Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ADSL 'dEN ev numarası öğrenilebilirmi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> ADSL 'dEN ev numarası öğrenilebilirmi??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    351 Mesaj
    Ya böyle bişey mümkünmü msn de konuştuğum biri bağlandığım numarayı öğrenebileceğini söylüyor sallıyomu yoksa böyle bişey varmı bir hacker öğrenebilirmi ev numarasını?

|
    |
    Tabi modem şifreni değiştirdiysen o da zor.
    Madem öğrenebilir sor bakalım öğrenebilecekmi ?
    |
    |
    Evet o kişi bir Hacker ise öğrenebilir. İp numaranızı ve bağlantı saatinizi alıp Telekom Admin bölümüne giriş yaparak İp numaranız ve bağlantı saatinize göre ve Önce Telefon Numaranıza ulaşır ardından o telefon kime ait , Adres, .... Vs. Herşey .. Fakat Tekrar Söylüyorum iyi bir Hacker olması gerekir.

Her Şahıs Yapamaz.
    |
    |

AMD Phenom II X4 965 BE 3.4 GHZ , GIGABYTE 790FXTA-UD5 AMD 790FX&SB750 AM3 DDR3 1866MHz (O/C) USB 3.0 SATA3 + CORSAIR (2*2Gb) KIT XM3 Dominator 1600MHz DDR3 CL8 , Saphire VaporX Ati 5770 1G , Western Digital Caviar Black 1TB 64MB 3,5" Sabit Disk WD1002FAEX , ASUS 18x SATA DWDRW+Samsung 20 X DVD-RW , TT Kandalf Kasa, Thermaltake 1500W PSU
  • Yüzbaşı
    351 Mesaj
    Yok şifremm numara falan değil öğrenemez yani hıh
    quote:

Orjinalden alıntı: Şimdi Forumlu Olduk

Eğer kullanıcı adın ve şifreni ev telefonun şeklinde yaptıysan modeme dışardan erişip ip numarandan öğrenebilir.
    Tabi modem şifreni değiştirdiysen o da zor.
    Madem öğrenebilir sor bakalım öğrenebilecekmi ?
    |
    |

quote:

Orjinalden alıntı: bluesahin

Evet o kişi bir Hacker ise öğrenebilir. İp numaranızı ve bağlantı saatinizi alıp Telekom Admin bölümüne giriş yaparak İp numaranız ve bağlantı saatinize göre ve Önce Telefon Numaranıza ulaşır ardından o telefon kime ait , Adres, .... Vs. Herşey .. Fakat Tekrar Söylüyorum iyi bir Hacker olması gerekir.

Her Şahıs Yapamaz.
    |
    |
    Evet Zamanında bir hacker arkadaşım vardı. internetten bana zarar vermezdi çünkü Beyaz hackerlerdan. Telekomun Herşeyine Rahatlıkla girer çıkardı bazı kötü sayfaları hacklerdi (ermeni Propagandası yapan filan) uzun zamandır ulaşamıyorum kendisine.
    |
    |

AMD Phenom II X4 965 BE 3.4 GHZ , GIGABYTE 790FXTA-UD5 AMD 790FX&SB750 AM3 DDR3 1866MHz (O/C) USB 3.0 SATA3 + CORSAIR (2*2Gb) KIT XM3 Dominator 1600MHz DDR3 CL8 , Saphire VaporX Ati 5770 1G , Western Digital Caviar Black 1TB 64MB 3,5" Sabit Disk WD1002FAEX , ASUS 18x SATA DWDRW+Samsung 20 X DVD-RW , TT Kandalf Kasa, Thermaltake 1500W PSU
  • Binbaşı
    1333 Mesaj
    cyber coplar yakalamış olmasın mit yeni bi tim kurmuş bu işler için duyum aldık
    |
    |
  • Yarbay
    3013 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: bluesahin

Her Şahıs Yapamaz.

Telekomun admin bölümüne giriyorsa çok şey yapabilir ama girebileceğini sanmıyorum...
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: Güz_Gülleri

Her Şahıs Yapamaz.

Telekomun admin bölümüne giriyorsa çok şey yapabilir ama girebileceğini sanmıyorum...

Bundan iki sene önce söylediğin gibi bölümlere girmişti hatta bana print Screen yapıp göndermişti Hiç unutmam Bir Ramazan Gecesiydi.

Yani anlatmak istedğim Telekomda bişeymi adamlar nerelere girip çıkıyorlar.

Yazım Hatası!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluesahin -- 17 Mayıs 2005, 2:01:12 >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,308
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.