Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (633. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.556
Cevap
188
Favori
1.251.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Timeguard

Abicim görmeden şu seni çözer diyemeyiz..

Sen bekliceksin ryzen 5600 gibi bir işlemci gecikme olsun performans olsun inteli yakalarsa veya geçerse 3600mhz cl16 ramle birlikte upgrade edeceksin o bord da yaramaz vrm soğutucusu bile yok garbo tier en kötü sınıf bord bord da değişecek.. Arkadaş aynı psu ile aynı ekran kartı sıkıntı olabilir daha güçlü psu kullanıyorum demiş... Gerekirse o da değişecek.. Yani... Senin işin zor en basitinden 3600mhz cl16-18-18-18 2x8gb bir ram alıp.. Format atıp kurtarabiliyormusun istediğin gibi diye bakabilirsin.
    Valla hocam bu dediklerinizi yapmaya ne hevesim de imkanım var. Bana geçmiş olsun o zaman multimedya olarak kullanmaya devam ederim sistemi
  • scapegoat111 kullanıcısına yanıt
    Şu en pratik olarak istersen deneyebileceğin bir taktik. Eski ramleri satıp bu ram ile belki istediğin kıvama gelir sistem. Amazon dan kapına teslim olur gümrük ile uğraşmazsın onlar hallediyor.

https://www.amazon.de/Crucial-Ballistix-BL2K8G36C16U4B-Desktop-Speicher/dp/B083V93HJG/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=BL2K8G36C16U4B&qid=1601471515&sr=8-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 30 Eylül 2020; 16:15:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün rx 5700 ü satarak kurtuldum çok şükür işlemci leri iyi ama grafikte yok abi ben birdaha almam 3000 serisi çıksın alıcam kart değiştirmicektim birdaha ama yazılımı yok beceremiyor arkadaş oyundan atma siyah ekran veya sinyal yok hatası beni bezdirdi o kadar driver arasından sıkıntısız olanı bulup kurcanda etcende oyun zevki kalmıyor zaten

Not 600w psu mu belki yemiyor dur diye corsair 850w a yükseltmiştim gene aynıydı 20.4.2 iyiydi ama sürücü olarak en iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 30 Eylül 2020; 20:40:3 >
  • Overlay kapanıp açılıyordu ve kapanıp açılırken takılma oluyordu şu anda çok düzgün çalışıyor ve freesync düzelmiş. Rx 570
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mvnmt35

Arkadaşlar benim artık kafam attı rx 5700 asus rog strix modeli var bende performans ve sıcaklık çok güzel ama driver sorunları beni yıldırdı artık bundan sonrada düzelmez herhalde bazı oyunlarda siyah ekran ve ara sıra pc reset sorunu yaşıyorum kart 4 aylık amd ye bi mail yoluyla falan iletişime gecebilirmiyim ben gerekirse tüketici hakem heyetine giderim bu konuda ne yapmam gerekiyor bi yardımcı olurmusunuz
    Dostum iyi akşamlar geçmiş olsun öncelikle size psu önermiştik.. Ama psunuz rampage rmp 750 yandığı için yani bu konudan bağımsız en azından haberim yoktu farklı konudan öneri almıştınız.Sizin bölgede aşırı elektrik gidip gelmesinden şikayetiniz olmuş geçmiş zamanda üstüne psu yanması atlatmışsınız ki sistemin reset atmasının da donanım problemi hariç çok bir izahı yok sistemin yazılım attırsa istisnasız hemen herkes de atar neredeyse çünkü aynı yazılım aynı kodlar aynı aligoritmalar çalışıyor asus strix kartları amd de pek başarılı değil. Şöyle ki sistemi stabil şekilde olan insan zaten her driveri kuruyor bir sorunu yok ve bu gerçek. Siz de ya kartsal ya sistemsel ya da çevresel elektrik şebeke gibi kesinlikle bir sorun yaşanmış. Sıkıntının nedenini saptamadan yapacağınız upgrade kesin sonuç vermeyecektir. Bu ister psu ister ram olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 30 Eylül 2020; 21:34:38 >

• Timeguard T kullanıcısına yanıt
    İşte o yüzden herşeyi garanti altına aldım zaten psu dandik birşeydi psu değişti ve ups te aldım aynı zamanda şuan elektrik sel birşey olacağınıda sanmam ama asus başarısız muhabbetini duydum amd tarafında belkide ondandır ama bilemiyorum hala aynıydı özellikle witcher 3 te gölge kalitesini en yüksek yapamıyordum siyah ekran yada oyunun donmasına neden oluyordu xt modelindede aynı şekil videolar var youtube da belli başlı oyun bölgelerinde kesin oluyordu forumdada çok insan siyah ekran şikayeti vardı yani bu kadarda tesadüf değildir herhalde net bir şekilde oturmadı kart belkide oturmayacak orasını bilemem ama beni sistemi değiştirecek kadar yıldırdı

• Bir daha amd kart mı? Tövbe. Ben de senin gibi yıldım dostum. Psu da aldım , düzelmedi diyorsun ki zaten düzelmesi çok düşük bir ihtimal. Konsola geçiş yapacağım. Amd ekran kartları ile uğraşılmaz.

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Nvidia alcam bu sefer yeter 3000 serisi geliyor zaten normalde upgrade falan yapmıcaktım 5700 yetiyodu ama driver sorunları yüzünden komple sistemi yeniliyorum gene

• Sürücülerde sorun yok başka eşyaları uygulamaları gözden geçir.

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Kartı sattım bile çok şey denedim emin olun öncesinde rx 580 vardı ondada klasik wattman sorunları falan vardı yok abi amdyi ekran kartında istemiyorum gene rekabetini koysun ortalık nvidia ya kalmasın yeter fanboy değilim hiçbir zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 1 Ekim 2020; 14:51:12 >
  • Buzdolabı fdsgjjgdefjljdfjk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemelerde sorun yok insanları yanlış yönlendirip iade sürecimizide geçirtiyorlar ,bunu bizzat 2011 2010 da yaşadım.

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Evet kim ne derse desin abi amd ekran kartlarında sürücüyü düzeltemedi gitti o siyah ekran hatası 1 seneyi geçik kaldı ya bu ciddi bişey para verip almışın oynarken tak siyah ekran çözümü yok pc yi kapatıyon tekrar açıyon öyle geliyor ekran ilk 580 aldım 300 mhz de çalıştı zar zor çözdüm wattman zaten sürekli hata veriyordu hadi dedik 5700de olmaz bişey o daha kötü çıktı dedim lanet olsun ha nvidia da coil whine belası aşırı fazla şimdi 3080 lerde frekans muhabbet leri çıkmış yok yani sıfır sorunsuz kart yok sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mvnmt35

Evet kim ne derse desin abi amd ekran kartlarında sürücüyü düzeltemedi gitti o siyah ekran hatası 1 seneyi geçik kaldı ya bu ciddi bişey para verip almışın oynarken tak siyah ekran çözümü yok pc yi kapatıyon tekrar açıyon öyle geliyor ekran ilk 580 aldım 300 mhz de çalıştı zar zor çözdüm wattman zaten sürekli hata veriyordu hadi dedik 5700de olmaz bişey o daha kötü çıktı dedim lanet olsun ha nvidia da coil whine belası aşırı fazla şimdi 3080 lerde frekans muhabbet leri çıkmış yok yani sıfır sorunsuz kart yok sanırım
    Hocam maalesef elektronik dünyası böyle, neredeyse hiç bi şey kusursuz çalışmıyor. Kendi işini görecek şekilde kalibre etmek gerekiyor, sizdeki yorgunluğu çok iyi anlıyorum şu an aynı şeyleri ben de hissediyorum. En iyisi teknolojiye bir süre ara vermek.

• Arkadaşlar burada kimsenin özel bir yükümlülüğü veya bir yetkisi yok. Herkes elinden geleni yaptı problemleri çözülenler de çok oldu şikayetçi olanda çok.. Ben navi kart almadım ihtiyacım yoktu.. Hatta bu seri çıkarken almayın half gen bu kartlar ışın izleme yok gidin nvidia alın ara nesil bu dedim çok defa ama kötü oldum.. Vallahi ilginç bir şekilde bir gerçek var ki.. Kartlar mükemmel amd radeon serilerinin en iyi kusursuz ailesi falan olmadı bu kesin.. Kimse böyle olsun istemez ama oluyor işte.. Kartından ya da sürücüsünden sürücüde kartın bir parçası sonuçta dolayı hala sorun yaşayan varsa garanti servis sağlayıcısına geri kabul etmemek üzere göndersin.. Kesinlikle satıcı servis ve garanti sağlayıcı kanallar üzerinden hakkını arasın.. Her yola baş vuracaksın kabul etmeyeceksin geri mahkemeye vereceksin.. Bozuk ürün almışsın sonuçta ama yazılımı ama donanımı ikiside ürünün bir bütünü ve biri düzgün değilse mal zaten ayıplıdır. Kimse parasıyla rezil olmak zorunda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 1 Ekim 2020; 17:2:10 >

• scapegoat111 kullanıcısına yanıt
    Valla öyle bakalım b550 yle tekrar dizicem ekran kartı için biraz bekleticem tabi amdnin yeni işlemcileri bi çıksın ara verdim zaten

• Bir kaç aydır RX 470 kullanıyorum çok oyun oynayan biriside değilim belki ondandır ama ne siyah ekran nede wattman hatası aldım. PSU'da öyle kaliteli falan bir PSU değil, daha önce de yazmıştım belki de çok oyun oynayan birisi olmadığım içindir.
  • MSI Afterburner ile sıcaklık limitini istediğim sıcaklığa getirip onayladığımda otomatikman 90 dereceye geri atıyor.Bunun bir çözümü var mı? Her zaman DDU ile temiz kurulum yaparım

• Timeguard T kullanıcısına yanıt

Yazılımdan olduğunu idda edenler var bakıyorum adam diyorki format attım , arkadaşın pc sine taktım hata alıyorum ama hala güncellemlerle uğraşıyor servise yollamak yerine ürünlerini.

• Haftalardır problemsiz oynadığım LoL yeni driverde oyundan attı arkadaşlar. Ayrıca alt tab yapıp oyuna geldiğimde inanılmaz fps dropları yaşanıyor. Ancak 10 20 saniye sonra kendine geliyor ve genel olarak fps yerlerde yeni sürümde.

• 
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.