Şimdi Ara

Afganlar 2 Türk'ü Bıçakladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Afganlar 2 Türk'ü BıçakladıAykırıtwitter
    “Görüntüler, İstanbul'un Güngören ilçesine bağlı Tozkoparan mahallesinden... Mahalle sakini 2 genç bıçakla yaralanmış yolda yatıyor. Gençlerin başındakiler "Afganlar yapmış" yorumunda bulunurken, bazı sosyal medya hesapları saldırıyı yapanların fotoğrafını yayınlamaya başladı. https://t.co/jwYQWn94dR”
    https://twitter.com/aykiricomtr/status/1419401042505216003?s=19
    Afganlar 2 Türk'ü Bıçakladı

Görüntüler, İstanbul'un Güngören ilçesine bağlı Tozkoparan mahallesinden...

Mahalle sakini 2 genç bıçakla yaralanmış yolda yatıyor.

Gençlerin başındakiler "Afganlar yapmış" yorumunda bulunurken, bazı sosyal medya hesapları saldırıyı yapanların fotoğrafını yayınlamaya başladı.

• Çok açık diyorum bizi sebepsizce öldürseler yinede hiç bir halt olmaz haber kanalları bile yayınlamaz.

kero amca gibiler yine sessizliğe bürünür. Bu zihniyetin çok daha kirli bir oyun için bunlara göz yumduğunu düşünüyorum bu coğrafyada hiç bir şey öylesine veya spontane olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçak göçmen çalıştıran, ev veren kim varsa şikayet edelim lütfen. Bu vatandaşlık görevi oldu artık. Siyasal İslamcıların ülkeyi klasik Ortadoğu diktatörlüğü yapma planlarını engellemeliyiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav 2 Türk bıçaklandı diye adamları niye gönderelim? Durun bir iç savaş falan çıksın öyle göndeririz.

• bunlari iceri alan kim varsa ebu lehebe komsu olurlar inş

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt

ben bunun firavun versiyonunu söylüyordum. inşallah 1 gün ebu lehebin komşusu olurlar 1 gün firavunun değiş dokuş yaparlar.

• Bu çok hümanist şaksakcılar bu konuda ne diyecek az çok biliyorum.

• Burada afganlılar yapması gerekeni yapmıştır, sorumlusu iktidardır, kapıyı açık bırakırsan hırsız da yapması gerekeni yapar.

• Yav siz eski kuyrukları falan görmediniz.
    Yokluk görmediniz.
    Şimdi pıçaklayan göçmenlerimiz bilen var.

• Endişe verici şeyleri.

• ee adam bıcaklamış öldürmemiş ki

• Bunlar girdi mi çıkmaz
    Geçmiş olsun
    Son model ortadoğu ülkesi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Afganlar bıçak kullanmayı Taliban öğrettiği için iyi biliyor. Silah kullanın.

• Kanallara gösterilen Büyükşen çiftinin katili Afgan çoban.
    Gebzede 17 yaşındaki kıza tecavüz etmeye kalkan kız karşı koyuncada başını taşla ezip bitkisel hayata sokan yine bir Afgan.
    Ve şimdide bu.Zeytinburnu sahillerinde askeri kamuflajlarla gezip gencecik çocukları bıçaklamalar falan ne demek oluyor bu bişeylerin hazırlığımı öyle görünüyor ki bizimde hazırlanmamız gerekecek.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tundra202006 kullanıcısına yanıt
    Yaşlı karı kocayı öldürdü 17 yaşındaki kıza tecavüz etmeye kalkıp başını taşla ezdi ne yapıcak başka ne biçim konuşuyosun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajapai

Yaşlı karı kocayı öldürdü 17 yaşındaki kıza tecavüz etmeye kalkıp başını taşla ezdi ne yapıcak başka ne biçim konuşuyosun

ne saçmalıyon bilader kafamı bozma benim burda iron yapmışım konuyla ne alakası var her gördüğün yazıya atlıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

bunlari iceri alan kim varsa ebu lehebe komsu olurlar inş

Ben ebu lehebin komşuyum, on numara çocuk namazlı abdestli ,ebu cehille beraber kankalar , Allah sizede nasip eder inşallah

• AKP ZİHNİYETİ MUTLU MUSUNUZ?

NASIL EĞLENİYORMUYUZ...

Siz istediniz bunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başkanlık seçiminde forumda fink atan troller nerede gelsin savunsunlar hükümet politikalarını bakayım. Gelin savunun bu göçmen politikasını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nietzsche55 -- 28 Temmuz 2021; 23:24:31 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.