Şimdi Ara

AFK adama yaptigim psikopatlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle kendisini tanimiyorum ama olay 5 dk once oldu afk idi bende canini 4 e cektim sonra dedimki kart yakmak istiyorum boylelikle 18 kartin yanisini izledim fatiqueden oldurecektim cunku fati 3-4 deydim ve armorum beni koruyordu muthis bir eziyet yasattim adama sonunda 2 kart kala oyuna dondu ve concede atti
     AFK adama yaptigim psikopatlik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam afk'ymiş.Ne eziyet yaşattın ki. Oyuna döndüğünde de napıyo bu adam diyip concede atmıştır.Kendi zamanına yazık etmişsin.
  • Fujitora kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ilk defa kartlari 18 karti yakarak gordum cok guldum zaten bende. 20 sn de bir baska seye bakiyodum adam belkide birakti bana oyunu ama inat ettim concedi aldim acikcasi hos da bi ani oldu benim icin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Necrotic

Yok hocam ilk defa kartlari 18 karti yakarak gordum cok guldum zaten bende. 20 sn de bir baska seye bakiyodum adam belkide birakti bana oyunu ama inat ettim concedi aldim acikcasi hos da bi ani oldu benim icin...

Doğrudur fakat biraz kendi zamanına yazık etmişsin gibi geldi.

Priest oynarak şöyle birşey yapabilirsin.Ben bu tarz birşey yapmıştım.4. turnda tüm kartlarımı bitirdim.Oyunu kaybettim ama komik olmuştu.

• Fujitora kullanıcısına yanıt
    Yani hocam paylasmamin nedenide bu yuzden hearthstone u biraz yaratici oynamak lazim yoksa ciddi oyun ciddi oyun nereye kadar demek istedim videoda cok hos olmus bu arada....
    Daha yaratici bi fikrim varda onu yapmam icin arkadasla anlasmam gerekiyor :) afk olsada kurtarmaz bunun icin...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.