Şimdi Ara

Adsl hakkında sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar ben sınırsız tarifeye geçmek istiyorum dilekçe verilerek geçiliyormuş peki daha sonra 49 YTL fazla gelirse tekrar sınırlıya geçebiliyormuyum? oluyorsa bir ücret ödüyor muyum?

• Arkadaşlar yok mu bilgisi olan
  • Telefonla arayarak geçiyorsun...

ilk fatura 80 ytl geliyor sonra 49 ytl ama ttnet müzike falan üye olkunca 5 ytl falan ekliyorlar...kdv de var tabi..

İstediğin tarifeye geçebilrsin geçmeyiz derlerse kapatmakla tehdit edebilrsin o zaman kesin geçerler zaten geçmezlerse kapattırın smile adsl e geçin....
  • vaaaaay tehdit ediyoz haaa
    iyi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: baron11

Telefonla arayarak geçiyorsun...

ilk fatura 80 ytl geliyor sonra 49 ytl ama ttnet müzike falan üye olkunca 5 ytl falan ekliyorlar...kdv de var tabi..

İstediğin tarifeye geçebilrsin geçmeyiz derlerse kapatmakla tehdit edebilrsin o zaman kesin geçerler zaten geçmezlerse kapattırın smile adsl e geçin....

Teşekkürler arkadaşım
  • quote:

ilk fatura 80 ytl falan gelmiyor nereden çıkarttın acaba??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ae_

quote:

ilk fatura 80 ytl falan gelmiyor nereden çıkarttın acaba??

bende yeni geçtim sınırsıza 80 ytl falan olayı ne ya dogrumu
  • Arkadaşlar net bilgiyi öğrendim aradım telekomu 80 YTL diye bi olay yok hemen sınırsız tarifeye geçebiliyosun telefonla ama ilerde tekrar sınırlıya geçmek istiyorsan geçemiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insideman -- 5 Nisan 2008; 22:37:30 >
  • Arkadaşlar bugünden itibaren sınırsıza geçtim ama bu telekomu anlamıyorum müşteri hizmetlerindeki kişiler hepsi farklı şeyler söylüyorlar ama bugün konuştuğum kişi kesin doğru bilgiyi verdi ayda bir kere tarife değiştirme hakkımız varmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.