Şimdi Ara

ADSL PRİZİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

VodafoneNet kullanıcısıyım. Modemin adsl kablosu duvara çıplak şekilde bağlı. (Fotoğrafta görebilirsiniz) Şimdi ben şu aşağıdaki prizden alıp, modemin adsl kablosunu da oraya takıp interneti öyle kullanabilir miyim? Bu konularda pek bilgili değilim, cahilliğimi mazur görün. Bu arada ev telefonu kullanmıyorum.
    ADSL PRİZİ?
    ADSL PRİZİ?ADSL PRİZİ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ontheroute66 -- 17 Mayıs 2017; 19:8:51 >

• Herhangi bir telefon prizi yeter...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duvara sıfır bağlantı yap o prizi iptal et kayıp yaşanmasın. Görüntü kirliliği olmasın istiyorsan şu sadece delik olan prizlerden alıp içinden geçirir deliği kapatırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Duvara sıfır bağlantı yap o prizi iptal et kayıp yaşanmasın. Görüntü kirliliği olmasın istiyorsan şu sadece delik olan prizlerden alıp içinden geçirir deliği kapatırsın.

Aynen sadece görüntü kirliliğini engellemek istiyorum. Bu tip tek delikli prizler var mıdır?

• Usteki arkadasin dedigi gibi prizle kayip yasaniyor genelde. Bir kere denemistim. Direk baglanti daha saglikli. Goruntu kirliligi icinde priz altini pense tarzi bir aletle az kesip kabloyu gecirebilirsin. Bende bu sekilde priz zaten gozukmeyen bir yerde.

• Bende var mesela geçirecek kablo olmadığı için boş gözüküyor sadece deliği kapatmak için taktım..

ADSL PRİZİ?

• En iyisi sizin dediğiniz şekilde yapayım. İnternette hiçbir sıkıntı yokken boşuna sıkıntı çıkartmayayım. Yarın uygun bir priz bulup takarım.

Teşekkürler tavsiyeler için.

@Paetzold @zero fear
  • Jak girişi dediğiniz gibi hattın kalitesine etkisi yok ben her iki türlü denedim zayıflama değerinde hiçbir değişiklik olmadı. Bence aşağıdaki prizden alın bağlantınızı yapın kafanız rahat olsun.
    ADSL PRİZİ?
  • Bugün alıp taktım. Bir sıkıntı çıkmadı neyse ki.

ADSL PRİZİ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.