Şimdi Ara

ADSL'den VDSL'e Geçiş Hakkında(Destekliyor mu?) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
4.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar konuyu görünce size bir kaç soru danışmak istedim.

Öncelikle Türktelekom 24mps varan fibernet paketini kullanıyorum. 75Gb AKK mevcut.

Geçen müşteri hizmetiyle görüşünce bana 7 tl farkla 35mps hıza geçiş yapabiliriz eğer isterseniz 10 tl farklada 150gb akk geçişinizi yaparız dedi. Bende sizi daha sonra ararım bi dünüşeyim dedim.

Şimdi aradım kendilerini sadece hız arttırmak için görüştüm fakat bana dediki alt yapınız 24e kadar destek veriyor eğer 35e geçerseniz kopmalar olur gibisinden şeyler söyledi.

Ben tam anlayamadım bu durumu ? İnternet santralden çok hızlı gelir bizimkisi 24e destek veriyor diye kopmamı oluyor ne oluyor ? Bu konu hakkında bilgisi olan varsa sevinirim.

Modem ayarlarından aldığım bi görüntü ;

ADSL'den VDSL'e Geçiş Hakkında(Destekliyor mu?)

• MEMATİ kullanıcısına yanıt
    100 Mbps bile alırsın resim net gözükmüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    3 kez ayrı ayrı aradım ilkinde 35e geçersen kompalar olur dedi. 2.sinde aradığımda uçuk bir fiyat verdi. 3.cüde tekrar aradım alt yapım 85mps destekliyormuş, ufak bir farkla 57 liradan 64 liraya 35mps akk sonrası 16mpsye geçiş yaptım.
    Çok saçma çalışıyorlar uğraşmak mı istemediler anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEMATİ

3 kez ayrı ayrı aradım ilkinde 35e geçersen kompalar olur dedi. 2.sinde aradığımda uçuk bir fiyat verdi. 3.cüde tekrar aradım alt yapım 85mps destekliyormuş, ufak bir farkla 57 liradan 64 liraya 35mps akk sonrası 16mpsye geçiş yaptım.
    Çok saçma çalışıyorlar uğraşmak mı istemediler anlamadım

geç kopma vs hikaye
  • SYSMX kullanıcısına yanıt
    7 tl farkla 24 den 35e geçtim bu durumda adil kullanımdan sonra hızda 8den 16a yükseldi mantıklı bi geçiş oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.