Şimdi Ara

Afganlar için eylem yapmanin vakti geldi muhalefet ne işe yarar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pankartlara yazıp sessiz oturma eylemi falan yapalım artik yeter, muhalefet ne ise yarar? sesimizi duyuralim bi sekilde yeter artik. Bu nedir?

https://eksisozluk.com/antalyada-ozel-plajda-afganistan-bayragi-acilmasi--7003928?a=popular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 11 Ağustos 2021; 20:0:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muhalefet o eylemi düzenlemez halka bırakır o işi. Sadece tepki verir ve göndereceğiz der.

Doğrusu bu zaten. Zira bu işlere muhalefet sahip çıktığı anda hemen particiliğe dökülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 11 Ağustos 2021; 16:12:27 >
  • ülkenin başına gelen getirilen her sorunda felakette zil takıp oynayanlar destek olmaktansa sorun yaratma amacı güdenler doğruyu silip yanlışları tutanlar sorunlar büyüdüğünde biz ne yaptık demeye vakit bile bulamayacak.bu başlığınızı da akşam haberlerinde görürüz kesin.

birisi karadeniz i sel vurdu yazıyor destek olacağına yeni sel olmuş devlet ulaşamadı diyor altına seçim sonuçlarını ekliyor bir diğeri afetzedelere çay diyor biz doğru değil bu üslup deyince bizim söz anında yok oluyor engeli de yiyiyor çaylar masada duruyor adalet olmayan yere ne yazsanız boş ne istiyorsanız öyle mi yazalım

https://forum.donanimhaber.com/bati-karadenizi-sel-vurdu--150119607

onlar gitsin de türkiyede ne olursa olsun diye zil takıp oynayanlara inat onları halk bırakmaz,

bu konunuzun ederi halkı kin ve......der devam eder bilginize bunları bilin de açın konuları.

gelenler afgan kızları olsa ne yapardınız merak ediyorum

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ftiQH632mZQ

amerikan planları bunlar sakin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 11 Ağustos 2021; 16:55:49 >

• Halk beleş iş gücü niyetine bunlara her işi veriyor.

Sen eylem demeye devam et...

• eylem yapmak muhalefetin sorumluluğundamıydı

iymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: pspsexer

ülkenin başına gelen getirilen her sorunda felakette zil takıp oynayanlar destek olmaktansa sorun yaratma amacı güdenler doğruyu silip yanlışları tutanlar sorunlar büyüdüğünde biz ne yaptık demeye vakit bile bulamayacak.bu başlığınızı da akşam haberlerinde görürüz kesin.

birisi karadeniz i sel vurdu yazıyor destek olacağına yeni sel olmuş devlet ulaşamadı diyor altına seçim sonuçlarını ekliyor bir diğeri afetzedelere çay diyor biz doğru değil bu üslup deyince bizim söz anında yok oluyor engeli de yiyiyor çaylar masada duruyor adalet olmayan yere ne yazsanız boş ne istiyorsanız öyle mi yazalım

https://forum.donanimhaber.com/bati-karadenizi-sel-vurdu--150119607

onlar gitsin de türkiyede ne olursa olsun diye zil takıp oynayanlara inat onları halk bırakmaz,

bu konunuzun ederi halkı kin ve......der devam eder bilginize bunları bilin de açın konuları.

gelenler afgan kızları olsa ne yapardınız merak ediyorum

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ftiQH632mZQ

amerikan planları bunlar sakin

Umrumda değil başıma hukuki bir olay gelirse de iltica için kanıt olarak sunarım. Ben ülkemde afganları istemiyorum. Bunu söylüyorum diye başıma bir şey geliyorsa da gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 11 Ağustos 2021; 17:13:17 >

• Muhalefet işlerin düzelmesini istemez. Ülke daha çok kötü olsunki seçimlerde bütün oyları o alsın ister. Şimdi tepki gösterip işler düzelirse halk yine AKP ye oy verir. Afganlar için eylem yapmanin vakti geldi muhalefet ne işe yarar? 

• quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

Umrumda değil başıma hukuki bir olay gelirse de iltica için kanıt olarak sunarım. Ben ülkemde afganları istemiyorum. Bunu söylüyorum diye başıma bir şey geliyorsa da gelsin.

Alıntıları Göster

Başka ülkeye iltica düşünüp ülkesine göçmen istememek. iyiymiş.

• bunun tek çözüm yeri sandıktır . savaşta yada seferberlikte değiliz . isteyen istediği gibi eylem , protesto ve kınama yapamıyor maalesef . yapsada bir çözüm üretemiyor .. fransız ihtilalinde de değiliz halk bir araya da gelse bir çözüm yolu yok . bunu sandıkta çözmek gerekli . ki ona bile trojan bulaştırma peşinde olanlar var çok zor bir dönemden geçiyoruz onun için herkes akıllı olması lazım .

• quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

eylem yapmak muhalefetin sorumluluğundamıydı

iymiş

Yok rahmetli dedemin sorumlulugunda omg

Öyle bi sacma sapan konusuyorsunuz ki buna mantıklı cevap bile verilemez ya tabiki parti örgütleri bunu planlamalı

Antalyada yapilacak her eyleme katilirim net

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl ne işe yarar ? Yahu en basit göndereceğiz dedikten sonra bile karlı tarafın paralı adamları sizin yüzünüzden oldu diye zırlıyor sabah beri

Muhalefet öneri getirir çözüm sunar , yapıyorlar zaten

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

nasıl bir zihniyetle büyüdün yetiştin bilemiyorum ama iktidarı destekeleyenlerde eylem yapabilir , eylem yapmak kimsenin tekelinde veya sorumluluğunda değildir.

ama senide mazur görüyorum , son 20 yılda iktidar yanlılarının sesinin çıkmamış olması seni böyle hatalı düşünmeye sevk etmiş olabilir.sonra böyle saçma sapan falan gibi hadsiz cümleler kurmanda normal

eyt falan oldu bişeyler ama istisna

• quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

nasıl bir zihniyetle büyüdün yetiştin bilemiyorum ama iktidarı destekeleyenlerde eylem yapabilir , eylem yapmak kimsenin tekelinde veya sorumluluğunda değildir.

ama senide mazur görüyorum , son 20 yılda iktidar yanlılarının sesinin çıkmamış olması seni böyle hatalı düşünmeye sevk etmiş olabilir.sonra böyle saçma sapan falan gibi hadsiz cümleler kurmanda normal

eyt falan oldu bişeyler ama istisna

Senin dediklerinin benim dedigimle ne alakasi var ya

Hicbir bağlantı kuramadim omg

İktidari destekleyenler eylem yapamaz falan mi dedim ben arkadas

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

anladım haklısın.

• yakup13 kullanıcısına yanıt
    Malesef ülkede böyle bir kafa yapısı var. Atıyorum eğer X partisini destekliyorsan her yaptığını onaylamak zorundasın, desteklediğin partiyi eleştiremezsin, açıklarını eksiklerini söyleyip düzeltmesini sağlayamazsın gibi bir algı var, bu da tamamen biatçı zihniyet ve takım tutar gibi parti tutmaktan kaynaklanıyor. Halbuki insan asıl kendi desteklediği partiyi eleştirmeli ki parti hatalarını gidersin daha da iyi yerlere gelebilsin, gelecek seçimlerde tekrar seçilsin. Kafa işte.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sen yetkiyi tek adama meclis başkanlığını ve meclis üstünlüğünü akp ye verirsen muhalefet ne yapabilir?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.