Şimdi Ara

Adsl mi Eplorer dam mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • intenet explorer her açıp internete bağlandığımda serceh diye bi site giriuor ayrıca internet explorer da araçlardan giriş sayfasını değiştiremiyorum.Artık aktif değil bi şey sanki onu durdurmuş
    bide ineternette hotmail sayfasını açıyor fakat mail adresimi açmıyor sayfa hatası veriyor genellikle bütün sayfaları açıyor fakat bazı web leri açmıyor proxy ayarlarını mı kaydetmem gerekiyor yerel ağ olaral adsl den bağlanıyorum

• arkadasım bende de adsl var.ama dedıgın sorunları vermıyo.suan ben tıkır tıkır sıtelere gırıyorum.sen proxy lerıne ıyı ce bı bak.onlardan olabılır
  • İnternet Explorerdan Araçlar/İnternet Seçenekleri/Bağlantılar/Yerel Ağlar/Proxy Sunucunu aktif hale getirince daha önceden girmediğim sayfalara rahatlıkla girebiliyorum,ancak Proxy ayarını aktif hele getirince Masaüstünde olan Zoom Web Consele adresine girmiyo,ancak Proxy kullanmayınca da zoom sayfasına giriyor!
    Kısaca sı Yaptığım Proxy ayarı doğrumudur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibrahimgüner

intenet explorer her açıp internete bağlandığımda serceh diye bi site giriuor ayrıca internet explorer da araçlardan giriş sayfasını değiştiremiyorum.Artık aktif değil bi şey sanki onu durdurmuş
    bide ineternette hotmail sayfasını açıyor fakat mail adresimi açmıyor sayfa hatası veriyor genellikle bütün sayfaları açıyor fakat bazı web leri açmıyor proxy ayarlarını mı kaydetmem gerekiyor yerel ağ olaral adsl den bağlanıyorum

senin makinana spyboot virüsü veya trojen bulaşmış yasak sitelere girdiysen eğer genelde o na benzzer sitelerden geliyor tek çözüm format temizlik pek işe yaramıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.