Şimdi Ara

Aerocool Xpredator Kullanıcıları kulübü (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.092
Cevap
11
Favori
119.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar kasamda son durum bu şekilde;

Aerocool Xpredator Kullanıcıları kulübü

anlaşılan öğle ozaman geri göndersekde heralde bozuk gelme ihtimalide yüksek :D
    kasanı beyendim benim düşündüğüm tarzda birşey olmuz yanlız fan kontrolcüyle dvd rom yerini değiştirsen daha sık duru sanki üst panele bütünleşir diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thebabutza -- 20 Aralık 2011; 18:48:46 >

• benımde alasım var arkadaşlar son yorumlar nedır az buz gezdım sayfaları
    250 cıvarı temız 2. el uygunmu sızce ? alırken nelere dıkkat edılmelı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

benımde alasım var arkadaşlar son yorumlar nedır az buz gezdım sayfaları

250 + kargo zaten geldi sıfırına şahsen almam zaten kasa bu uzun vadeli kullanılacak birşey yerinde olsam sıfırını alırım hocam ama uygun fiyata bulunursa ayrı konu tabi o zaman alınabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

benımde alasım var arkadaşlar son yorumlar nedır az buz gezdım sayfaları

250 + kargo zaten geldi sıfırına şahsen almam zaten kasa bu uzun vadeli kullanılacak birşey yerinde olsam sıfırını alırım hocam ama uygun fiyata bulunursa ayrı konu tabi o zaman alınabilir

200 e satıyor elemanın bırı forumdan ön usbler calısmıyormuş
    sahıbındende XPREDATOR lu sıstem var tam alacam eleman ıstanbul dışı satmıyormuş
    bızde aldık sattık dıyoruz anlatamıyoruz kı nerde ılerızeka var benı buluyor arkadaş ya sıfırıda suanda 300 tl cıvarı ıste benı aşıyor 300 tl

• tabi 2. elde bu tip durumlarla ugraşmakta var
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaslar neden 7 fanli modeli tercih ediyorsunuz? Kendiniz istediginiz gibi fan alabilmek varken. Daha mi ucuza geliyor? Benim bildigim teknobiyotikin koydugu fanlarin kalitesiz oldugu hem de.

aynen bende soruyorum neden :D
  • Aerocool X Predator Full Tower 2x23cm fanlı kasadan aldım.yan panelede 20cm thermaltake fan siparişi verdim.fakat yan panel delikleri ile fan delikleri uyum sağlamadı.kasaya uyumlu 20 cm büyük kasa fanı öenerebilir misiniz sessiz ve soğutması iyi olması kafi.saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smalll.74

Aerocool X Predator Full Tower 2x23cm fanlı kasadan aldım.yan panelede 20cm thermaltake fan siparişi verdim.fakat yan panel delikleri ile fan delikleri uyum sağlamadı.kasaya uyumlu 20 cm büyük kasa fanı öenerebilir misiniz sessiz ve soğutması iyi olması kafi.saygılar.

Lastik vidalar ile pleksinin içinden vida yerlerini tutturarak montajlayabilirsiniz ben tavandan söktüğüm fanı öyle yaptım gayet güzel çalışıyor tabi sizinki uyarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2kol3bacak

quote:

Orijinalden alıntı: smalll.74

Aerocool X Predator Full Tower 2x23cm fanlı kasadan aldım.yan panelede 20cm thermaltake fan siparişi verdim.fakat yan panel delikleri ile fan delikleri uyum sağlamadı.kasaya uyumlu 20 cm büyük kasa fanı öenerebilir misiniz sessiz ve soğutması iyi olması kafi.saygılar.

Lastik vidalar ile pleksinin içinden vida yerlerini tutturarak montajlayabilirsiniz ben tavandan söktüğüm fanı öyle yaptım gayet güzel çalışıyor tabi sizinki uyarsa

inanın çok şaşırdım çok fark var neden fan ile yuvalar standart değil anlamıyorum.ürünü iade etmekten başka çare kalmadı.kasaya uygun fan araştırıyorum.olmazsa 12 yada 14cm lik fan alacağım.yapacak bişe yok.

• Ben de fan yuvaları uyumlu olmadığından böyle bir çözüme gittim zaten 23 cm lik fanın uymasını beklemiyordum

Bu kadar dert etmeye gerek yok aslında zip tie ile bile durur o yerinde. Forumdaki arkadaşlar genelde cooler master megaflow aldılar diye biliyorum ama kullananların yorumunu duymak lazım bir de.
  • quote:

Ben de fan yuvaları uyumlu olmadığından böyle bir çözüme gittim zaten 23 cm lik fanın uymasını beklemiyordum

Bu kadar dert etmeye gerek yok aslında zip tie ile bile durur o yerinde. Forumdaki arkadaşlar genelde cooler master megaflow aldılar diye biliyorum ama kullananların yorumunu duymak lazım bir de.

COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM KIRMIZI LED SESSİZ FAN uyum sağlar mı ki acaba?sipariş verecem olmazsa iade işi falan bi sürü iş.
  • Forumda ikinci el satılıyordu diye hatırlıyorum isterseniz kasa/güç kaynağı/ oc ürünleri bölümüne bir göz atın yeniden sıfırına para vermektense.

Ayrıca elinizdeki fanı her yönden denediniz mi? Hiçbir şekilde mi uymuyor?
  • quote:

Forumda ikinci el satılıyordu diye hatırlıyorum isterseniz kasa/güç kaynağı/ oc ürünleri bölümüne bir göz atın yeniden sıfırına para vermektense.

Ayrıca elinizdeki fanı her yönden denediniz mi? Hiçbir şekilde mi uymuyor?

inanın her yönden denedim.yok hiç uyum sağlamıyor.kafayı sıyıracaktım.2 tanesi çaprazlama bile denk gelmedi düşünün onca delik olmasına rağmen :D
  • İlginçmiş ben o kadar uğraşmadım 23 cm yi monte etmek için Lastik vidaları pleksinin arasından geçirdim oldu bitti eskiden kahvelerde olan pencere fanları gibi görünüyor şu an
  • quote:

İlginçmiş ben o kadar uğraşmadım 23 cm yi monte etmek için Lastik vidaları pleksinin arasından geçirdim oldu bitti eskiden kahvelerde olan pencere fanları gibi görünüyor şu an

hadi yaaa.iyi valla benim durumum ne olacak bakalım.uyumlu vardır muhakkak ama hangisi olduğunu biz bilmiyoruz.olmadı 2 tane çapraz 14 cm fan takarız ne olcek.
  • Çapraz değil de ikisini de aşağı takmanız hava akışı ve ekran kartının soğutması açısından daha verimli olacaktır. Benim kasa fan manyağı oldu zaten orda burda fan var dvd romun alt kısmına bile çift taraflı bantla dikledim bitanesini canavar gibi çekiyor namıssız

Yan tarafa da dört renk ledli fanlarda düşünüyorum dört tane birden olacağı için çok kaliteli olmasına gerek yok diye düşündüm zaten her şeyin soğutması var benimki süsleme uğraşı sadece. 23cm lik fan da idarelik duruyor orda nasıl olsa ses sorunu yok diye taktım gitti.

Umarım bir çözüm bulursunuz ve elinizdeki fanı eğer süresi geçmediyse iade edin edemiyorsanız da dursun bir gün lazım olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gOkO

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: babutza

ya ben turuncu ledlerden biri yarım yanıyor diye geri gönderdim kasayı sen nasıl kullanıyosun o sekilde içine siniyormu kaca aldın kasayı heralde arzalarından haberin vardı kasanın en iyi özeliklerinden biri fan kontrolcü olması sende arzalı gerci ek olarak var sendede garip

Sorun etmiyorum açıkçası.zaten söküp tamirini yapabilirim kendim, çalışmasada olur.Koskoca kasayı demonte edip garantiye yollayacağım ve onun gelmesini mi bekleyeceğim :) Bana mantıksız geliyor.Paneli söküp tamir etmek belkide 5 dakkamı alacak ama kendi kontrollerimi kullanıyorum zaten.Turuncu ledmi amaaaan :D

hocam kasayı teknobiyotiktenmi aldın?

Hepsi buradadan aldım...

anlaşılan hepsiburada da satılan xpredator lerin çogu sorunlu

aynen katılıyorum.....ucuz alıyoruz diye seviniyoruz ama piyasa fiyatın altına bosuna satmıyorlar demeki var bir bildikleri defolu ürünleri satıyorlar birde değiştirmeye gönderipde yerine gelcek ürün arzasız olma ihtimalli ne kadar diye merakda etmiyor değilm yani

• quote:

Çapraz değil de ikisini de aşağı takmanız hava akışı ve ekran kartının soğutması açısından daha verimli olacaktır. Benim kasa fan manyağı oldu zaten orda burda fan var dvd romun alt kısmına bile çift taraflı bantla dikledim bitanesini canavar gibi çekiyor namıssız

Yan tarafa da dört renk ledli fanlarda düşünüyorum dört tane birden olacağı için çok kaliteli olmasına gerek yok diye düşündüm zaten her şeyin soğutması var benimki süsleme uğraşı sadece. 23cm lik fan da idarelik duruyor orda nasıl olsa ses sorunu yok diye taktım gitti.

Umarım bir çözüm bulursunuz ve elinizdeki fanı eğer süresi geçmediyse iade edin edemiyorsanız da dursun bir gün lazım olur

daha elime bugün ulaştı kasayla fan :) iade formu hazırladım cevap bekliyorum.hemen gönderecem.

• Kasada 200m fanlar için montaj delikleri var içiniz rahat olsun arkadaşlar, üst, ön hatta yan panel'e bile Cooler Master Megaflow fan takabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thebabutza

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: babutza

ya ben turuncu ledlerden biri yarım yanıyor diye geri gönderdim kasayı sen nasıl kullanıyosun o sekilde içine siniyormu kaca aldın kasayı heralde arzalarından haberin vardı kasanın en iyi özeliklerinden biri fan kontrolcü olması sende arzalı gerci ek olarak var sendede garip

Sorun etmiyorum açıkçası.zaten söküp tamirini yapabilirim kendim, çalışmasada olur.Koskoca kasayı demonte edip garantiye yollayacağım ve onun gelmesini mi bekleyeceğim :) Bana mantıksız geliyor.Paneli söküp tamir etmek belkide 5 dakkamı alacak ama kendi kontrollerimi kullanıyorum zaten.Turuncu ledmi amaaaan :D

hocam kasayı teknobiyotiktenmi aldın?

Hepsi buradadan aldım...

anlaşılan hepsiburada da satılan xpredator lerin çogu sorunlu

aynen katılıyorum.....ucuz alıyoruz diye seviniyoruz ama piyasa fiyatın altına bosuna satmıyorlar demeki var bir bildikleri defolu ürünleri satıyorlar birde değiştirmeye gönderipde yerine gelcek ürün arzasız olma ihtimalli ne kadar diye merakda etmiyor değilm yani

kasayı daha bugün kurdum.inanın kasa çok süper.yalnız topladığım sistemi ilk çalıştırdığım zaman ön taraftan bakınca sol taraftaki kırmızı ledi biri çalışmıyor.1 saat sonra da xpradator yazısısının ışığı kesildi bilgisayarın kapağını açıp ışığa giden kabloların içindeki drençlerin aşırı ısındığını fark ettim.elimi fena şekilde yaktı.hayal kırıklığına uğradım.aynen dediğiniz gibi değişimle falan uğraşamam.yay yenisinin böyle olmayacğı ne mağlum yada farklı ağrıza.onarım merkezine yollayıyım daha iyi.yarın onarım yetkileriyle görüşüp göndereceğim.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.