Şimdi Ara

ADSL paylaşımlı ağ kurmak için Hub Şart mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben laptop & PC arasında ağ kurmak istiyorum ana makina PC olacak üstündede ADSL modem var normal koşullarda cross kablo ile bağlanabildiğini duymuştum sonra XP deki ev ağı kurma sihirbazı ile iş bitiyordu e şimdi X4 den çıkan kablo etehrnete gidiyor ben ağı ne ile kuracam ? nasıl kuracam paylaşımı nasıl verecem yani kablolama sistemini nasıl oluşturacam çözemiyorum

yardımcı olursanız sevinirim
    Teşekkür Ederim.

• Kardeş bi defa cross değil düz kablo kullanacaksın. Eğer sadece net bağlantısını paylaştırmak istiyorsan kabloyu hem lap top a hemde PC ye bağla TCP ıp ayarlarını yap direk bağlan. Yok eğer modemın rooter özelliğide taşıyor sende dosya paylaşımı yapmak istiyorsan aynen cros kablo ile bağlantı yapar gibi ana makinayı PC belirle diğerini client ile sihirbaz aracılığı ile paylaşımı yap. Ama diğer bağlantıdaki internet paylaşımı daha sağlıklı ve günenilir olur...

Kolay gele....
  • X4 zaten kendi içerisinde hub barındırıyor. ZOMM X4 den bahsediyorsun sanırım.. iki makineyi de (PC & Notebook) direk modeme bağla direk paylaşımlı olarak çalışır....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.