Şimdi Ara

AEG L75270FL 1197 TL ALINDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çamaşır mak. Alıcam fiyatlar biraz yüksek geldi.kredi kartı yok banka kredisi ile alıcam aşağıda yazdığım makinaların hangisi uygun sizce.benim kafamdan profilo geçiyor.max fiyat 1200 tl görüşlerinşzi bekliyorum!!!

Lg f1496tdp3 =1199 tl carrefour
    Lg f12b8tdp5 =1199 tl mmarkt
    Lg f1496adp3=1497 tl mmarkt
    Profilo cm101k0tr =1090 tl mmarkt
    Profilo cm1201dtr =1839 tl mmarkt
    Lg f1296tdp3 =1299 tl mmarkt
    Profilo cm1221etr =1327 tl mmarkt
    Electrolux ewf1284edw =1149 tl mmarkt
    Aeg l75270fl =1197 tl mmarkt
    Profilo cm102k0tr =969 tl mmarkt
    Electrolux ewp1074tdw =899 tl mmarkt

Arkadaşlar makinalar bu şunu sorucam profilo cm101 ve 102 arasında ne fark var 129 tl ye değermi bir de özellikle candoğan bey'e sorucam maddi durumdan dolayı fırçalı motor alamıycam profilonun bu iki modeli arasında ne fark var.bir de aeg'nin bu modellerinin fonksiyon tuşları çok basit duruyor tambur hacimleri kaç acaba.bu arada 8 kg 1000 debir düşünüyorum.görüşlerinizi bekliyorum şimdididen tşk.
     AEG L75270FL 1197 TL ALINDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikmetim -- 27 Ağustos 2014; 21:07:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Galiba forumda kimse yok.izmitte oturuyorum bütün teknoloji marketleri dolaştım en çok çeşit mediamarkta buldum.forumu baya bi karıştırdım herhalde aeg l75270fl modelini alıcam...

• @hikmetim

Hocam merhaba;

L75280FL modeli daha çok öneriliyordu sanki forumda internetten araştırın kliksa teknosa hepsiburada gibi yerlerde bazen uygun fiyata indirimli olabiliyor.

Alacağınız makine şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın
  • Kkartı yok mecburen banka kredisi ile mediamarktan alıcam.bu arada tşk cevap için

• 75280 modelini izmitte bulamadım kkartı olmadığı içinde internetten alamam

• quote:

Orijinalden alıntı: hikmetim

Kkartı yok mecburen banka kredisi ile mediamarktan alıcam.bu arada tşk cevap için

Hikmet Bey;

Sanırım 75270FL ile 75280FL arasında sadece buhar özelliği farkı var. Bu yüzden tambur hacmi falan aynı olduğu için 75270FL de sizi memnun edecektir sanırım.

Şimdiden hayırlı olsun güle güle eskitmeyi nasip etsin Allah
  • 7 kg ama 63lt tambur olduğu için kapasitesi genişmiş bi de inverter motor olması.inverter motor olarak daha ucuza bsşka mskina bulsmam herhalde...

• quote:

Orijinalden alıntı: hikmetim

7 kg ama 63lt tambur olduğu için kapasitesi genişmiş bi de inverter motor olması.inverter motor olarak daha ucuza bsşka mskina bulsmam herhalde...

Benim bildiğim kadarıyla tambur hacmi 66 lt ve AEG de 7-8-9 kg lık makinelerin tambur hacmi aynı 66 lt ve sizin de dediğiniz gibi inverter motor olması çok önemli.

Küçük not olarak belirteyim bazı 7 kg lık AEG lerde tambur hacmi daha küçüktü sanırım ama sizin alacağınız L75270FL modelinde tambur hacmi 66 lt ve tambur dokusuda özel.Zaten sizde media markt ta tambur dokusuna bakmışsınızdır.
  • Evet baktım kaliteli duruyor bugün gidip bir daha bakıcam eğer ellerinde yoksa başka bakarım.teşhir ürünü kalmışsa başka seçenek bakıcam.

• Almaya gidiyom hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün mmarktan aldim AEG l25270 cuma günü teslimat olacak resim ve sikma yaparken video ekliycem inşallah.satici kiz Samsung WF9902LWW/YAH önerdi 100 TL pahaliydi almadim.BOSCH WAQ20461TR önerdi 50 TL pahaliydi onu da almadim bilmiyorum iyi yaptimmi?

• Kesinlikle en iyisini yapmışsınız. Aldığınız makine malzeme kalitesi ve donanım yönünden Samsung 9902 ve 20461'tan çok daha önde. Dilerim memnun kalırsınız, 90 gün içinde garantiyi 7 yıla çıkarmayı ihmal etmeyin. Paylaşımlarınızı beklerim

• TSK candogan bey,garantiyi uzattirmayi düşünüyorum hele gelsin montaj olsun ne kadar isteyecekler.eski makinada AEGlavsmat 102 di 15 senelik makinanin sacinda çürüme dahi yoktu.gene aAEG te devam..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.