Şimdi Ara

adsl-256k

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 13-14kb/sec ile bir dosyayı indirmem normalmidir arkadaslar?

256k baglantım var...

• hangi programı kullandığına bağlı.Kazaa ise karşıdakinin hızına bağlı bir olay.5k ile de çekebilirsin.
  • odut +1

Bu tip soruların cevabını sizden başkası çözemez. Her zaman mı bu hızda indiriyorsunuz? Zaman zaman veya belli bir p2p programında bu hızı alıyor olmanın anlamları çok olabilir.

Bir de şu var tabi sen ne kadar hızlı alıyor olursan ol sonuçta bu bir bağlantı (p2p bu demek değil mi zaten) hızın bir diğer ayağı da senin dosyayı aldığın bilgisayarın hızı.

Bunu atasözü yapalım :)

"Ne kadar geniş bandın olursa olsun bu bandın genişliği dosyayı çektiğin adamın bant genişliği kadardır."

Saygılar..
  • usenet kullanırsan 30K ile indirirsin
    ayda 50GB a 10$ verirsin...
    Degermi dersen hayli hayli deger..Zamandan cok kazanıyorsun sonucta
  • netten download yapıyorsan 14 K cok yavas.. ben 64 K kablo ile alıyorum o süreti..!
    ama p2p de durum değişir orda karşı tarafa baglı
    tabi aynı şekilde normal downloadda aslında karşı serverin durumuna baglı farklı serverlerde denemeyi de dene.. :-)

korayg su olayı biraz acıklarmısın?
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by deville</i>
    <br />netten download yapıyorsan 14 K cok yavas.. ben 64 K kablo ile alıyorum o süreti..!
    tabi aynı şekilde normal downloadda aslında karşı serverin durumuna baglı farklı serverlerde denemeyi de dene.. :-)

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

64K bağlantı ile 14K download teorik olarak imkansız. Bir yanlışlık olmasın?
  • 64k kablo'da verilen bantgenişliği 128k'dır.Yani bir yanlışlık yok.[frndsp]
  • usenet sitesi var, kredi karti ile uye oluyorsun..
    www.newzbin.com da gordugunuz herşeyi indiriyorsunuz.Devamli yukleniyorlar..
    50GB limitiniz avr ve aylık 10$ dir..
    uye olmayi dusunen olursa yardimci olurum
  • bende 128 war 12-13 yapıyo.sanırım seninki yawaş biraz
  • bu telekom hangi isi dogru yapmıski diyip aradım...hatun sistemden baktı ve dadadadattt,sozlesmemde 256 olarak gozuken hızımı 128 olarak girmis.bende italyadaki fiberoptik probleminden oturu olacakki yavas indiriyo diyorum kac gundur.

hey allam..
  • 2 kisi 128 adsl kullaniyorum. rtalama 12-13 ile indiriyorum.

yalniz download i yalnizca sizin hiziniz degil. veriyi aldiginiz sunucu da belirler. bunun icin test i farkli serverlarda test edin
  • Selam 5 dk önce 256 adsl hattım açıldı ilk dosyamı 24-25k ile indiriyorum
  • indirdiğin kişinin bağlantısına dikkat et ( sharing programı kullanıyosan )
    kazaa da bandwith e dikkat et.
  • 256 isyemistim 128 acmıslar,dolayısıyla yava sindiriyodu.su an 28-29 ile indiriyorum,saolun...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by styx</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by deville</i>
    <br />netten download yapıyorsan 14 K cok yavas.. ben 64 K kablo ile alıyorum o süreti..!

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>Kablonet sözleşmeye göre 64 alınca 128 internet veriyor o 14k indirmesi normal. Arkadaşım sende 256 adsl ile hızlandırıcı ile mi denedim 14k yavaş ben flashget gibi hızlandırıcı programla ortalama 25 ile çekiyorum.

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by styx</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by deville</i>

Katılmıyorum Cunku İşyerinde 64K Kable Baglı ama Kazaa++ Kullanırken Yeri geliyordu 50-60 goruyordum. Ve nu hızlar anlık sıcramalar olarak sayılamaz gibi cunku 1dk. kadar boyle devam ettigim Downloadlar oldu. ama genelde Download hızım 15-20kb arası gidip geliyor.. Hatta HTTP downloadlarında 10kb altına neredeyse hiç inmiyorum denenebilir

64kb Kable(En yavas Secenek) :)

• spider sen hangi programla download yapıyorsun 256k adsl de olması gereken kb/sn oranı nedir acaba swg 14 day trial i indiriyorum şu aralar 19 20 arası indiriyo (kendi açtığı bi pop up ile indiriyo) dap da ise 25 26 sürekli görüyor anlık 30 gördüğü oluyor normal midir?
  • Ben Download Accelerator kullanıyorum,256'da olması gereken rakam 23-25 diye biliyorum.benim indirdigim rakam ise 28-29 stabil...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.