Şimdi Ara

AEG Konvektörlü Radyatör WKL serisi yada NOBO cam ısıtıcı Sizce Hangisi... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
53.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba

Su baslikta cevaplari yazdim.

Bir 2000 binlik bir de 500 luk sizin odayi isitir. Ama maliyetli olur. Tahminim size 150-200 ekstra elektrik faturasi cikartir 2500 w. Konforu tabiki klimadan daha iyi. Kat kaloriferi gibi isitiyor evi.
    @ercomert
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=44651638&p=1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nobo Vigo Behau, Aeg farketmez... Hiç merak edipte cihazın içini açıp inceleyen oldumu ???...

Vigo ile Nobo yu örnek alırsak;

500 Watt = 435 TL Nobo ile / 500 Watt = 190 TL Vigo arasında nasıl bir teknolojik fark var çok merak ediyorum...

Bu arada Her iki markanında ürünlerini ihraç ettiği ülke sayısı "30" !!!
  • Son dönemde bu ısıtma sistemlerini araştırdım piyasada çok fazla yok izmirde zincir mağazalarda bir veya ikisinde denk geldim.Metro markette buldum hemen yanında konvektörlü rowenta ve King marka vardı ama duvar tipi değil küçük elektirik soba tipinde seyyar bir üründür.Üstten baktığınızda içi görünüyordu bu iki ürününde.İçinde ne vardı derseniz koca bir boşluk ve açıkta duran bir resitans başka bir şey yoktu.Nobo ince içi görünmüyor ama üç aşağı beş yukarı aynı sistemdir.Bir türlü çalışan bir tane İnceleme fırsatı bulamadım ona göre evime alıcam hala endişelerim var acaba ısıtılmış diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.