Şimdi Ara

Adsense Onay Sorunu Allah Aşkına Help Mee

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar Youtubeden para kazanma amaçlı adsense Başvurusunu gönderdim ve yaklaşık yarım saat sonra adsense den 1 adet mail aldım.

maili aldıktan sonra youtube kanalım menüsünde para kazanma sekmesinde halen bu yazı yazmakta,

( AdSense Başvurunuz gönderildi ve şu anda incelenmektedir. Yaklaşık bir hafta içinde başvurunuzun durumuyla ilgili bir e-posta alacaksınız. )

Epey Araştırdım 2. bir mail gelecek diyenlerde var tek mail gelecek orda reklam kodları olcak o kodu ekleyeceksin diyenler var ama gelen mail de hiç bi şekilde kod bulunmamakta.

Şimdi Yardımlarınızı Bekliyorum bir ikinci mail gelecek mi yoksa gelen mailin içinde kod var mı ?

birde bir kaç yerde adsense hızlı onay gibi şeyler gördüm bir kaç yerde ücretli adsense onayı alınır gibi şeyler gördüm.
    Bi aydınlatırsanız çok memnun kalacam.

ALLAH aşkına konuya hakim olan birisi yada birileri ilgilensin benimle özel mesajda atabilirsiniz lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

• hocam selam youtube ile ilgili bir forum var orayı ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsin pm gönder bana vereyim siteyi.
  • ilk mail bişey değildir. hoş geldiniz derler. adsense giriş yapıp reklamlarını koysan bile ziyaretçilere bu reklam görünmez.

site google politikaları gereği incelenir ve uygun olup olmadığı ikinci bir mail ile belirtilir.

adsense hesabından reklam boyut ve özelliklerine (text, görsel vs) göre reklam oluşturup o kodu siteye koymalısın.

youtube üzerinden adsense yapmadım hiç ama web sitelerinde işleyiş bu şekilde.
  • youtube hesabınızda adsense kullanmanız için koda ihtiyacınız yok sadece videolarda para kazanmayı etkinleştirin yeterli.
    Yapamadığınız yer olursa pm gönderin yardımcı olurum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.