Şimdi Ara

Advocaat Fenerbahçe'den ayrılacağını açıkladı! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • roman zaten stoper değil ki adam orta saha tabi bizim mantığımızda top kapıysa koy defansa oynar halısaha mı bu ?

Fenerbahçesiz ligin tadı olmuyor aykut gelirse de değişmez aziz ve yönetimin gitmesi gerek özellikle scout ekibinin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

Yönetim kötü ama hocada kötü savunanları anlamıyorum ersun yanal tsyi nasıl aldı şuan nasıl eldeki malzemeyi kullanıyor advocaat hazır oyuncu istiyor hep eldeki malzemeyi asla kullanamıyor stoch salih bunları 1 oynatıp 1 kesiyor ama 3 önliberodan vazgeçemiyor hiç birşey denemedi lensi getirdi bi tek lens sırtladıkça taraftar advocaat dedi bence şimdi gidebiliyorsa şimdi gitsin bari daha alt sıralara düşmeyelim yönetim transfer yapmado diye hoca trip atamaz fenerin kadro kalitesi ilk 3 e çok çok rahat oynar.

Yahu topa bile koşmayan adam ile ne ilk 3'ü ? Yediğimiz gole bir bak bakalım. Biz ne zaman roman ile başlasak rahat 2 tane ile kapı açıyoruz. Işe yaramayan ve sırf gs veya bjk almasın diye 7 milyona hayat bilgisinde hademelik yapmış mennanı getirdik. Bir de Alper'e kızıyor. Yardımlaşma diye bir şey yok. Her bölgemizde anadolu çöpü var. Aziz'in pisliği ve vitor denilen sinsi yüzünden Nani ve Caner gibi 2 isimi kaybettik. 7 yılda hiç bir şey oynamamış, sadece sakatlık ile geçiren ismail adlı bir şeye yıllık 2 milyona yakın para veriyor bu kulüp. Ne 3'ü ? Bu pisliklerle ilk 5'e girmek başarıdır.

Nani ve Caneri Advocaat'a versen onlar da çöp gibi oynardı. Takımı ne moral, motivasyon ne de taktiksel olarak hazırlayan bir hoca yok kenarda. Kadro zaten kağıt üstünde iyi, sen diğer takımların kadrosuna bakmadın sanırım. Fenerbahce kadro olarak en iyi 3 takımdan biri ligde

Ne isim sevdalısıymışız be arkadaş, Advocaat ve Rvp'nin bir türlü çöp olduğunu kabullenmedi taraftar. 9 yıllık Krasnodar'a elenip maç sonu kulübümüzü küçük düşüren adamı savunmayın burada. Kendisi hoca falan değil, koyun bile emanet edilmez bu adama

Takımın başında Vitor olsa sabah akşam kadro kalitesinin süper olduğunu ancak hocanın çöp olduğunu dile getirecek adamlar kadronun başında Advocaat var diye "kadro çöp" diyor

Gerçi bunu diyen tipler "Rvp, Vitor varken yattı, Advo geldi gaktıı" diye beste yapan objektiflikten uzak, futbolla alakasız kişiler olduğundan çok da şaşırmamak gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet roman isimli değişik şey de ön libero. O çok müthiş vitorun transferi O derece kötü işte kadro. Hoca çok iyi demiyorum. Ama bu duruma gelmemizin en büyük nedeni de hoca değil.

@Lord Joker.

Sen hala vitor yalayıcılığı mı yapıyorsun ? Birader yürü git olympiacos zaferini kutlasana gerçek forumunda. Gelmiş bir de varsayımlı konuşuyor.
  • Advocaat sanıldığı ve gösterilmeye çalışıldığı kadar başarısız bir td olduğunu düşünmüyorum.

Takıma ne zaman geldi ?

Geldiği zaman takım ne haldeydi ?

İstediği transferlerin kaçını yapabildi ?

Adam kendi basına bir şeylerin mücadelesi verdi, verdi, verdi. Baktı yönetimin umrunda degil. Futbolcuların umrunda degil o da bıraktı.

Dobraligi ve dürüstlüğü ile zaten Aziz YILDIRIM gibi bir adam ile uzun sure çalışamayacağı aşikardı.

Fenerbahçe'yi çalıştırmış teknik direktörlerin görevleri nasıl son buldu iyice bakın. Hepsi hain ilan edildi neredeyse. Aziz Yıldirim gitmeden huzurlu ve mutlu günler uzak. Td'lere gitmeden önce asıl BARON'u görün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep aynı terane dick gider başka biri gelir hiç birşey değişmez. Aziz belası defolmadıktan sonra aynı tas aynı hamam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Bi ara bjk bölümünde takılmasan inanıcam vitor fanboyu olduğuna ama olmuyor inanamıyorum bi türlü Fenerbahçe li olduğuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.