Şimdi Ara

adreseyemek.com'dan herkese ipad/ipod touch/ipod shuffle (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
12
Favori
12.608
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oranlarının düşük olmasını da geçtim yeterli sayıda restoran olsa yapılabilir. Sanırım en çok bulunduğum bölgede restoran var - maslak- buna rağmen yemeksepetindeki restoran sayısının ancak 4 te 1 ine ulaşabiliyor.
  • Benim bulundugum yerde 13 lokanta vardi suan 9 tane kaldi aradim birisi kapamis falan basladim ama tamamlanmamasindan korkuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kisi istanbuldan bir kisi eskisehirden siparis soylese ayni hesapta puan geliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

quote:

Orijinalden alıntı: den

böyle büyük büyük ulaşılamayacak hediyeler vereceklerine daha küçük ama daha ulaşılabilir hediyeler verseler daha iyi olur. kitap kampanyası gayet güzeldi ondan önce de yine böyle saçma sapan motosiklet veriyorlardı. iddia ediyorum %99 suistimal edenler faydalanacak bu kampanyadan başka türlüsü zaten çok zor. 2 tane üye işyeri tanıdığı olan alır götürür. yoksa normal insan işi değil bu kampanya koşulları.

Neden oyle diyorsunuz ben ögrenci yim hep disardan yedigim icin bence guzel ama verirler mi onu bilmem verecekleri garanti ise yerim zaten hergun disardan yiyorum heleki vize zamanim

aga öğrenci adam 30tl likmi yer ben 4 liraya dürüm alır yarısınıda ertesi gün yerdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 15 Aralık 2015; 0:00:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

quote:

Orijinalden alıntı: den

böyle büyük büyük ulaşılamayacak hediyeler vereceklerine daha küçük ama daha ulaşılabilir hediyeler verseler daha iyi olur. kitap kampanyası gayet güzeldi ondan önce de yine böyle saçma sapan motosiklet veriyorlardı. iddia ediyorum %99 suistimal edenler faydalanacak bu kampanyadan başka türlüsü zaten çok zor. 2 tane üye işyeri tanıdığı olan alır götürür. yoksa normal insan işi değil bu kampanya koşulları.

Neden oyle diyorsunuz ben ögrenci yim hep disardan yedigim icin bence guzel ama verirler mi onu bilmem verecekleri garanti ise yerim zaten hergun disardan yiyorum heleki vize zamanim

aga öğrenci adam 30tl likmi yer ben 4 liraya dürüm alır yarısınıda ertesi gün yerdim

Hocam tableti 1000 e satsam yedigim yanima kar anladin.Ama guvenemedigimden yapmadim zaten cok para gider

• quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

http://www.adreseyemek.com/firsatlar/ye-kazan

"YE-KAZAN PUAN sistemi adreseyemek.com tarafından sipariş veren üye kullanıcıları için hediye edilen bir tasarruf olup, kampanyanın devamı, sonlanması, oranların değiştirilmesi ve kullandırılması adreseyemek.com'un tasarrufundadır. 1.00 YE KAZAN PUAN 1.00 TL değerindedir"

-kampanyanın devamı, sonlanması, oranların değiştirilmesi ve kullandırılması adreseyemek.com'un tasarrufundadır
    -1.00 YE KAZAN PUAN 1.00 TL değerindedir

Saat çok geç olduğu için yanlış mı anlıyorum diye tereddüt etmedim değil ama, bu adamlar biz kafamıza göre değişiklik yapabiliriz, o puanları siz o kadar toplayın biz size 1.00 TL olarak geri verebiliriz diyor?

Hocam chat ile görüştüm. Böyle bir kampanya devam ederken ye-kazan puan sisteminin iptali söz konusu değildir, bu yasal olarak mümkün değildir dedi. İçiniz rahat olsun. Ekran görüntüsünü aldım. Eğer problem olursa onunla gerekli yerlere başvuru yaparız.

İsterseniz siz de aynı şekilde sorun. Belki başka bir chat elemanına denk gelirsiniz. Ne kadar çok elimizde kanıt olursa, problem olduğunda o kadar elimiz güçlü olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuteDad -- 16 Aralık 2015; 21:28:56 >

• Arkadaşlar 22.5 puandayım 30'a ulaşınca buraya edit atarım.

• Kısaca, 1000 TL para harcayacaksın, sürekli dışarıdan yiyip sağlıksız besleneceksin ve kilo alacaksın, sonrasında site eğer bir katakulli yapmazsa (ki bence yaparlar) hediye olarak ipad alacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

birim fiyata en yüksek puanı veren restoranlar hangileri?

+1
  • Adamlar bariz sürümden kazanıyo, benden aldığını başkasına ipad olarak veriyo ve güveninirlik çok önemli burda dikkat edilmesi lazım. Eğer patron iseniz ve elemanlarınıza yemek yedirme zorunluluğunuz varda avantajlı gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

50 günde 1200tl çok değil mi

valla hocam benim gibi bekar sabah akşam yemeksepetinden sipariş geçen biriyseniz çok değil hatta bazen az bile genelde öğlen 30 akşam 20 25 tl harcıyorum yemeğe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whole Lotta Rosie

Kısaca, 1000 TL para harcayacaksın, sürekli dışarıdan yiyip sağlıksız besleneceksin ve kilo alacaksın, sonrasında site eğer bir katakulli yapmazsa (ki bence yaparlar) hediye olarak ipad alacaksın.

hocam küçük ev , osmani , maslak getir götür yemek gibi kaliteli ev yemekleri yapan yerler varken istanbulda dediklerinize katılmıyorum.He tabi mc donalds , piizza hut gibi yerlerden sürekli sipariş geçenlere bişey diyemiycem
  • 30 puana ulaşan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanka59

30 puana ulaşan var mı?

30'a ulaşan olsa bile ürün gönderimleri kampanya bitiminde başlayacakmış.Yani 31 ocaktan sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whole Lotta Rosie

Kısaca, 1000 TL para harcayacaksın, sürekli dışarıdan yiyip sağlıksız besleneceksin ve kilo alacaksın, sonrasında site eğer bir katakulli yapmazsa (ki bence yaparlar) hediye olarak ipad alacaksın.

Herhangi bir şekilde kampanya iptali yapılamayacağını belirttiler bana. ss aldım sorun olursa savcılığa suç duyurusunda bulunuruz
  • 15 e anca ulaştım hiç kasmadan shuffle ımı alsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodmank

15 e anca ulaştım hiç kasmadan shuffle ımı alsam.

değmez bence. İpodlar kadar gereksiz bir ürün yok. Benim zamanında vardı sattım. 2 defa kullanmışımdır. Telefonlar müzik çalabiliyorken ipod icadı gereksiz.
  • kovalayan var mı hala :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodmank

15 e anca ulaştım hiç kasmadan shuffle ımı alsam.

20 ye ulaşınca ne veriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

kovalayan var mı hala :D

Evet, 22 puan oldu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.