Şimdi Ara

Aferin Kaşesi ile Kalıcı Geri Bildirim Elde Edebilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
29
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlkokulda sınıf öğretmeninden alınan aferinlerin eğitim hayatının o ilk evresindeki yeri ve önemi çok büyüktür. Tek bir aferin ile okulu sevmeyen öğrenciye okul sevdirebilir ve bir çocuğu eğitim hayatına kazandırabilirsiniz. Çocuklar öğrenmeye ailede başlar ve sağlıklı öğrenim süreci okul hayatı boyunca devam eder. Öğrenme sürecinde çocuğun desteklenmesi aile ve öğretmeni tarafından takdir edilmesi onun içindeki cevheri ortaya çıkarılmasını sağlar. Araştırmalar gösteriyor ki çocuklara bir şeyi başardıklarında ve gerçekten iyi bir iş çıkardıklarında aferin diyerek geri bildirim vermek çocuğun isteklendirme seviyesinin artmasını sağlamaktadır. Aferin kaşesi öğretmenin geri bildirim verirken başucu yardımcısı olarak eğitim materyalleri kapsamında bulunmakta ve değerlendirilmektedir. Aferin kaşesi defter kenarında durduğundan daha büyük bir etkiyi çocuk üzerinde gerçekleştirir. Eğitimde olumlu yanlarını değerlendirdiğimiz aferin köşkleri çok sık uygulandığında olumsuz bir etki de yaratabilmektedir. Detaylı bilgi içinhttps://www.egitimmateryalleri.net/ sayfasından inceleme yapabilirsiniz. Eğitimcilerin özellikle dikkat etmesi gereken bir nokta olarak karşımıza çıkan bu unsur desteklemenin ve geri bildiriminde yeterli miktarda yapılması gerektiğini gösterir.

Kalıcı Motivasyon Ürünü Aferin Kaşesi

Eğitimcinin doğru bir şekilde belirlediği geri bildirim sürelerinde kullanılabilecek olan aferin kaşesi sayesinde kalıcı geri bildirim etkisi elde etmek mümkündür. Eğitim materyalleri bünyesinde bir sınıf malzemeden üretilen aferin kaşeleri farklı türlerde isteklendirme cümleleri ile de üretilebilmektedir. Öğretmenin tercihine bağlı olarak temin edeceği bu ürünler uzun yıllar kaliteli bir şekilde kullanılabilir. Eğitim materyalleri sitesi üzerinden on yılı aşkın tecrübe nin vermiş olduğu bilgi ve donanımda üretilen tüm eğitim materyallerini görebilir ve ihtiyacınız olanları temin edebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme, kapıda ödeme, EFT havale ile ödeme gibi farklı ödeme seçenekleri sayesinde bireysel ya da toplu alımlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Aferin Kaşesi ile Kalıcı Geri Bildirim Elde Edebilirsiniz

Egitimmateryalleri.net

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.