Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

adsl bağlantım bir süre sonra kesiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> adsl bağlantım bir süre sonra kesiliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    10057 Mesaj
    bilgisayarı kullanmadan download için bıraktığım zaman bağlantı otomatik olarak kesiliyor sonra yeniden bağlanmam gerekiyor.
    usb modem kullandığım için dial-up arayüzüyle bağlanıyorum. sizce bu sorun neden kaynaklanabilir? download için
    bilgisayarın başında durmak istemiyorum lütfen yardım.

|
    |
    bu programla bilgisayarbaşında durmadan bağlantını otomatik yapıyor

kolay gelsin...
    |
    |
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.
  • Yarbay
    3775 Mesaj
    bendede bağlantı kesiliyor hat değil usb bağlantısı kopuyor nedenki
    |
    |
  • Yarbay
    2853 Mesaj
    evet demek istediin oysa benimkide (florasan) i$igi acinca bazen modemin i$igi sönüyo vede arkasini c1karip bidaha takiyorum.(hatt1 degil usb kablosunu modemin arkasindan) eger bu i$lemi yapmassam bi yil da dursa hat gelmiyor.engellemek icin voltaj düzenleyici almak $art ben müsait bir zamanda alacam valla i$igi açana bagirmaktan evde adimiz kötüye çikti.
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.
  • Yüzbaşı
    727 Mesaj
    usb dem bağlayan arkadaşlar modemi ön taraftan kasaya bağlamayın arka paneli kullanın...
    |
    |
    öyle zaten de voltaj dü$ük oldugu zaman yap1yo bu i$i evin tesisati da kötü galiba voltaj düzenleyici almak benim icin farz oldu
    |
    |
  • Yarbay
    10057 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: medrebaz

zaten baglant1 özelliklerine iyice baksan otomatik çevirme özelligi oldugunu gorursun bende sormustumda ayn1 soruyu cözümü elimizin alt1nda

bağlantı kesilirse numarayı yeniden çevir i işaretledim. bir de bazen bilgisayarı kendiliğinden yeniden başlatılmış olarak buluyorum
    bu neden olabilir?
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    10057 Mesaj
    d-link modem kullanıyorum ama neyse artık kesildikçe tekrar bağlanır
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
üniversite
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,305
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.