Şimdi Ara

Aerocool Xpredator Kullanıcıları kulübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.092
Cevap
11
Favori
119.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıcaklıklara tam olarak bakma şansım olmadı fakat fanları taktıktan sonra eskisi gibi işlemcimi 4.1ghz olarak kullanmaya başladım, işlemci fanı büyük ihtimal yukarı doğru üflüyor fakat fanı söküp ters taraftan takarım o problem değil, sirkülasyonu düzenlerim ben. Birde şöyle bir şey var uyarılarınızdan sonra yan kapak fan olayını halledebilirim bir süre sonra, vatanbilgisayar direkt ürün değişimi yapmayıp ürünü iade alarak para iadesi süresini uzun tutmadığını bilsem direkt geri gönderirdim, artık ilerki zamanlarda yan kapak fanlarını tekrar gözden geçiririm, şimdilik bileşenlerın sıcaklık durumlarını gözlemliyeyim.

• merhaba " damn2u "
    net üzerinden spariş verdiysen tlf ile ulaşıp ürünü ups kargo ile vatan bilgisayara gönder ( ürünlerin gelen adresine )... içinde not yaz ürünlerden memnun deilim başa ürünle degişimni yada para iadesini yapılmasını istiyorum gibi..sorun olacagını düşünmüyorum...ama tlf trafigi çok berbat şimdiden söyliyim arıyosun o oraya yöneldiryo o oraya deli ediyolar 20 dk 30 dk tlfda bekletiyolar....
  • Arkadaşlar Aras Kargo'dan bu ürünü getirtmeyin, anasını ağlatıyorlar yollarda. Kırık dökük geliyor.
  • Ürünleri kredi kartı ile aldığımdan sorun yaşayacağıma kesin gözüyle bakıyorum, genelde yaşadığım tüm ürün iadelerinde geri iade banka tarafından taksit taksit ödeniyor buda benim işime gelmez maalesef, kesinlikle değişim yapılacağını bilsem direkt gönderirim zaten. Telefon trafiği konusunda haklısınız, bankadaki gibi sıraya alıyorlar ve yaklaşık 10-15 dakika kadar bekleme durumunuz bile olabiliyor. Artık zaman içinde yan kapağa 4 tane fan alırım, içeriye soğuk hava girişi fazla olmamasına rağmen şimdilik sıcaklık değerlerim iyi en azından.

Aerocool Xpredator Kullanıcıları kulübü

• hocam degişim yada iade yapmak zorundalar..ben ekan kartı almıştım 168 tl lik indrimden net üzeirnden vatan dan...gelen kart faklıyıdı gönderdim işte sonra tlf tarafigi ordan adam dedi para iadesimi hediye çekimi bende para iadesi dedim 1 ay içinde geri total parayı yatımışlar kredi kartına ? sizin dediginiz gibi taksit taksit olmaması lazım ? tam emin deilim benim başıma gelen bu...
    kasa sıcaklıgıda bence iyi :)
  • arkadaslar öndeki usb leri çalıştırmak için 10 pinli kablo usb kanalına takılan yanı harıcınde bıse yaptınızmı benım öndeki usb ler çalışmıyoda kasanınkendınede 4 pinli kablo var usb+ usb- yazan sımdı hatırlayamıyon ıkısınded baska bıse yazıyodu onu bi yere takıyonuz müsait olan bir arkadas resım koyarsa sevinirim
  • Kasa HAF -X yerine alinabilecek hatta belki de ilk tercih olabilecek bir kasa gibi, ne dersiniz???
  • İyi akşamlar kasam akşam üstü geldi şimdi eve kurmak için açtım ama kasaya monteli olması gereken fanlar ayrı bir paket ile geldi ve kasanın reklamı olan fanlar değil kafam karıştı bana farklı fanmı yolladılar?İncelemeyi yapan arkadaş ile aynı fanlar ama kutunun üstündeki fanlar farklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 30 Aralık 2010; 21:19:35 >

• Bence tasarım,kablo saklama ve soğutma performansı baz alındığında haf x den önde geliyor aerocool xpredator.
    quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

Kasa HAF -X yerine alinabilecek hatta belki de ilk tercih olabilecek bir kasa gibi, ne dersiniz???
  • alkımm kasan hayırlı olsun iyi bir tercih pişman olmazsın fanların dogru gelmıs vızo yazıyo satarkende gercı ben fansız olan modelı aldım o ayrı senden bır ıstegım olacak 2 mesaj yukarda sorunumu yazdım sen halledersen bır resım koyarsan sevınırım gule gule kullan
  • Kaç saatir kasayı monte etmeye çalışıyorum usb leri direk anakartaki bölüme taktım ama power yani açma kafama da sorun yaşıyorum galba arkadan geçirirken kopardım bikaç tanesinin üstünde bişey yazmıyor haliyle bulamıyorum :) anakartın üstündeki açma olmasa şuan kontrol bile demicektim.Kasa içine aslında bir kaç aparat koymaları lazımdı diye düşünüyorum örnek kapaktakı fanları (7 fan oldu toplam) 2 tanesini çalıştıra biliyorum powerım oldukça güzel bir marka olmasına rahmen benim kinde bile yeterli giriş olmadı.

not:Bütün herşeyi bağladım fanlarda çalışıyor ama fan kontrol cüsünü nereye bağlıcağımı anlamadım bide kasanın XPREDATOR yazısı yanıyor ama yanındaki çizgiler yanmıyor helikopter gibi şuan kasa fan hızını ayarlamak için onları nereye takıcam:(

Arkadaşın resimlerinde arkada bir adet daha turuncu fan daha var ama bende toplam 4 tane kutudan çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 31 Aralık 2010; 10:19:20 >

• arkadasım fanlarını fan kontrolculere baglıyacan a1 a2 a3 b1 b2 b3 yzıyo kabloların ustunde ve ıkı tanede molex var ordan elektrıgını verecen ondan sonra ıslem tamam fan kontrolcun calısması lazım 5, fan olayına gelınce aldıgın yere sor 4 fanlımı 5 fanlımı satılıyo bıldıgım kadarı ıle 5 fanlı satılıyo xpredator yanındakı ısıga gelınce hdd ledlerı dogru taktıysan hıc bı sorun olmaması lazım ondekı usb lerın calıstımı
  • Öndeki usb lerim çalışıyor hiç bir sorun yok,e-sata filan sorunsuz hdd led leri doğru bağladım eminim ondan ama fan ların içinden bir aparat filan çıkmadı direk bildimiz erkek uçlu a1 a2 a3 b1 b2 b3 girişleride erkek uçlu o yüzden takıldım kaldım akşam.Ön deki hdd ışıkları hariç bütün ışıklar yanıyor bu arada cevap için teşekkür ederim sen hala usb sorununu çözemedin galba?

Fanlar:Kutunun içinde 5 tane fan vardı ayrı bir koli olarak geldi 4 turuncu +1 siyah ama o siyah olan bildimiz mat eksoz fanı başka marka kutusuz olarak konmuştu.
    not:Eve gidince ben kendi kasamın fotorafını koyarım ama benim anakartın işaretlediğim bölümlerde usb 1 usb 2 usb 3 usb 4 usb 5 diye ayrılmış 4 iğneli yerler var ben onlardan birine taktım kasanın usb kablosunu sorun olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 31 Aralık 2010; 12:07:55 >

• bendede aynı yerde yanlıs hatırlamıyosam 3 tane var takıyom calısmıyo gıcık ettı beni bide 4 pinli kablo onu bi yere taktınmı yoksa bostamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: shelby25

bendede aynı yerde yanlıs hatırlamıyosam 3 tane var takıyom calısmıyo gıcık ettı beni bide 4 pinli kablo onu bi yere taktınmı yoksa bostamı

Ben başta gördüğüm hiç 4 pinli yoktu ama ben ilk denememde hatta açma kapama bile bağlı değilken sen usb ler çalışıyor mu diye sordun diye denedim yani sadice kasanın USB yazan bir 4 iğneli kablo vardı onu taktık çalışıyordu usb ler.Birazdan eve gidicem malum yıl başı belki kurcalıyamam ama cumartesi öğlen uyandığımda bakarım.

Herkeze İyi yıllar arkadalar
  • Yav bu kasaya bittim resmen yaIlk önce acaba HAF X yerine alinir mi dedim ama simdi herhalde HAF X aklima bile gelmez kasa alacagim zamanKasanin eksigi yok gibi birsey sanirim
  • Kasa şuan eksiksiz olarak çalışıyor buz dolabı yani cidden bir buz dolabı fanları en kısıkta kullanıyorum bende haf-x alıcaktım ama çok doğru bir karar yapmışım bunu alarak.Kendime güzel bir yılbaşı hediyesi oldu ne kablo var etrafta ne bir vida toz filtreleri çok başarılı ışıklar çok etkileyici babam pc den pek haz almaz geldi gördü paralar nereye gidiyor belli oldu dedi
  • Beğenmenize sevindim hocam güle güle kullanın
    quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Kasa şuan eksiksiz olarak çalışıyor buz dolabı yani cidden bir buz dolabı fanları en kısıkta kullanıyorum bende haf-x alıcaktım ama çok doğru bir karar yapmışım bunu alarak.Kendime güzel bir yılbaşı hediyesi oldu ne kablo var etrafta ne bir vida toz filtreleri çok başarılı ışıklar çok etkileyici babam pc den pek haz almaz geldi gördü paralar nereye gidiyor belli oldu dedi
  • @Alkımm

Haz almaz tabi, tonla para akitiyoruzBende ilk 22" samsung LCD aldigim zamanlar babam söle gelip karsisina oturmus ve "Helal olsun yav verdigimiz para!" demisti
  • Merhabalar ben de dün itibariyle XPredator ailesine katılmış bulunmaktayım. bi kaç fotoğraf paylaşayım istedim.

Asus Maximus Formula'nın LCD Posteri için güzel bir yer buldum galiba...

PSU'nun mainboard ve cpu güç kablasu arka taraftan dolaşması için kısa geldi o yüzden biraz kablolar dağınık galiba. yeni bir psu alma zamanı gelmiş. ekran kartını değiştirince psuyu da değiştirecem artık. daha sonra işlemci anakart ram üçlüsü sırada...

Yan panel için ise ledli fanlar bakınıyorum yakında onları takınca yeni fotoları paylaşırım. yan panele iki farklı renk düşünüyorum. renk tavsiyesi olan varsa dinlerim.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.