Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Adsl ile oynuyorlar mı gene???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
17
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Adsl ile oynuyorlar mı gene???
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    84 Mesaj
    256k güya ama 1-2 gündür 128k'dan beter hızı. Gene bir taraflarını kurcalıyorlar gailba.

|
    |
    walla yaa aldığım günden beri bu kadar kötü bağlantı görmemiştim.Hele yurtdışı bağlantısı sürünüyor gibi.25-30K ile download yaparken son günlerde hızım 15K'nın üstüne çıkmamaya başladı.Sizde de bu sorun var mı arkadaşlar?
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Steam ID: kaynare

CPU: i5 760 || CPU COOLER: Corsair H100i || MAINBOARD: Asus p7p55d || RAM: Corsair XMS3 8GB DDR3 2000Mhz || GPU: Sapphire HD7850 2gb OC || SSD: Kingston V300 || HDD: 500gb Seagate 7200 rpm 16mb sata3 || CASE: Corsair 400R || PSU: Corsair Cx 750 Watt 80+ || Display: LG E2250V 21,5 inç 1920x1080 LED HDMI || HEADSET: Sound Blaster Tactic 3D Rage || MOUSE: Steelseries Kinzu V2 Pro || KEYBOARD: Logitech K200
    Çalışanlarının yarısına yakını asgari ücret alan ve asgari ücretin, açlık sınırının altında olduğu bir ülke hayal edin ve hükümetinden çok memnun bir halk.
  • Yarbay
    3499 Mesaj
    Download hızım 26,54 Kb/sn den 7 kb/sn'ye düştü.
    Yani dial-up ile aynı....
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    ben de hiç öle bi sorun olmadı..üsküdardyım...arkadaşlar acıbadem de onların ki telekom yalan olunca gidiyo bisim ki aynen devam saol telekom amca
    |
    |
    http://forum.donanimhaber.com/m_1997768/tm.htm

arkadaşlar aynı şeyden bende yakınıyorum bununla ilgili bir topic açtım. Lütfen bakın
    |
    |

HAYALCE.net---> Photoshop-3dmax-forum-vs......
  • Çavuş
    84 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: erguse

ben de hiç öle bi sorun olmadı..üsküdardyım...arkadaşlar acıbadem de onların ki telekom yalan olunca gidiyo bisim ki aynen devam saol telekom amca

Bizim hat da Üsküdar Telekom'a ama bağlantı ölü vaziyette, ne iş?
    |
    |
    |
    |
    Yabancı web adresleri açılana kadar dakikalar geçiyor. Sinirden açmadan kapattım.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: teaser

arkadaşlar bağlantı yavaşlığı problemi olanlar bağlandıkları yerleri de belirtirlerse bu bağlantı sorununun genel mi yoksa lokal mi olduğunu anlayabiliriz..

arkadasim,geneldir,genel,belcikada bile her gun hissediyorum,hizimiz 10mbps de olsa,turk sitelerine giremiyoruz
    |
    |
    Cuma akşamından beri nerden download yapmaya çalırsam çalışayım hızım 5-10 arası.Daha 5 gün önce 25'in altına düşmeyen bağlantılı rezmen süründürüyor.Virüs ve spy aramaları yapıldı format atıldı kablolar kontrol edildi fakat değişen birşey olmadı.Bugun arızayı aradım kaydımı yaptırdım ama beni tekrar arayan olmadı

Yarın birdaha arıcam bu arada arkadaşlar İstanbul/Göztepe'de oturuyorum.Sorun 3 gündür dewam ediyor. WEb sitelerinde belirli bir yawaşlık gözleniyor fakat nerden indirme yaparsam yapayım çok dalgalı ve 5-10 arası.Hız testindede hızım 11k çıktı.
    |
    |

• Yarbay
    2037 Mesaj
    sorunlar,cok hizli buyumekten,adsl leri satiyorlar ama,alt yapi kaldirirmi veya yurt disi kapasitesi yeterlimi,telekomun genel mudurune gore yeterli
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: 2000watts

quote:

Orjinalden alıntı: teaser

arkadaşlar bağlantı yavaşlığı problemi olanlar bağlandıkları yerleri de belirtirlerse bu bağlantı sorununun genel mi yoksa lokal mi olduğunu anlayabiliriz..

arkadasim,geneldir,genel,belcikada bile her gun hissediyorum,hizimiz 10mbps de olsa,turk sitelerine giremiyoruz

10mps şaka gibi
    |
    |
    Amd athlon 2500 xp,2*256 pc 2700 kingston ddr ,msi k7n2 delta L ,philips 24*12*24 cd-rw,pioneer 16x double layer dvd-+,hitachi 12x dvd rom,160 gb 8mb seagate hdd,7 adet fan,Gef4 mx440,fly 2000 tv card,philips107 e
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,330
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.