiyor.tabi yeni oyunları orta ayarlarda oynarsın.Idare eder

hocam ben kalite aramam dediğim gibi sistem yetti yere kadar tüm ayarları ölçüp biçip yükseltirim bana yeterde artar
  • kardesim ben amd athlon 64x2 2005 ile 10 senedir idare ediyorum.Sen onlamı idare edemeyeceksin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.