Şimdi Ara

ADSL de indirim belli oldu... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
0
Favori
12.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: aktifnet

YENİ TARİFELER NE ZAMANDAN İTİBAREN GEÇERLİ?

1 nisan cok iii gecion
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolfex

quote:

1 nisan cok iii gecion

orasını okumamışım. off. 1 ay daha bekleyecez yani
  • 1024 sınırsıza para verilmez : 95 ytl
    2048 zaten 128 ytl iken. çok az fark var. downloadın içine edicem
  • biz sömürge mağduru 256 mahkumlarına yaptıkları birbuçuk liralık indirim için yüce efendilerimize ! teşekkür eder ve gün ola devran döne ki onları öpme hakkımızı millet olarak saklı tuttuğumuzu bildiririm
  • quote:

BEN 256 'dan direk 2048 'e geçicem

"telekom u zngin edeceğim" diyorsun yani helal
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecozer

Biraz alakasız olacak ama arkadaşlar Telekomun bu mart ayı hikayesine inanarak mart ayını bekleyenlere geçmiş olsun demek isterim öncelikle. Boş hayaller peşinde koşuyorsunuz çoğunuz bir kere Türkiye'de hiç bir zaman yada çok uzun seneler boyunca çok çok uzun seneler boyunca adsl modeminizin max kapasitesinde bir bağlantıya sahip olamayacaksınız çünkü Avrupa ülkelerinde olduğu gibi 15/20mbit hatlar için farklı altyapı gerekiyor :) bizler fiber optik kablo yerine bakır hatları kullanıyoruz. 98/99 Yıllarında ben ADSL yada broadband Türkiye'de herhalde bi 2010 yılında yaygınlaşı diye düşünüyordum düşündüğümden erken geldi 2mbit kotalı :) haha böyle bi kavram hiç bir yerde yok. Türkiye'de ki internet kullanıcıları naparsa yapsın yatırım olmayacak tekel kalkmayacak ve biz hiçbir zaman dünya standartlarında hizmet alamayacağınız. Dünya standartlarında karayollarımız yok, dünya standartlarında toplu taşıma araçlarımız yok, metrolarımız yok, dünya standartlarında ödediğimiz verginin bize geri dönüşü hizmet yok, dünya standartlarında sağlık hizmetlerimiz yok, yok yok yok... o yüzden kimse hayal kurmasın hiçbirşey olmaycak bu işler böyle devam edecek. Hızlı internet kullanmak isteyenlerse Türkiye'den gidecekler. Avrupa'ya Amerika'ya internet nerde iyiyse oraya çünkü burda hiçbir zaman iyi olmayacak. Dünya internet 2 kullanırken biz belke 20mbit seviyelerine ulaşabiliriz. :) Bu uçan arabalar çıktığı zaman mercedes'e binmek, porsche'ye binmek gibi birşey olacak :)

valla günün değil yılların özeti. eline sağlık gece gece. tası tarağı toplayıp almanyaya amcamların yanına ayda 60 euroya 16 mbit adsl ve sınırsız telefon görüşmesin i kullanmaya.
  • Biraz alakasız olacak ama arkadaşlar Telekomun bu mart ayı hikayesine inanarak mart ayını bekleyenlere geçmiş olsun demek isterim öncelikle. Boş hayaller peşinde koşuyorsunuz çoğunuz bir kere Türkiye'de hiç bir zaman yada çok uzun seneler boyunca çok çok uzun seneler boyunca adsl modeminizin max kapasitesinde bir bağlantıya sahip olamayacaksınız çünkü Avrupa ülkelerinde olduğu gibi 15/20mbit hatlar için farklı altyapı gerekiyor :) bizler fiber optik kablo yerine bakır hatları kullanıyoruz. 98/99 Yıllarında ben ADSL yada broadband Türkiye'de herhalde bi 2010 yılında yaygınlaşır diye düşünüyordum düşündüğümden erken geldi 2mbit kotalı :) haha böyle bi kavram hiç bir yerde yok. Türkiye'deki internet kullanıcıları naparsa yapsın yatırım olmayacak tekel kalkmayacak ve biz hiçbir zaman dünya standartlarında hizmet alamayacağınız. Dünya standartlarında karayollarımız yok, dünya standartlarında toplu taşıma araçlarımız yok, metrolarımız yok, dünya standartlarında ödediğimiz verginin bize geri dönüşü hizmet yok, dünya standartlarında sağlık hizmetlerimiz yok, yok yok yok... o yüzden kimse hayal kurmasın hiçbirşey olmayacak bu işler böyle devam edecek. Hızlı internet kullanmak isteyenlerse Türkiye'den gidecekler. Avrupa'ya Amerika'ya internet nerde iyiyse oraya çünkü burada hiçbir zaman iyi olmayacak. Dünya internet 2 kullanırken biz belki 20mbit seviyelerine ulaşabiliriz. :) Bu uçan arabalar çıktığı zaman mercedes'e binmek, porsche'ye binmek gibi birşey olacak :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: MAG

2048 = 128,25
    1024 = 94,5
    512 = 76,55
    256 = 47,53

512 hayallerim suya düştü.
  • Gece alınan haber hayırsız olur diye boşa dememişler
  • Ne indirim ne indirim
    2 ytl kardayız
    Allah telekomdan razı olsun
  • bune ya resmen bizi keriz yerine koyuyorlar

telekoma girsin
  • arkadaşlar kablo net de 256 internet ünreti 29 ytl iken adls de 47 ytl ye satmak suç değilmidir ya devlet bile bile neden halkını ezdirsin ki aradım şimdi kablonet benim mahallemde yok ve kablonetin gelmesi için 250 hanenin yazılı isteği olması lazım mış bu nasıl iş ya hepsinin köküne kibrirt suyu verip yakacaksın o zaman anlayacaklar çocuğunu sevindirmek için maaşının büyük bir kısmını internete veren babaların ahını almak ne demek
    yarından itibaren mahallede araştırma yapmaya ve insanları telekomun elinden kurtarmak için imza toplamaya başlayacağım eğer 250 imza toplayabilirsem telekom sadece bizim mahalleden yaklaşık 20 25 abone kaybetmiş olacak eğer bu kadar imza bulamaz isem dediğim gibi interneti kapatacağım
    siz kazandınız ama aslında ben kazandım diyeceğim gülerek
    internet yokken nasıl yaşayabiliyordu isem şimdiden aysonundan itibaren öyle yaşamaya devam edeceğim
    allah topunu bildiği gibi yapsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gentilemania

Kotalı kullanacaklar için bayram gibi gelmiştir haber
    Burada maksat 256'lar boşuna beklersiniz. deyip bizi kotalıya zorlamaktan başka bir şey değil.

Ne bayramı arkadaşım? Burada artık gerizekalı var falan mı sanıyorlaR? İlk defa indirimler açıklandıktan sonra millet kısa süreliğine bile memnuniyet yaşamadı. Bu kadar şerefsizlik görülmedi. 4GB nedir ya? 6GB yap anlayayım, gitmiş adam 4GB yapmış 2007 yılı adsl yılı olacak diyor. Alsın o tüm fiberkoptik kablolarını... Yuh ya bu kadar sinirlenilmez yani. Resmen dalga geçiyor şerefsizler... Bir insana bu kadar hakret edilmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolfex
    ustam yasına hormetim var ama senin gibi zihniyetler olduk surece doru soluyon hiç bişey olmaz

Bunun yaşla alakası yok.Daha öncede defalarca tarife değişikliği oldu ve her değişiklikte isyanlar yüzlerce sayfa topicler halinde dalga dalga yayıldı.Bir tarife geçti isyan edildi sonra bitti,bir tarife daha geldi yine isyan edildi yine geçti,bir tarife daha geldi isyan çok büyük oldu tamam toplanalım dendi ve biliyorsunuz protesto gösterisine 5 yada 6 kişi katıldı.Ve şimdi yeni bir tarife,yeni bir isyan senaryo aynı.

Şimdi bir daha düşünelim benim gibi zihniyet oldukçamı birşey olmaz?Yoksa yüzlerce sayfa isyan edipte hadi birşey yapalım dendiği zaman kaybolan zihniyet oldukçamı birşey olmaz?
  • Türk Telekom'u canlı canlı protesto etmek, sesini duyurmak isteyen arkadaşlar, İstanbul'da iseniz ve zamanınız varsa yarın sabah saat 10-11 arası Swiss Otel'deki basın toplantısına katılın. Bizim sesimizi orada temsil edin. Keşke İstanbul'da olsaydım. Ama benim gibi düşünen İstanbul'lu arkadaşlar da vardır umarım.
  • Atrık yapılacak tek bir is kalıyo apartmandan 3 ortak bulup sınırsız 2048 veya 1024Kb adsl e basvurmak.
    Bundan baskada bir secenek bırakmadı telekom
  • quote:

Biraz alakasız olacak ama arkadaşlar Telekomun bu mart ayı hikayesine inanarak mart ayını bekleyenlere geçmiş olsun demek isterim öncelikle. Boş hayaller peşinde koşuyorsunuz çoğunuz bir kere Türkiye'de hiç bir zaman yada çok uzun seneler boyunca çok çok uzun seneler boyunca adsl modeminizin max kapasitesinde bir bağlantıya sahip olamayacaksınız çünkü Avrupa ülkelerinde olduğu gibi 15/20mbit hatlar için farklı altyapı gerekiyor :) bizler fiber optik kablo yerine bakır hatları kullanıyoruz. 98/99 Yıllarında ben ADSL yada broadband Türkiye'de herhalde bi 2010 yılında yaygınlaşı diye düşünüyordum düşündüğümden erken geldi 2mbit kotalı :) haha böyle bi kavram hiç bir yerde yok. Türkiye'de ki internet kullanıcıları naparsa yapsın yatırım olmayacak tekel kalkmayacak ve biz hiçbir zaman dünya standartlarında hizmet alamayacağınız. Dünya standartlarında karayollarımız yok, dünya standartlarında toplu taşıma araçlarımız yok, metrolarımız yok, dünya standartlarında ödediğimiz verginin bize geri dönüşü hizmet yok, dünya standartlarında sağlık hizmetlerimiz yok, yok yok yok... o yüzden kimse hayal kurmasın hiçbirşey olmaycak bu işler böyle devam edecek. Hızlı internet kullanmak isteyenlerse Türkiye'den gidecekler. Avrupa'ya Amerika'ya internet nerde iyiyse oraya çünkü burda hiçbir zaman iyi olmayacak. Dünya internet 2 kullanırken biz belke 20mbit seviyelerine ulaşabiliriz. :) Bu uçan arabalar çıktığı zaman mercedes'e binmek, porsche'ye binmek gibi birşey olacak :)

çok anlamsız bir değerledirme
    ülke profilini yazmak ayrı insanları umutsuzluğa sürüklemek ayrı o yüzden boş bir yorum olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

quote:

BEN 256 'dan direk 2048 'e geçicem

"telekom u zngin edeceğim" diyorsun yani helal

ne yapayım arkadaşım?
    Ben memnunum demedim ki ama imkanım varken ve hız gerçekten benim için önemliykne ve 2 küsür yıldır 256 sınırsız kullanan biri olarak mecburen kazandığım paradan biraz daha ayırıp kendime böyle bir lüks sağlamak ve keyfini sürmek istiyorum.

229 ytl iken çok pahalıydı ama şimdi 100 ytl fiyatı düştü. ucuz değil ama benim rahat karşılayabileceğim bir rakam
  • quote:

Doany;
    Türkiye’deki ADSL erişim ücretlerinin yüksek olduğundan şikayet edildiğini anımsatan Doany, Türkiye’deki erişim ücretlerinin Avrupa ülkelerine göre en düşük düzeyde olduğunun rahatlıkla görülebileceğini, KDV dahil edildiğinde bile ADSL ücretlerinin Türkiye’de diğer ülkelere oranla çok rekabetçi olduğunu savundu.

Bu ifadesini resmi belgeli ve istatistiksel tablolarla kanıtlamasını nasıl talep edebilriz?Ne indirimlere ne de pazarlama taktiklerine kafayı taktım,tek derdim milletin gozunun ıcıne baka baka yalan soylenılmesıdır.Hayretler icerisindeyim,boyle bir kurum basındakı yonetıcı nasıl yalan soyleyebilir?Kendisinden bir bir hangi avrupa ulkelerinden ucuzmus telekomun tarifeleri ogrenmek isterim.Anlasılan Doany beyefendi hayal aleminde yasıyor.
  • 1024 sınırsıza geçerim, iyi olmuş hızlı tarifelere yapılan indirim. 256' ya yapılan indirim ise komik. Ama artık anlayın arkadaşlar, TT bu bağlantıyı bitirmek istiyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.