Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Adsl hat kaç mbps olduğu nasıl anlaşılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
10.585
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Adsl hat kaç mbps olduğu nasıl anlaşılır
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1921 Mesaj
    işyerindeki 128 lik ADSL hat yükseltilip 512 yapılacakmış ben bunu nasıl anlarım

|
    |
  • Yüzbaşı
    544 Mesaj
    saniyede indirdiğin kb miktarındaki artış ile farkedebilirsin. teorik olarak 128kb bir bağlantı ile saniyede 16kb indirirken 512kb'lik bir bağlantı ile saniyede 64kb indirmeye başlarsın. ayrıca hızını ölçen bazı siteler var, yanılmıyorsam ttnet'in adsller için bir sayfası olacaktı.
    |
    |
  • Binbaşı
    1114 Mesaj
    En sağlam yöntemler;

1- Modeminin bir status menüsü varsa buraya girer ve up-stream ve down-stream hızlarına bakarsın.

2-http://speedtest.ttnet.net.tr/ sitesine girilir ve test yapılır.

3- Bu iki test bir arada yapılır sağlaması alınır

Saygılar..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj
    |
    |
  • Teğmen
    159 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by goodforce</i>
    <br />http://us.mcafee.com/root/genericURL_genericLeftNav.asp?genericURL=/root/speedometer/test_0150.asp&genericLeftNav=/en-us/wrapper/catalog_nav.asp

buna da bakarak öğrenebilirsin..
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

acaba bu siteleri nerden buluyorsunuz öğrenebilirmiyim.internette kaç saat harçıyorsunuz.başkalarınıda düşün hıyar[clps]
    |
    |
  • Binbaşı
    1921 Mesaj
    ne saçmalıyorsun be saftaroz git kendine geyik siteleri bul burası aradığın yer değil
    |
    |
  • Yüzbaşı
    830 Mesaj
    <font face='Comic Sans MS'><font size='2'><font color='purple'><b>Fashist [ban]</b></font id='purple'></font id='size2'></font id='Comic Sans MS'>
    |
    |
  • Binbaşı
    1114 Mesaj
    Ya abiler, yapmayın etmeyin yahu. Adam zaten yazmış nikinde ben Faşistim diye. Cevap vermeyin. Soruyu yazan cevabını aldı. Bilgi paylaşıldı, abuk subuk adamlarla diyaloğa girip onları havaya sokmayın.

Saygılar..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    774 Mesaj
    konu hort linkle sağlam
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,218
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.