Şimdi Ara

Advocaat Fenerbahçe'den ayrılacağını açıkladı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spor Toto Süper Lig'in 25.haftasında evinde Atiker Konyaspor'a 3-2 mağlup olan Fenerbahçe'de Teknik Direktör Advocaat sezon sonu görevi bırakacağını açıkladı.

Yine kalemizde çok basit goller gördük. Bu seviyede yediğimiz bu goller inanılmaz. 3-3'ü yakalayacak pozisyonlar bulduk son dönemde. Ama 60-65 dakikalık bölümde yeterince iyi değildik. Ligde daha yüksek sıralamada olmamız gerekiyordu. Sadece oyuncular değil, teknik heyet de izinde gibiydi, biz de kaybettik. Sezon sonunda buradan ayrılacağım. Bu kararı aldım ve açıklamakta bir sorun görmüyorum. Ben almasam bu kararı, yönetim alacaktı.

Mesleğe de son noktayı koyuyorum. Fenerbahçe son takımım olacak.

• Ne olduysa o boş geçen ara transfer döneminden sonra oldu. Ondan önce iyi gibiydik. Yönetimle zıtlaştılar sanırım, oyuncuların da motivasyonu düştü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aykut hoca hayırlı olsun
  • ilk golde ozan tufan neden sallamıyor? adam önünde koşuyor hiç umursamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim gelirse gelsin değişen bir şey olmaz.
  • Adam haklı. Yönetim sözünde durmadı. O kadar oyuncu takviyesi istedi iplemediler kendi bildiklerini okudular. Şu adama geçen seneki kadroyu verselerdi şimdi üstümüzdeydi Fenerbahçe. Ben advoocata verilen sözlerin tutulmasından sonra ipleri gevşettiğini düşünüyorum

• Fenerbahce'yi rezil etti, Aragones ve İsmail Kartal ile birlikte gördüğüm en rezil hoca !

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Fenerbahce'yi rezil etti, Aragones ve İsmail Kartal ile birlikte gördüğüm en rezil hoca !

Haklısın hocam bence de öyle. Peraira takımımızı rezil etti. Aragones ve Kartal'dan bile kötü hocaydı. Çok şükür ki kurtulduk.
  • quote:

Fenerbahce'yi rezil etti, Aragones ve İsmail Kartal ile birlikte gördüğüm en rezil hoca !

sen insanlar sana küfretsin de banlansınlar diye mi burdasın yüzsüz adam
  • Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Yoo, Şenol Güneş iyi hoca bence
  • Sorun hocalarda degil yonetimde suan kimi getirirsen getir yine bisey yapamaz

• Her boka atlayan aziz yıldırım aylardır suskun. Yüzü yok biliyor yediği haltlari tabi. Sen gitmedikce o stad sadece senin parali kopeklerinle dolmaya devam edecek!

• quote:

Hocam o kadar geriye gitmeye ne gerek var geçen sezonki herifi de sayabilirdin, ondan kötüsünü ben görmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray ve Fenerbahçe'ye ekstra bir teknik adam gelmedikçe hızlı toparlanma olmaz gibi geliyor. Yönetimler resmen bakkal yönetir gibi yönetiyor, sürekli bir halt peşindeler ama altı üstü kulüp yöneteceksin arkadaş basit ve mantıklı olanı yap geç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Sorun hocalarda degil yonetimde suan kimi getirirsen getir yine bisey yapamaz

Biz bilmiyoduk, çok büyük bir sırrı deşifre ettin. Seni tebrike ederim kardeşim.
  • Keşke daha uygun bir zamanda karşılaşsaydık Dick reisle.Geçen sezon başı Pereira çapsızı yerine gelseydi muazzam olurdu mesela.Ya da bu sezon başında,Haziran ayında falan gelseydi.Maddi manevi bitik bir takım emanet edilmeseydi çok daha iyi olurdu.

Zaten çoğu taraftar bunun bilincinde.Rıdvan Dilmen hariç.
  • Gerçek TD gitmedikce bir sey degismez

• Yönetim kötü ama hocada kötü savunanları anlamıyorum ersun yanal tsyi nasıl aldı şuan nasıl eldeki malzemeyi kullanıyor advocaat hazır oyuncu istiyor hep eldeki malzemeyi asla kullanamıyor stoch salih bunları 1 oynatıp 1 kesiyor ama 3 önliberodan vazgeçemiyor hiç birşey denemedi lensi getirdi bi tek lens sırtladıkça taraftar advocaat dedi bence şimdi gidebiliyorsa şimdi gitsin bari daha alt sıralara düşmeyelim yönetim transfer yapmado diye hoca trip atamaz fenerin kadro kalitesi ilk 3 e çok çok rahat oynar.

• quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

Yönetim kötü ama hocada kötü savunanları anlamıyorum ersun yanal tsyi nasıl aldı şuan nasıl eldeki malzemeyi kullanıyor advocaat hazır oyuncu istiyor hep eldeki malzemeyi asla kullanamıyor stoch salih bunları 1 oynatıp 1 kesiyor ama 3 önliberodan vazgeçemiyor hiç birşey denemedi lensi getirdi bi tek lens sırtladıkça taraftar advocaat dedi bence şimdi gidebiliyorsa şimdi gitsin bari daha alt sıralara düşmeyelim yönetim transfer yapmado diye hoca trip atamaz fenerin kadro kalitesi ilk 3 e çok çok rahat oynar.

Yahu topa bile koşmayan adam ile ne ilk 3'ü ? Yediğimiz gole bir bak bakalım. Biz ne zaman roman ile başlasak rahat 2 tane ile kapı açıyoruz. Işe yaramayan ve sırf gs veya bjk almasın diye 7 milyona hayat bilgisinde hademelik yapmış mennanı getirdik. Bir de Alper'e kızıyor. Yardımlaşma diye bir şey yok. Her bölgemizde anadolu çöpü var. Aziz'in pisliği ve vitor denilen sinsi yüzünden Nani ve Caner gibi 2 isimi kaybettik. 7 yılda hiç bir şey oynamamış, sadece sakatlık ile geçiren ismail adlı bir şeye yıllık 2 milyona yakın para veriyor bu kulüp. Ne 3'ü ? Bu pisliklerle ilk 5'e girmek başarıdır.

• Yönetimin kötü olduğunu söylüyorum zaten ama hoca inatla 3 önlibero çıkıyor maça abuk subuk kadrolar denesin abi stoch 10 numara arkasında salih josef ne kaybeder ? Bence şuanki kadrodan daha iyi sonuçlar alırız ozan var diye ozanı oynatmak zorunda değil hoca tercihleri şaşırtıyor beni takımı tanıyamadı hala hermaç tek taktik topu lense verin denicek denemesse yallah yani şuan takımda durması zarar ziyan yılmaz vural gelse keşke en azından eldeki malzemeye taktik sistem uydurur adam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.