Şimdi Ara

Aerobilet ile İndirimli Uçak Bileti Alma : Güncel Kampanyalar - Günlük İndirim Kodları (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.721
Cevap
201
Favori
104.471
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aerobilet davetiye ile kazanılan 15TLleri otobüs bileti alımında kullanmak mümkün müdür? Var mı tecrübe eden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 15 tl indirim devam mı pm alabilir miyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaslar davetiyeden kazandıgımız 15 tl kuponu nasıl kullancaz mobil aktivite nedir?
  • alexxson kullanıcısına yanıt
    https://www.aerobilet.com.tr/a/inviteUsers

davet ettiğiniz yerde sayfanın en altında mobil aktivasyon var, oraya numara yazıp sonra gelen sms'deki kodu gireceksiniz. Aktivasyon tamamlanınca hediye kodunu ödeme sayfasına yazıp kullanacaksınız.
  • claxie kullanıcısına yanıt
    bende birsey gözükmüyor hocam?
  • 15 tl lik kodu olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexxson -- 3 Şubat 2017; 22:15:48 >
  • uçak bileti kampanyası yok mu?
  • enorton E kullanıcısına yanıt
    Size davetiye yollarsam ve siz de kabul edip üye olursanız, 15 TL indirim kazanabilirsiniz. Bunun dışında bir indirim yok sanırım, ben de bakıyorum indirim ama göremedim henüz.
  • Venedik'e 9 Mart'a kadar 2 kişi gidiş dönüş biletim var. Satın almak isteyene yarı fiyatına verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR_2234

Venedik'e 9 Mart'a kadar 2 kişi gidiş dönüş biletim var. Satın almak isteyene yarı fiyatına verebilirim.

Özel mesaj attım hocam.
  • Davetiye ile 15 tl indirim kodu geçerli mi hala ?
  • Evet, ancak telefona kod gönderilerek aktivasyon yapılıyor ve her bir numaranın tek hakkı var.
  • HTEL176

yeni otel kodu fakat çokta iyi değil fiyatlar gözünüze çarpan olursa yazın arkadaşlar

Mayıs sonrası için yapacağınız otel rezervasyonlarında %15 indirim fırsatını kaçırmayınız!

Alışverişlerinizde aşağıdaki indirim kuponunu kullanabilirsiniz.

%15 Otel indirim kodunuz: HTEL176

Kampanya koşulları

Satış Dönemi: 20 Şubat 2017 - 28 Şubat 2017

Otel Rezervasyon Dönemi: 01 Mayıs 2017 - 31 Aralık 2017

Kupon kodunuzu, indirim kodum var alanına girerek kullanabilirsiniz.(üye girişi yapmanız gerekmektedir.)

İndirim kuponları 28 Şubat 2017 saat 23:00'a kadar geçerlidir.

Aynı kişinin aynı kuponu birden fazla kullandığı tespit edilirse, rezervasyonları iptal edilecektir. Herhangi bir hak talep edemeyeceklerdir.

Aerobilet, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İptal/iade, değişiklik durumlarında kupon indirim tutarı iade edilmez.

Diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

Evet, ancak telefona kod gönderilerek aktivasyon yapılıyor ve her bir numaranın tek hakkı var.

merhaba bu mobil aktivasyon nereden yapılıyor bir türlü bulamadım. mobil aktivasyon yapmak için hangi sayfaya gitmek gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    Şuan tam hatırlamıyorum ama üye girişi yaptıktan sonra sayfanın altında bir yerde "Davet Et Kazan" diye bir kısım olacak. Size gelen daveti kabul edip üye olduğunuzda, bu sayfada bir indirim kodu ve onun altında/yanında aktivasyon kodunu gireceğiniz bir boş alan olmalı. Oraya cep numaranızı girip aktivasyonu gerçekleştiriyorsunuz. Aktivasyon sonrasında, indirim kodu kullanılabilir duruma gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

Şuan tam hatırlamıyorum ama üye girişi yaptıktan sonra sayfanın altında bir yerde "Davet Et Kazan" diye bir kısım olacak. Size gelen daveti kabul edip üye olduğunuzda, bu sayfada bir indirim kodu ve onun altında/yanında aktivasyon kodunu gireceğiniz bir boş alan olmalı. Oraya cep numaranızı girip aktivasyonu gerçekleştiriyorsunuz. Aktivasyon sonrasında, indirim kodu kullanılabilir duruma gelecektir.

evet altta davet et kazan var ama tıkladığımda davet kuponu görünüyor ama mobil onay için numara girilebilecek bir alan yok. sadece davet koşulları yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    Davet edilen kişinin hesabında, yukarıda bahsettiğim aktivasyon kısmı resimdeki gibi görünüyor.

• İlk sayfada yer alan " 18 Mart 2016 23.59'a kadar Mobil uygulamalarımızda geçerli, yurt dışı uçuşlarda 100 TL indirim fırsatı! 100 TL indirim kodunuz: 100TL " kodu 18 marta kadar ucuş mu, 18 marta kadar biletleme mi?

Eğer biletleme ise, ailem için 4 kişi gidiş dönüşü tek tek biletleyip toplam 8 bilet olarak 100 tl indirim alabilirmiyim her biletten?

Varsa hilesi açığı öğretebilirmisiniz? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhuruzun

İlk sayfada yer alan " 18 Mart 2016 23.59'a kadar Mobil uygulamalarımızda geçerli, yurt dışı uçuşlarda 100 TL indirim fırsatı! 100 TL indirim kodunuz: 100TL " kodu 18 marta kadar ucuş mu, 18 marta kadar biletleme mi?

Eğer biletleme ise, ailem için 4 kişi gidiş dönüşü tek tek biletleyip toplam 8 bilet olarak 100 tl indirim alabilirmiyim her biletten?

Varsa hilesi açığı öğretebilirmisiniz? Teşekkürler

Biten kampanyaymış

Biten de olsa bir daha olursa, bilgi için cevap verebilirsiniz..
  • Gece 11'e kadar 50 tl indirim var mobilde ama uygun bilet bulamadım ben bulabilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.