Şimdi Ara

Adventure Time severler kulübü AT <3 -78 kişiyiz- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
8
Favori
6.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adventure Time ve Regular show.Bu ikisi favorim yav bunlar çocuklar için degil o bikere kesin neyin kafasıyla yazılmışlar bilmiyorum ama harbi müthişler.
    Bi bölümünde mavi taş içiyordu(kristal methe benzetmişler)olaylar gelişiyordu falan sonra polis geliyordu bunlardan o taşı istiyordu içip portallar arasında geziyorlardı.

Konuya gelirsek rütbeyi maceracı yapEn sevdiğim karakterler köpek çocuk ve atari oyunu(adları aklımda degil :D)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jordan Henderson

quote:

Orijinalden alıntı: PeaceDluffy

Furniture & Meat bölümüne alt yazı hazırladım isterseniz indirip izleyebilirsiniz. ( bölüm dahildir ) buraya basarak indirebilirsiniz. ( not: çeviremediğim için uydurduğum kısım bulunur :D )

Çevirmeye yardımcı olacak bütün gönüllüleri beklerim

Şu anda Wake Up tamamlandı Escape From the Citadel tamamlanınca ikiside eklenecektir.

Ayrıca imzası olmayan arkadaşlar beğendikleri bir imzayı kullanırsa daha çabuk büyüyebiliriz

Hocam çeviri işi iyi güzel de çizgi dizilere dublaj daha iyi gidiyor, bazıları ingilizce seslendirmeden daha güzel oluyor, adventure time de öyle, keşke Cartoon Network tüm bölümleri türkçe bir şekilde yayınlasa.

+1 Özelliklede Regular show türkçesi mükemmel çevrilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: I Will Burn You

Adventure Time ve Regular show.Bu ikisi favorim yav bunlar çocuklar için degil o bikere kesin neyin kafasıyla yazılmışlar bilmiyorum ama harbi müthişler.
    Bi bölümünde mavi taş içiyordu(kristal methe benzetmişler)olaylar gelişiyordu falan sonra polis geliyordu bunlardan o taşı istiyordu içip portallar arasında geziyorlardı.

Konuya gelirsek rütbeyi maceracı yapEn sevdiğim karakterler köpek çocuk ve atari oyunu(adları aklımda degil :D)

Hocam Aslında direk Sen hala çizgi film mi izliyorsun?! kulübü açacaktım :D bu tarz çizgi filmler için ama böyle açalım dedim. Hocam bence de bunlar ne kafasıyla yazılıyor hiç bir fikrim yok yazarları zaten uçmuş tipler hepsini akrabammış gibi severim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: I Will Burn You

Adventure Time ve Regular show.Bu ikisi favorim yav bunlar çocuklar için degil o bikere kesin neyin kafasıyla yazılmışlar bilmiyorum ama harbi müthişler.

Hocam Aslında direk Sen hala çizgi film mi izliyorsun?! kulübü açacaktım :D bu tarz çizgi filmler için ama böyle açalım dedim. Hocam bence de bunlar ne kafasıyla yazılıyor hiç bir fikrim yok yazarları zaten uçmuş tipler hepsini akrabammış gibi severim

Adventure Time severler kulübü AT <3 -78 kişiyiz-
    Bunlarda gerçekteki halleri

• Müthiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konumuz çok güzel oldu duygulandım
  •  Adventure Time severler kulübü AT <3 -78 kişiyiz-

AT FC ♥ Lemongrab Unnaaaaacaptable!

lemongrab imzası eklendi Yeni üyeleri beklemedeyim. Üyeler artsın belki etkinlik yaparız.

• Ekle at severim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Konumuz çok güzel oldu duygulandım

Hocam üzülerek söylüyorum ki yaptığın son imza da kural dışı. Bu arada türkçe dublaj olarak izleyebileceğimiz bir site biliyorsan söyleyebilir misin?

• quote:

quote:

Hocam üzülerek söylüyorum ki yaptığın son imza da kural dışı. Bu arada türkçe dublaj olarak izleyebileceğimiz bir site biliyorsan söyleyebilir misin?

eskiden vardı ama adam ticarete dökünce banlandı sitesi ve lanet olsun yine mi :'( en düzgün olan oydu yeniden boyutlandırırım o zaman

• yav kaç yaşındasınız hala çizgi filmmi izliyosunuz şimdide pepe izleyin biraz töbe töbe

• quote:

Orijinalden alıntı: dente239

yav kaç yaşındasınız hala çizgi filmmi izliyosunuz şimdide pepe izleyin biraz töbe töbe

onuda izleriz sen kendini yorma şimdi kulubümden çık
  •  Adventure Time severler kulübü AT <3 -78 kişiyiz-

AT FC ♥ Lemongrab Unnaaaaacaptable! Lemongrab imzası yeniden boyutlandırıldı
  • Ekle
  • quote:

quote:

quote:

eskiden vardı ama adam ticarete dökünce banlandı sitesi ve lanet olsun yine mi :'( en düzgün olan oydu yeniden boyutlandırırım o zaman

Hocam 100×100 olmalı 20kb nin altında olmalı, ben şuan mobildeyim birazdan birkaç imza da ben deneyeyim

• quote:

quote:

yav kaç yaşındasınız hala çizgi filmmi izliyosunuz şimdide pepe izleyin biraz töbe töbe

şaka lan şaka bennde severim atı :D regular showda iyi gumballda biraz komik ne dicekler diye merak ettim :D

• quote:

quote:

quote:

şaka lan şaka bennde severim atı :D regular showda iyi gumballda biraz komik ne dicekler diye merak ettim :D

Ekliyorum o zaman favori karakterin ve rütbenin ne olmasını istediğini söyle

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ekliyorum o zaman favori karakterin ve rütbenin ne olmasını istediğini söyle

rÜtbem alone ninja ve favoriler finn jake marceline ve bmo

• Bi bölümünde bir yaratık buluyorlardı sürekli dans falan ediyorlardı sonra annelerini buluyorlardı falan. O bölümde bir şarkı söylüyordu onu atan olursa harika olur. Dediğim yaratık beyaz siyah olması lazım. Annesi ilk başta dövüyordu yavrusunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Bi bölümünde bir yaratık buluyorlardı sürekli dans falan ediyorlardı sonra annelerini buluyorlardı falan. O bölümde bir şarkı söylüyordu onu atan olursa harika olur. Dediğim yaratık beyaz siyah olması lazım. Annesi ilk başta dövüyordu yavrusunu.

favori şarkılarımdan hemen ekliyorum hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.