Şimdi Ara

Aerocool XPredator White Edition EBAY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ülkemizde bulunmayan Aerocool XPredator White Edition kasayı ben ebay.co.uk ta buldum. Türkiye'ye gönderimde mevcut. Fakat ben daha önce burdan hiç alışveriş yapmadım. Acaba gümrükte bir problem oluşur mu ? Ne kadar güvenilir bir yer burası ?

Şimdiden teşekkür ederim , Saygılarımla

Aerocool XPredator White Edition :http://www.ebay.co.uk/itm/EN56991-Aerocool-XPredator-White-Edition-Tower-ATX-/280866582631?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4164f3f067#ht_1612wt_1141

• Gümrükte büyük ihtimalle sorun oluşacaktır, en iyisi ya Teknobiyotik ile iletişime geçip beyaz renginin ne zaman geleceğini öğrenin, boşuna gümrük vb. şeylerle başınızı ağrıtmayın.
  • Kargo nedeniyle fiyatı uçabilir, dikkat. Siyah alıp boyamayı düşünür müsün?
  • gümrük te fiyatı artacaktır, bunu düşünün. eğer alırım derseniz de bari başka bir kasa getirtin
  • Beyaz çabuk kirlenir ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LUZz

Kargo nedeniyle fiyatı uçabilir, dikkat. Siyah alıp boyamayı düşünür müsün?

bu yöntem akıllıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Gümrükte büyük ihtimalle sorun oluşacaktır, en iyisi ya Teknobiyotik ile iletişime geçip beyaz renginin ne zaman geleceğini öğrenin, boşuna gümrük vb. şeylerle başınızı ağrıtmayın.

Teşekkür ederim. Akortek e mail attım Türkiye ye beyazı gelmeyecek dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LUZz

Kargo nedeniyle fiyatı uçabilir, dikkat. Siyah alıp boyamayı düşünür müsün?

Evet birde kargosu var haklısınız. Beyaza boyasam hem alet hırdavat yok hem de bu kadar profosyonel olmaz (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

gümrük te fiyatı artacaktır, bunu düşünün. eğer alırım derseniz de bari başka bir kasa getirtin

Bu kasadan başkasını görmüyor gözüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

Beyaz çabuk kirlenir ya.

En değer verdiğim şey pc kasam toz bile konmaz
  • gumruge takılması bır yana okadar yol sıarasında buyuk ıhtımal hasar alır hasarsız gelmesı mucıze olur
    ılla beyaz ıstıyorsanız sıyahını alır bır oto boyacısına na verır boyatırsınız orjınalınden bıle guzel olur zaten gumruk kargo vs derken daha ucuza bıle gelır boyatmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus1881

gumruge takılması bır yana okadar yol sıarasında buyuk ıhtımal hasar alır hasarsız gelmesı mucıze olur
    ılla beyaz ıstıyorsanız sıyahını alır bır oto boyacısına na verır boyatırsınız orjınalınden bıle guzel olur zaten gumruk kargo vs derken daha ucuza bıle gelır boyatmak

Artık öyle yapacam. Beyaza boyamam siyah kullanırım. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orqun06

quote:

Beyaz çabuk kirlenir ya.

Benim de öyle.

Elimden gelse odaya iyonlaştırıcı kurup tozun kasaya yaklaşmasını engellerim.

Ama değil işte.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Orqun06

quote:

Beyaz çabuk kirlenir ya.

Benim de öyle.

Elimden gelse odaya iyonlaştırıcı kurup tozun kasaya yaklaşmasını engellerim.

Ama değil işte.

Aynen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.