Şimdi Ara

ael2 5000X (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
0
Favori
9.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum bende haweye var nikide 2F3tish4u beklerim pm ni
  • servera yine girilmio
  • aman aman girilmesin yaw ders çalişmam lasim
    saten giriyim para kasiyim +basiyim diye hayal kuruyorum ama yok kardeşim pvp serveria ama para kasmak deli zor yaw bi angel 3 dakkada kesiliyo,keserken millet daliyo falan fistik
    ders çalışcam ben server mümkünse gelmesin cumaya kadar

• dostum walla senin açından ii ama ben oyun oynamak istioom ama.ühühühüh
    canım pk istio ne bilem pvp istio.bu arada biz para keserken bizi kesenlerden intikamımızı almadıkmı?bidaha gelemedi labuklar biliosun yane
  • aura flare saolsun 20sn sürmüyor angelları kesmek
    hatta dün bi partiye girdim TOI 14th de
    ben striderdayım, slow atıyorum raidlere
    millet dalmaya başlıyor bende ne varsa atıyorum
    başka birisine dalmaya başladığı anda(bende 818 casting speed var dancelerle birlikte)ya allah ne verdiyse aura flare saniyede 2-3 kere 518 vurmak güzel oluyor tabi
    ve raidleri indirmemiz 3dk alıyordu
    20-30 tane raid kestik

edit: alala topicte en son mesaj atan dj_genckan gözüküo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daywalke® -- 29 Kasım 2005, 18:31:43 >

• genckan aldik baba intikamimizi zaten o salam orc paso bana calisioduadam beni en az 7-8 kere kesti dunama sonuç:girdik daattik
    bidada gormedik saten lavuklari ama su oyunda tek spawnkill yapicaim adamlar onlardir
    o derece uyuzum itlere
  • dün gece sen çıktıktan sonra ben fgye gittim gözümü bi açtım ölüyüm sonra buldum beni keseni allah ne verdise daldim sanırsam karmasıda baya bi fazladı 5 6 bişi düşürdü.allah bereket versin deyip onlarıda patlattım umut bu arada +10 tatoo var benim bufferde vereim sana :D
  • abi seni kesen o dun gece daldiklarimizmiydi???
    yoksa başka bi ezik spawnkillmi yapti sana

bide beyler bişey itiraf etmek istiyorum:

şu oyundaki en güsel zamanlarimi bu serverda geçiriyorum,en zevkalarak oynadiim server ael2
    We bununda tek nedeni gercekten iyi bi arkadaşlık we yardimlaşma ortami olmasi bu yuzden oyundaki arkadaşlarima (erdem,genckan,mert,daywalker,sherif ve dierleri)çok teşekkur ederim harbi salam adamlar

genckan abi +9 werdin bana cok saolasin +10 sende kalsin ona +basarsin sen daha

bu arada ael2 nin forumlarindan anladiim kadariyla (rezalet ingilizcemle)main GM ailesiyle bişiler yapiyomuş o yuzden server kapaliymiş saten serverda toplam 2 GM war biri gitmiş işte ailesiyle bişiler yapiyomuş ondan kapaliymişne saman açilir bilinmiyo

inşallah gelir bu gecede oynariz yine beraber

• yok dostum başka birisidi.onalr bidaha gelmezler herhalde.bu arada ben erdem ve mert hep aynı servrlara gideriz.zaten onlarada ben bulaştırdım.kunt ve aslan var onalr pk sevmedii için başak servarda oynuolar.ama bir araya geldimizde konu direk lineage oluyo tabe kızlar falan baya sıkılıolar heheu
  • ya şu magelerde tatto çalışmaması olayına gıcık oldm
    gmraven a pm atmıştım
    düzeltebilirmisiniz dedim
    can't dedi
    yani yapamayız diye anladım ama isterlerse yapabilmeleri lazım gibime geliyor
  • dostum sen nightmarish tattodan bahsediosun herhalde walla ztn o buglandiktan sora shoptanda kaldirdilar. o yüzden abslute tattoo kullan ztn absolute +1250 hp veriyor ama m attackini düşürüyoo yada bence sen server açılınca warior yap
  • tatto of flame denemiştim ben
    sadece p.def artırıodu ve casting speedi aşırı düşürüyordu
    server açılınca bakıcma artık
  • ben bole işe başlicam ama laaan ne saman açilacak serverrrrrr
  • la olm senin sınawların yokmu çalış bakem onlara
  • server açık beyler
  • Demek gece bi ara açılmış şimdi yok yawBende ikinciye bi prophet açtım niyetim sadece buff tı ama baktım eleman light setle resmen tank oldu çatır çatırda doğruyo bi sorcereri yatırdım fg de . Du bakalım bi açılsında heavy armor ve daha yuksek artılı jewellerle deneyem
  • BEYLEEEER UMARIM KORKTUUM OLMAZ!!!
    (oncelikle sunu soliyim server online fakat login ofline yani gm ler bişiler deiştiriolar serverda!!!)
    dün gece 6 gibi oynuyodum serverda kimse yoktu lan bi iki pvp attim sonra canim sıkıldı dedim para kasiyim gittim adene wyvernimi açacam,allah allah yok inv. de!lan dedim warehausa kodum heralde gittim anam ordada yoksonra gme msj attim iplemedi(bu arada strider de gitmişti)yenisini aliyim dedim aldim gayette paramda düştü ama ne gorsem beyenirsiniz ey dostlarhala yok param gitti fakat alamadim
    bide hero weaponlarin fiyatlarini 20k kadar yukari cekmişler
    korktuklarim;
    1)strider we wyvernleri yasakladilar sanirim
    2)silah we ıvır zıvır fiyatlarini arttırcaklar sanırım(inşallah olmaz)
    ümit ettiklerim;

ŞU YARATIKLARİN HP LERİNİ EDİTLESİNLEEER OLMUYORLAR EN AZ 40-50K HP WAR ADAMLARDA!!!

• Deme beee en büyük zevkim toi ye uçarak tepeden girmekti olmassa çok üzülürüm valla İnşallah dediğin olmaz
  • he yaw çok zevkli oluyor uçarak toi ye gitmek

bu arada umut engelledinmi sen beni msnde
  • hayır beyler yasaklamadılar bazen değişiklik yaptıklarında serverda wyvern ve striderler inv.te quest items kısmına geçior yani umutçum quest items kısmında 2 tane wyvernin ve striderin var getti paralar desene
    bu araa frumda baktığım üzre en fazla eleştiriyi toi yaratıkları almışlar belki düzeltirler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.