Şimdi Ara

adsl kota u.uyor!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2924 Mesaj
    Sınırsız kullan anı yaşa
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: AhMeT.

Sınırsız kullan anı yaşa

Superonline Fiber
    |
    |
  • Binbaşı
    1487 Mesaj
    Aynen sınırsız kullan hem kafan rahat olsun hem de izlediğinden zevk al. Tereddütlü yapmazsın bir işi
    |
    |
  • Teğmen
    233 Mesaj
    bende de aynı problem var valla bende de kota aşımı oldu bir kaç aydır bu böle otomatik güncellemeleri kapatıp gene denedim gene kota aşıyor valla bu ttnet adamı iyi soyuyor... kota sınırlaması yapan program varsa aslında süper olur...
    :D
    |
    |
  • Yüzbaşı
    838 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    beyler sınırsız için ortak bulamadım ki ya:)
    mecburum sınırlıya :)
    iyi bakalım ağustosta oto güncelleştirmeler kapalı aynı sorun olacakmı?
    |
    |
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Arkadasım benımde basımda aynı sorun var sırf SINIRSIZA gecelım dıye yapmıyorlarsa bende adam degılım gecen gun baktım kota 4.7 ydı dedım gectık kotayı fazla takılmayım sırf koca gun donanım haberdeydım forum gezdım bı baktımkı 6 gb olmus bı gunde 1.3 gb ya nedır bu 1.3 gb oyun ındırsın nasıl ıstır bu download yapmadım bısey ypmadım fılm ızlemedım resım bakmadım cart yapmadım curt yapmadım ama gercekten 6 aydır bu sekıl sınırsıza gecelım dıye ttnet bızle oyun oynuyor baska bı acıklaması yok bı ara aradılar kotayı gecıosunuz sızı sınırsıza alalım dıye amaclarınıda bellı etmıs oldular yaa nod32 zırt pırt guncellıodu 2 aydır oda kapalı baskada ne otomatık guncellestırme acılı ne bısey degısen bsey olmadı arkadasım sanmıyorum guncellemeden olsun bu ıste baska bırsey var aynı seylerı yaptıgım halde son aylarda asırı bı artıs var format attım kablosuzu ozellıgını ıptal ettım hep aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByErodra -- 29 Temmuz 2010; 18:49:30 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    838 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    olabilir haklısın bidahaki ay güncelleştirmeyi kapamamama rağmen aynı sorun olursa iyi bi haşlarım ama onları
    |
    |
  • Teğmen
    116 Mesaj
    Valla çok fena kazıklandığımızı düşünüyorum normal bi kullanıcıyım 8mb 4gb kotalı hattım ama son 5-6 aydır 9gb 10gb oluyo hiç bişi yapmama rağmen bende dün gece sinirlendim aradım ttneti 1mb limitsize geçicem ayın sonunda 60-70 tl ödüceğime 1mb kullanırım ki zaten 8mb hiç bi işe yaramıyor gene 100 le indiriyorum internetten şimdi her ay 43 tl veririm kafam rahat olur azından :) ve kotalı kullanıcılarada aynısını öneririm
    |
    |
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DrunkeNBeaR

Valla çok fena kazıklandığımızı düşünüyorum normal bi kullanıcıyım 8mb 4gb kotalı hattım ama son 5-6 aydır 9gb 10gb oluyo hiç bişi yapmama rağmen bende dün gece sinirlendim aradım ttneti 1mb limitsize geçicem ayın sonunda 60-70 tl ödüceğime 1mb kullanırım ki zaten 8mb hiç bi işe yaramıyor gene 100 le indiriyorum internetten şimdi her ay 43 tl veririm kafam rahat olur azından :) ve kotalı kullanıcılarada aynısını öneririm

Alın iste dedigim gibi ttnetin planı meyvelerını verıyor mantık bu kotaya fazla yazıyorlar bu arkadas gibi sınırsıza gecelım daha fazla para alsınlar dıye aslında sen odemıceksın ama onların amacı bu hic bisey yapmıoz kota asıo bi sinsilik goruyorum kotaya fazladan rakam giriyorlar
    |
    |

• Binbaşı
    1138 Mesaj
    NetLimiter 3.98 ttnet kota sorgulama 4.16 şimdi sevineyim mi üzüleyim mi anlamıyorum. şimdi NetLimiter den kaçanlar olmuştur demeyin sakın kesinlikle olmaz. bu şekilde her ay ne kadar dikkat edersem edeyim 5-7TL arası bir fark mutlaka ödetiyorlar. sizin dediğiniz gibi birşey gelse başıma ne yapacağımı düşünemiyorum bile. allah sabır versin...
    |
    |
  • Teğmen
    233 Mesaj
    valla arkadaşlar bende deliricem iice b.kunu çıkardı ttnet benim kota aldı başını gidiyor dün sadece toplamda baktım 20 mb lık sayfa açmışım kota da 150 mb görünüyor detay döküm istiyorum ama göremiyorum ya varmı daha ötesi milleti kandırmaktan başka bişey değil bu ha.....
    |
    |
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Uydunete gecme ımkanınız varsa durmayın gecin ttnet meydanı boş buldu heralde yazık gunah soyguncular kotayı şişirip duruolar biz enayi ya anlamıoz nasılsa kanıtlayamıcaz arayınca muzik indirmisindir film izlemisindir bırak arkadas bıtıyor sozlesme hıc kullanmam yıne ıptal ederim nedir bu he ay 60 tl oduyorum eskıden bunları yaptıgım halde 2.5 3 gb olurdu ah ulan derdim keske bı fılm ızleseydım sımdı cekınerek kırk yılda bır vıdeo ızlıom tetenek gibi yeterr yaa
    |
    |
  • Yüzbaşı
    838 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yani anladığım kadarılya sorun otomatik güncelleştirme değil... son iki günde 600 mb aştı. bi forum sitesine girmek bu kadar aşarmı..bordomavinette takılıyorum mynette haberle bakıoyrum.sporx felan 600 mb demek 100 video demek ya ayıptır yaaa ayıp nasıl aşar bu kdrr.90 tl fatura gelcek ayıptır ulan ayıppp
    |
    |

• Yüzbaşı
    838 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ByErodra

Uydunete gecme ımkanınız varsa durmayın gecin ttnet meydanı boş buldu heralde yazık gunah soyguncular kotayı şişirip duruolar biz enayi ya anlamıoz nasılsa kanıtlayamıcaz arayınca muzik indirmisindir film izlemisindir bırak arkadas bıtıyor sozlesme hıc kullanmam yıne ıptal ederim nedir bu he ay 60 tl oduyorum eskıden bunları yaptıgım halde 2.5 3 gb olurdu ah ulan derdim keske bı fılm ızleseydım sımdı cekınerek kırk yılda bır vıdeo ızlıom tetenek gibi yeterr yaa

dost ben bide kampanyalı paketten aldım ilk 6 ay 10 tl sora 30 tl 2 sene taahhüt var iptal ettirme seçeneği yok.ama sınırsıza geçeceğim desem hemen iptal eder sahtekar hırsızlar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
    |
    |

• Onbaşı
    35 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emreyavuzz61

quote:

Orijinalden alıntı: ByErodra

dost ben bide kampanyalı paketten aldım ilk 6 ay 10 tl sora 30 tl 2 sene taahhüt var iptal ettirme seçeneği yok.ama sınırsıza geçeceğim desem hemen iptal eder sahtekar hırsızlar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Aynen oyle kardes üç beş kuruş daha fazla oducez ya sınırsıza gectıkmı eee belirli bir kullanıcı sayısınada ulastılarmı gelsin paralar zengin olsun ttnet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByErodra -- 30 Temmuz 2010; 21:00:00 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    838 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    beyler nu kota sorunu yüzünden hiç müşteri hizmetlerini arayan veya telekoma giden varmı ne diyolar yani sahtekarlar??
    |
    |
  • Yarbay
    3421 Mesaj
    kota ucmicakta biz mi ucucaz birakin ucsuntadini cikarin
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.