Şimdi Ara

ael2 5000X (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
0
Favori
9.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kimse giremiyoki
  • beyler serverda aklınızın alabilecei her item,don,sütyen,heros' weapons,ot bok cart curt war!
    hatta kafanızı büyüten potion bile war!için onu kafam1milyon diye diye dolaşın!
    bu arada beyler login olabilen warmı?ya çok korkuyorum oyun bende bozuldu diye çünkü öldüm restart near villige dedim ama gitmeri!sonra reconnect oliyim dedim giremiyuorum!
    u have been disconnected diyor!
    ama işin ilginçi login oluyorum server penceresi açılıyor we girmeye çalışınca disconnect oluyor?
    korkuyoruuum?

name:ElvenTR

elf archer olacam girebilirsem inşallah:D
  • oooo..elf archer..en iyi okçu elften olur bence..süper class seçmişsin.hiç korkma oyun bozulmamıştır.bendede aynı problem var
  • güzel ya kafa 1milyon gezeriz artık ya bişe sorcam hero yapmak kolaymi titanda imkansız da!!!
    adamlar 500 red 500 blue 500 green stone 300 mold haldener 100 stone of pruty 300 enria 30 seals of hero ve 1 elven token istiyo yani imkansız (düşünün adam sadece 1 elven token icin +25 s bow +16 dusk sword +4 dusk shield ve +4 dronic armor set veriyolar) ya bende istiyom hero ya!!!!!!1
  • abi o elven token midir ne zıkkımsa...neyden düşüyo ya?
  • Abi size bişi soracam Su Malın host dosyası varya sinirimi bozdu sizde dosyanın kopyası varsa bana zipleyip gönderirmisini E mail im etamen@mynet.com help plsssssss
  • valla bi bilsem nerden dusuyo uyuz oldun valla
    ya beyler bu ael2 serverinda ben sinir oldun ya lvl atliyon ama ne para var ne bişey ya qest itemleri parayla 40 lvlde 20 lvl qestini yapacak item parası buldum milletin kafasında mavi yazı yazıyo ne iş anlamadım sonra bu serverda + basma sınırsız mı millette yeşil var sari var mavi var kırmızı var nedir bu rengarenk bianlatın oyunu ya

bu arada elventr oyunda sağolsun delikanlı adammış bana yardım etti allah razı olsun kardes
  • bende bugün girebildim servera 51 sorcerer
    supernova
    pm atın
  • bu ne picim bu yaaa herkesin elinde acaip yanan silahlar 25 d4esen dil 50 mi 100 mu bilmiyom:D
  • arjix senle giranda karsilastik,nede gusel oldu

şimdi +basma sınırsız deel +3 te bile elimde bow patladi

questi item a ne gerek war pussy the cat ler her class i dakkasında beleşe deiştiriyo(ayrica çokta şirin haywanlar çok sewiyorum onlari)

para olayina gelince kendi lvl iniza yakin yaratiklari kesin ole rengi maviye donduyse sallayin gitsin boşwerin para mara gelmez

ama sokacam sole de bişi war weight limit sıçış durumda onu duzeltmeleri lasım bide ping çok fazla bende 256k adsl war ondanmi acep 512 olanlar sizde ping ne alemde???
  • VALLA cok güsel olsu ya karsılastıgımız valla 512 ile baglanıyom bende ping 242 civari bişeler
  • 257 su an :D girmiyo a.q mun oyunu
  • ya of girilmiyor servera
    enchant işini bende tam anlamadım, a grade bi staffı bir kerede +8 yaptım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Daywalke®

ya of girilmiyor servera
    enchant işini bende tam anlamadım, a grade bi staffı bir kerede +8 yaptım

ya en son chat bug vardı oyunda aslında severin eksikleri çok o yüzden gmler fix etmek için kapatıp duruyolar.ama yakında çok gzl olacak buglar giderilince.bende şu an +18 hero bow var ama yapasıya kadar raad 50 tane patlatmışımmdır.düşününü yani 100 milyon adenadan harcadıım parayı.ama rahat 4 kişiyi yiyebiliorum.ya servere wipe gelse en çok üzülceem olay +18 hero bowum olur sonuçta lvl 80 i 45 dkda yapıorum.beyler türk clanına beklerim benim nick

2f3tish4u

• quote:

questi item a ne gerek war pussy the cat ler her class i dakkasında beleşe deiştiriyo(ayrica çokta şirin haywanlar çok sewiyorum onlari)
    kaptan nerde bu hayvanlar?
  • arkadaslar yaptım herseyi HERŞEYİ ama yok hala dc hala dc oluyo tam umdum elf archer acıcam die ha son bişi ms dos 'u attım lineage 2 ye ama yok hala olmuyo yukleyemiyo yardım buna pls
  • kardes ya ben cayip uyuz oldum ya ya giranaı bulana kadar canım cikti valla sonra skil okuma davası ölümü ikti uyuz oldum cok fena ama degdi lvl 76 hehe
  • ya sitesinde 9 kişi online diyor
    biz niye giremiyoruz
  • bende giremiyom şuan..dert etmeyin.server down o yüzden
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.