Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ADSL hızını arttırmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
17
Cevap
0
Favori
8.640
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> ADSL hızını arttırmak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    383 Mesaj
    ADSL hattım 128/32 oralama 13KB download hızım var flashget ile.
    Bunu daha hızlı yapmanın imkânı var mı? Download ve sörf hızımı arttıracak bir program önerir isiniz
    Teşekkürler
    5554-zoom X4 usb port adsl modemim var.

|
    |
  • Yarbay
    3162 Mesaj
    walla download hızın gayet iyi bence.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    679 Mesaj
    56k dan sonra bu hıza dua etmen lazım 128k yetmiyorsa 256ya geç rahatla
    |
    |
  • Yüzbaşı
    324 Mesaj
    20 milyon civarı daha ekle, geç 256'ya. Net üzerindeki yazılımlar ve bi kaç rötuşla bağlantı hızını arttırma, yok dosyayı 10000000000'na bölüp hızlandırma vb.. palavra !
    |
    |
  • Binbaşı
    1784 Mesaj
    o download yardımcıları hiç bir moka yaramaz abi sadece bilgisayarın kafasını bulandırıp fazla hız gösterio özellikl dl accelerator
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by jxoch</i>
    <br />o download yardımcıları hiç bir moka yaramaz abi sadece bilgisayarın kafasını bulandırıp fazla hız gösterio özellikl dl accelerator
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    7 senedir bu programları kullanıp çok memnun olduğumu belirtirken bunu ilk defa senden duyuyorum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    348 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tunasilah</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by jxoch</i>
    <br />o download yardımcıları hiç bir moka yaramaz abi sadece bilgisayarın kafasını bulandırıp fazla hız gösterio özellikl dl accelerator
    7 senedir bu programları kullanıp çok memnun olduğumu belirtirken bunu ilk defa senden duyuyorum

Bence arkadaş download accelerator programların mantığını tam bilmediği için böyle yazmış. IP connectionless bir teknoloji olduğundan, download accelerator tipi programlar aynı sunucuya birden fazla bağlantı yaparak ve dolayısı ile farklı yollar izleyerek hedef noktaya ulaşırlar. Böylelikle tek bir yolu izleyerek belirli bir data akış hızının elde edilmesi yerine daha iyi data hızına sahip farklı yolların izlenebilmesi mümkün kılınarak (metric vasıtası ile belirlenir) download hızı daha çok arttırılmış olur.
    |
    |

• Yüzbaşı
    383 Mesaj
    Download acceleretor kesinlikle Flashget ten daha iyi ve stabil indirme işlemi yapıyor. Bizzat denedim.Ancak merak ettiğim aynı sunucuya birden fazla bağantıyı nasıl yapılıyor? Bunu biraz açar mısınız lütfen teşekkürler.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    818 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ilberan

ADSL hattım 128/32 oralama 13KB download hızım var flashget ile.
    Bunu daha hızlı yapmanın imkânı var mı? Download ve sörf hızımı arttıracak bir program önerir isiniz
    Teşekkürler
    5554-zoom X4 usb port adsl modemim var.

13 kb, bir hayli hızlıymış.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3699 Mesaj
    |
    |
    |
    |
    |

KUPALARA TAPSAYDIK BURSASPORLU OLMAZDIK!
  • Yarbay
    2817 Mesaj
    oda bişeymi ben 3-4 k ile download yaptığımı bilirm..
    |
    |
    Ben bu programı kullanıyorum. Bu program dosyayı bölüp bölüp indiriyor buda downloadı hızlandırıyor.
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.