Şimdi Ara

ADSL Time !!! :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar internetten cok beklentisi olmayan, yazın başında takılıp kota izin verdiğince sakin şekilde müzik fln indirecek, makale tarayacak, msn takılacak bir adama en ekonomik, fakat sorun çıkarmayacak standartlarda bir ADSL önerecek olsanız hangi marka-modeli söylerdiniz. Veya en düşük hangi fiyat makuldur? Şimdiden eywallahlarımı sunarım.. (Yanlış bölüme attığım için ksr bakmayın :))

• onixon adsl modem..48ytl ye almıştım çok da güzeldi hiç sorun çıkarmadı şiddetle tavsiye ederim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: habader

onixon adsl modem..48ytl ye almıştım çok da güzeldi hiç sorun çıkarmadı şiddetle tavsiye ederim..

Modem tawsiyesi istiyosun sanıırım tam anlamadım yukarıda bi ADSL tavsiyesi demişsinde

Eğer fazla para vermeyeyim diosan usb modem al bi tane çok pahalı değiller
  • alcatel speed touch tek geçerim 50 ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: okko

alcatel speed touch tek geçerim 50 ytl

Bende Alcatel Speed Touch Kullanıyorum TEk GEcerim 29 Dolara Almıstım Bende...Walla Süper Bi Alet Hic Sorun Cıkarmadı.
  • Monitör konulu bölümde adsl modem tavsiyesi istemen çok ilginç doğrusu
  • Başta özür dilediğimi belirtmiştim sanırım.. Ben asıl "ADSL tavsiyesi" dememe koptum farkında değilim neyse cevabı aldım sayılır, ucuz modellerde marka dandik değilse sorun olmuyor anlaşılan. Cevap yazan arkadaşlara teşekkürü borç bilirim.
  • speedcom isminde bir modem kullanıyorum,
    daha önceki zoom x4 üme göre daha ucuz olmasına rağmen ondan biraz daha problemsiz çalışıyor
  • USB olacak diyorsan ALCATEL Speedtouch
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.