Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

adsl modem ama hangisi usb or router????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
96
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> adsl modem ama hangisi usb or router????
Giriş
    328 Mesaj
    merhaba arkadaşlar.. ben de artık adsl e geçmek istiyorum bu ay bitmeden şu öğrenci tarifesinden yararlanmak istiyorum..ama hala karar veremedim makiam güçlü deil

celeron 400 mhz + 196 mb sdram + asus p3bf(güsel bi boraddur kaldıramadığı bişey olmadı henüz)

bu sisteme hangi modemi daha doğrusu ne tür bi modem almalıyım usb alsam sistemimden dolayı bir yavaşlama yaşarmıyım bu yüzden routerlı modem alıp ethernetten mi bağlanmalıyım??
    tabi tüm marka model önerilerinede açığım makinamı sarsmadan nette beni yavaşlatmayacak bi modem arıorum ama fiyatta uçmasa ii olur 70$+kdv ye kadar çıkabilirim.. e tabi gerekirse yanına bide ethernet alabilirim problem deil ..

ha bu arada bu mdemler arasında nette hız farkı varsa yani routerlı daha hızlı olur derseniz yada diğeri onuda bilsem ii olur belki bi işlemci alırım en azından p3 falan ....... bu hafta bu işi bitirmek istiyorum yardımlarınızı bekliorum şimdiden teşekkürler :)))

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal
google reklamları
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.