Şimdi Ara

Adrenalin içilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
10.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soru gayet açık o salgı içilmez demeyin ameliyatlarda kullanılıyor

• limonla karıştır dik kafana
  • içmeye içersinde.kana karışmadıktan sonra bi faydası olmaz.
  • ben ciddiyim
  • Ameliyatlarda damardan veriliyor sanırım .Bildiğim kadarıyla adrenalin kana karışınca etkili olur yani ağızdan alınsa ince bağırsakdan kana karışıyıncaya kadar beklemek lazım eğer ağızda ve mide de çözülmezse..
  • Adrenalinin ağız yoluyla direkt olarak alındığını duymadım görmedim. Ama adrenalin artırıcı haplar var. Ayrıca evet damardan enjekte ediyorlar çok gerektiğinde.. Hatta bazen doğrudan kalbe
  • Adrenalin istiyosan git bungee jumping yap, kavga et ne biliyim hızlı araba sür. Ama hepsinin bir tepkisi vardır bunları göze alıyosan yap.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DARK TOWER

Adrenalin istiyosan git bungee jumping yap, kavga et ne biliyim hızlı araba sür. Ama hepsinin bir tepkisi vardır bunları göze alıyosan yap.

hiç gerek yok git babana bi küfür et gör nasıl adrenalin artıcak
  • kafa yapar hacu fondip yap
  • Yapay adrenaline epinefrin denir. Bunu ilaç olarak alıp içebilirsiniz.
  • adrenalin(epinefrin) kana karışmadığı müddetçe iş yapamaz dolayısıyla ağızdan alındığında sindirim sisteminde parçalanması olasıdır,çok istiyosan çek şırıngaya bas damar içine ancak sonuçlarına karışmam
  • ses yok msndede sesi çıkmıo aldı heralde adrenalini bu sömürgen
  • Arkadaşa sanırım adranalin iğnesi yapmışlardı Ameliyattan çok korkan adam Ameliyata uçarak girmişti
  • yok yaw bişi yapmadım henüz alkolle karıştırmayı düşünüyodumda kana karışmadıkca etki yapmazmış patladı elimde demekki adrenalin
  • quote:

Orjinalden alıntı: hannibal

yok yaw bişi yapmadım henüz alkolle karıştırmayı düşünüyodumda kana karışmadıkca etki yapmazmış patladı elimde demekki adrenalin

Plastik bir enjektörle kolundan kendine ver. Etkisini 10 sn ye sonra görürsün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

quote:

yok yaw bişi yapmadım henüz alkolle karıştırmayı düşünüyodumda kana karışmadıkca etki yapmazmış patladı elimde demekki adrenalin

ne gibi bir etki görürüm ?
  • quote:

quote:

quote:

kardeş ekşın yapmak istiyosan daha güzel yöntemler var

• quote:

quote:

quote:

Eifel kulesinden paraşütsüz atlama etkisi görürsün.

• quote:

quote:

quote:

• atraksiyon peşinde adam işte anlayın düz duwar mewzuları
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.