Şimdi Ara

Adsl'den Vdsl geçiş Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Superonline vdsl kullanan arkadaşlar varsa hesabım sayfasında ki ürün ismi yazan yer sizde de aynı mı benim Paket geçiş problemi oldu hala çözemediler hızım 8 mbpsyi geçmiyordu şimdi birde 50 gb kotaya yakalandım 3mbpsye düştü normalde 50 mbps 200 akn kullanıyorum.

50 mbps'ye kadar limitsiz adsl yazan yer kafama takıldı vdsl yazması gerekmez mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Izmır85 -- 10 Ocak 2017; 14:50:15 >

• Şimdi hocam siz vdsl2 sinyali alıyor musunuz orda yazmasına bakmayın siz.. Modem değerlerinizi atabilir misiniz?
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    alıyorum
  • yok hocam böyle yazıyor benimkindede 50 Mbps'ye kadar Limitsiz ADSL sorun yok modem arayuzune gir adsl moduna bak adsl2 den vdsl2 geçtiyse artık vdsl desin
  • gurpolo4 kullanıcısına yanıt
    hocam herşey tamam vdsl sinyali alıyorum hat değerlerim çok iyi bana bir kaç kere tt ekibine yönlendirdiler zaten sorun onlarla alakalı değil eve kadar gelip ölçtüler normalde ankastreden sonra bakmamalarına rağmen, sol bile sorunu bulamadı veya pek araştırma gereği duymadı sonradan anlaşıldı sıkıntı tamamen sol ile alakalı mesela hesap sayfasında bile 130 gb kadar kotam var ama altta 50 gb akn yazıyor arka planla alakalı 3 4 gündür uğraşıyorum sikayetvar + düzenli olarak müşteri hizmetlerini arıyorum bir ara btk yazdım sole postalamış konuyu, sanki biz malız kendimiz iletişim kuramıyoruz.Sikayetvar'da en azından insanlar görüyor ve firma için prestij meselesi biraz daha ilgileniyorlar.
    alta değerleri gireyim ayrıca uploadı bu gün gördüm 2 mbps indirmişler şu hızı bir halletsinler o da düzelmezse onun içinde baya rahatsız edecem bunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Izmır85 -- 10 Ocak 2017; 22:25:28 >
  • ilk ay mı bu sizin ben vdsl 5 ay oldu geceli ilk ay banada oldu 16mb 75gb olan dan geçtim ben 120 ile gectim 6 gün 3 kullandım ay başı düzeldi yani 20 gün bekliceksiniz büyük bir ihtimal bende 200gb-120 kullanmıstım 80 gösteriyordu ama 1 hafta sonra ay bası idi sıkıntı olmadı bende.
  • gurpolo4 kullanıcısına yanıt
    Evet ilk ay hocam ama sorun benimle alakalı değil ya sorunu çözecekler yada benden 104 tl almayacaklar veya hem en kısa sürede çözecekler hemde fiyatta indirim yapacaklar, eğer sizin dediğiniz gibi bu sorun için beni 20 gün daha bekletecek olurlarsa ohoo daha işimiz var yarın arayıp öğreniyim, hem ayrıca beni arayip hızınız düzeltildi dememeleri gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Izmır85 -- 10 Ocak 2017; 22:36:39 >
  • bende oyle oldu siz yine arayin sorun prasedur tam nedir bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.