Şimdi Ara

ADSL'de Müjdeli Haber Sonunda Geldi! - Hız Arttırımlarını Bekliyoruz! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.998
Cevap
1
Favori
88.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kotaları da arttırırlar umarım 1 gb değil tabi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Efsane48

Arkadaşlar bu haberi yayınlayan bir haber sitesi var m?

Link versenizde tam ne olduğunu bizde okusak

• ben hiç iyi bir haber beklemiyorum adamlar neden fiyat kırsınlarki arkada düttürecek bir rakiplerimi var? olsa olsa rekabetin önünü açıcı güzel bir gelişme olur oda bir anda değil uzun vadede bizlere faydası çok dokunur
  • Valllaha ben telefonla adsl aynı anda kullanamıyorum arkadaşlar telefon kullanılınca lan ışığım gidip geliyor bir nevi modeme akımmı gelmiyor ne kafayı yiyeceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AppendiX

256 .29 ytl olsun. 512 49 olsun baaşka birşey istemiyorum...

256 29ytl olsun
    en yüksek hız 50 mbps falan olsun
    ALLAHdan ümit kesilmez
  • 256 lar 512kbps hız olursa hiç tatminkar olmam madem sınırlılara en düşük hız 1024 sınırsızlarda eşit hakka sahip olmalılar gerçi şuanda öyle ama birşeyler olucaksa artık böyle olmalı
  • Ben hiç bir şey istemiyorum sadece Telekom sussun konuşmasın bizi heycanlandırmasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vanq

Ben hiç bir şey istemiyorum sadece Telekom sussun konuşmasın bizi heycanlandırmasın.

• 256 ları 1024 yaparlar inş
  • haydi donald

4096'Yı 72 YTL

yap benden ömür boyu dua al......
  • Kota'yı yükseltsinler..
    29YTL'yi zaten baştan kabullenmişiz..

4gb'ı 6'ya çıkarsınsalar iyi olur..
  • en iyi ihtimalle 256'yı kaldırırlar 512 yaparlar 1 mbit 59 ytl olur ama kotalı kullanıcılar pek heveslenmesin kotanın 1 gb artması bile çok zor bir ihtimal
  • haber "25 Temmuz 2007" tarihli.. yani olacaksa 1 ağustos da olur yada lara devam
  • bence lara devam olacak...

quote:

Orjinalden alıntı: tracy

haber "25 Temmuz 2007" tarihli.. yani olacaksa 1 ağustos da olur yada lara devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Efsane48

Arkadaşlar bu haberi yayınlayan bir haber sitesi var m?

Link versenizde tam ne olduğunu bizde okusak

hocam haberin içeriği zaten yazdığım gibi. pek bir şey yoktu açıkçası. ama bir hafta içinde konuyla ilgili açıklama yapılacağını söyle o kadar. tek elle tutulur bilgi bu.

quote:

Orjinalden alıntı: tracy

haber "25 Temmuz 2007" tarihli.. yani olacaksa 1 ağustos da olur yada lara devam

evet tarhini görmüştüm fakat haberin kaynağı talep edildiği için benzer bi bunu bulabilidim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Time -- 31 Temmuz 2007; 9:50:01 >

• Telekomun 1mbit sınırsız ı kaldıracak kapasitesi var ayrıca internet in nimetlerinden bu kota yüzünden tam anlamıyla yararlanamıyoruz işallah bu haber doğrudur çünkü artık usandırdı bu telekom
  • Umarım çok gecikmez. Gecikse de Eylül'den öteye geçmeyeceğini biliyoruz. Biraz sabır...

• 256 aynı kalacak gibi bir his var içimde,1 hafta içinde diyor eylülü beklemeyiz bence (inşallah)...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Laz

256 aynı kalacak gibi bir his var içimde,1 hafta içinde diyor eylülü beklemeyiz bence (inşallah)...

256'lar kalkıyor. İçimdeki hise göre değil, Telekomünikasyon Kurumu'nda bekleyen tarifelere göre. "Temmuz'da tarifeler açıklanabilir" başlığını inceleyin...
  • 1024 49 ytl olursa tadından yenmez
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.