Şimdi Ara

ADRES BILGILERIM YANLIS [Yardım Gerekiyor]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar osym sitesinden iletişim bilgilerimi güncellemistim ancak bu tercihlerimdeki adrese yansimamis bana kayıt formu falan yollanacak bana ulaşmayacak eğer birşeyler yapmazsam. Nasıl düzeltebilirim bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adresi mernisten getire tikla bizde tasindik o sekilde degistirmistim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezunhukukcu33

Adresi mernisten getire tikla bizde tasindik o sekilde degistirmistim

Hemen deniyorum çok teşekkürler inşallah olur

• quote:

Adresi mernisten getire tikla bizde tasindik o sekilde degistirmistim

Olmadı hocam. iletişim bilgilerim profilim altındaki doğru ancak tercih yaptığım yerdeki güncellenmiyor. dilekçe falan vermem gerekiyor sanırim ama o da tercihe yetismez diye korkuyorum..

• Benim de öyle la biz de tasindik tercihteki adres farklı.Bi sorun olmaz insallah

• Hiçbir şey olmaz bence eve bi şey gelmeyecek zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alftalen

Hiçbir şey olmaz bence eve bi şey gelmeyecek zaten.

yok hocam kargodan kayıt ile ilgili belgeler yollanacakmis o yüzden önemli yani bi şekilde halletmem lazim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Battousai

quote:

yok hocam kargodan kayıt ile ilgili belgeler yollanacakmis o yüzden önemli yani bi şekilde halletmem lazim...

Sen de gider okuldan kayıt yaptırırsın.
  • quote:

quote:

quote:

Yok okula gideceğim zaten kayıtların ilk günü ama o belgeleri önceden hazırlarım daha iyi olur çünkü okul istanbulda (sabancı) 1 günde gidip geri döneceğiz kayıtlarda. orada fazla vaktimiz olmayacak zaten sınava falan da girilecek. bi şekilde halletmem lazim önceden..

• Eve ne geliyo acaba kargoyla? Kayıtlar zaten internet üzerinden, bizde taşındık o yüzden soruyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz de taşındık. Konu takip

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok okula gideceğim zaten kayıtların ilk günü ama o belgeleri önceden hazırlarım daha iyi olur çünkü okul istanbulda (sabancı) 1 günde gidip geri döneceğiz kayıtlarda. orada fazla vaktimiz olmayacak zaten sınava falan da girilecek. bi şekilde halletmem lazim önceden..

Sabancı'nın sistemini bilmiyorum ama kayıt yapman için kargoyla filan uğraşmana gerek yok normalde onu söylemek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saymewhatcanido

Eve ne geliyo acaba kargoyla? Kayıtlar zaten internet üzerinden, bizde taşındık o yüzden soruyorum

Ben sabancı üniversitesine gideceğim başka üniversitelerde farklı olabilir tabii ki ama sabancı unv. kayit için bazı belgeler yollayacakmis. Kayıtta gerekiyor bunlar. o yüzden bi şekilde adresi değiştirmem lazım.

burada tekrar yazayim ais'te adres iletisim bilgilerim şu anda doğru ancak tercih belgesi üzerindeki adres güncellenmiş bunu güncellemem lazim..

• quote:

Arkadaşlar osym sitesinden iletişim bilgilerimi güncellemistim ancak bu tercihlerimdeki adrese yansimamis bana kayıt formu falan yollanacak bana ulaşmayacak eğer birşeyler yapmazsam. Nasıl düzeltebilirim bunu.

Yapacagin adimlar
    1-Ais e girmek
    2-Sisteme girmek
    3-Adres bilgilerine tiklaman (osym yazisinin asagisinda profilin 2.sirasinda) ona tiklamak
    4-Adres bilgilerimi degistirmek istiyorum a tiklayip yeni adresinizi girebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: soct

quote:

Arkadaşlar osym sitesinden iletişim bilgilerimi güncellemistim ancak bu tercihlerimdeki adrese yansimamis bana kayıt formu falan yollanacak bana ulaşmayacak eğer birşeyler yapmazsam. Nasıl düzeltebilirim bunu.

Yapacagin adimlar
    1-Ais e girmek
    2-Sisteme girmek
    3-Adres bilgilerine tiklaman (osym yazisinin asagisinda profilin 2.sirasinda) ona tiklamak
    4-Adres bilgilerimi degistirmek istiyorum a tiklayip yeni adresinizi girebilirsiniz

Allah aşkına konuyu bi okuyun sonra yorum yapın. zaten adres bilgilerimi sonradan profilim altından (dediğiniz şekilde) düzelttim. Benim sorunum yaptığım bu guncellemenin tercihlerimi yaptığım belgede gorunmemesi.

• devlet okullari icin kargoluk bir durum yok. ozeller icin farklidir

• quote:

Orijinalden alıntı: yedimseniygs

devlet okullari icin kargoluk bir durum yok. ozeller icin farklidir

evet öyledir de konuyla ilgili bi cevap da verseydiniz keşke. neyse.

iyi günler.

• Sorun olmaz guncello gozukuyorsa profilinde.Tercih kagidi fotograf gibi dusun benimde basvuru kagidimda hala eski adres duruyor :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sorun olmaz guncello gozukuyorsa profilinde.Tercih kagidi fotograf gibi dusun benimde basvuru kagidimda hala eski adres duruyor :)

inşallah sıkıntı olmaz sanırım bilgisi olan yok sonuclar açıklansin da okulu arayıp soracağım durumu. istanbul çok uzak bana o yüzden tek seferde halletmem lazım afyonda oturuyorum.

• Yalnız Sabancı'ya özel bir durumsa okulu ara adresim şu de,ais'teki adresin kimsenin umrunda değil bence.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.