Şimdi Ara

Adsl den Fibere Geçiş Hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şöyle bir problem yaşıyorum;
    Dairemde adsl hizmet kullanıyordum. Türk Telekom'a daireme fiber çekilmesi içi başvuruda bulundum. Dairem yeni daire olduğu için aradan bir süre geçtikten sonra başvuru sonucu üzere daireme GPON Fiber sistem kuruldu ve adsl kablolar söküldü. Bana 1 kaç gün içerisinde açılacağı ve fiber hizmetini kullanabileceğim söylendi. Fakat aradan 3 hafta geçmesine rağmen Telekom müdürlüğü ne defalarca sormama rağmen bana sürekli onay sürecinde olduğunu söylediler. Bu durum normal midir bu süreçte adam akıllı bilgi alabileceğim veya mail atabileceğim yetkili bir yer var mıdır? Desteklerinizi bekliyorum.

• akdag.eniz@turktelekom.com.tr

Bu adrese durumu anlatan mail atın hemen ilgileniyorlar.
  • _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Hemen mail göndereceğim.
  • Şöyle söylüyeyim süreci bizim siteye de kurulduğu için... Bizim site yeni o ayrı konu... Fiber binalara döşendikten sonra binalara ankastre kutusu falan ekleniyor... Ancak ankastre kutusuna konulan cihaz için biz 6 ay falan bekledik sürekli telekoma git gelle uğraştık ve cihazları yerleştirdiler... Cihazlar yerleştirildikten 1 hafta içerisinde test vs işlemi bitince başvurularımızı yaptık hemen 2 gün içinde modemleri (Router) daireye koyup interneti vermeye başladılar... Bu yüzden biraz sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.