Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

adsl kopma sorunu??

5
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      54 Mesaj
      19 Mart 2006 13:35:55 Konu Sahibi
      arkaşalar afyondayım..bağlantı kopuyor sonra tekrar bağlanıyor..dünden beri böyle?bazan 1 saat sonra bazende 10 dk.da modeme res attım yine sorun war..spy virüs flda yok..galiba telekomdan her zamanki gibivarmı sizdede aynı sorun?

|
      |
      19 Mart 2006 13:42:33
      Bende yok sorun sızın dunden beri oluyorsa bu sorun telekomdan kaynaklıdır buyuk ıhtımalle elınızde baska modem varsa deneyın sorun oluyormu olmuyormu anlasılır tahmınım tt dendır.
      |
      |
      19 Mart 2006 13:48:55 Konu Sahibi
      ewt dünden beri bende telekomdn die düşünüorm yeter artık yaw çektirdikleri
      |
      |
      19 Mart 2006 14:02:14
      kesinlikle başka bir modem dene... sonra telekoma suşu at... benim d ebaşıma geldi.. telekomu kac defa aradim hata bizde degil dediler... onlarca defa kontrol edildi en sonunda hattan kopmalar modemimden kaynaklanıyormus...
      |
      |
      Hayat bize mutlu olma şansı vermedi sevgili,biz kendimizden başka herkesin üzüntüsünü üzüntümüz acısını acımız yaptık çünkü.Dünyanın öbür ucunda hiç tanımadığımız bir insanın göz yaşı bile içimizi parçaladı.
      Kedilere ağladık, kuşların yasını tuttuk...Yüreğimizin zayıflığı kimi zaman hayat karşısında bizi zayıf yaptı. Aslında ne güzel şeydir insanın insana yanması sevgili...
      Ne güzeldir bilmediğin birinin derdine üzülebilmek ve çare aramak. Ben bütün hayatımda hep üzüldüm, hep yandım.Yaşamak ne güzeldir be sevgili...Sevinerek, severek, sevilerek, düşünerek...Ve o vaz geçilmez sancılarını duyarak hayatın...
      Yılmaz Güney...
    • Çavuş
      54 Mesaj
      19 Mart 2006 15:04:57 Konu Sahibi
      granddevil kimsenin suç attığı falan yok!!şu an hala usr 9107 modem war ve sorun yok ok??demekki neymiş sen söyle:SORUN TELEKOMDANMIŞ!!
      |
      |
      20 Mart 2006 14:09:32
      2 senedir adsl kullanıyorum hiç kopmadı 6 sene dial up kullandım sayılıdır tahminim kendi hattınızda bir arıza var genelikle öyle oluyor çünkü...

herşeyi gözden geçirmek lazım ...
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.